Ojetá Mazda 3 2015 vs nové auto?

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 5. 2020 18:07

Jo to bude ten samý, agent placený Mazdou Shr3k :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod exBURN 23. 5. 2020 18:09

JJ :-D
exBURN
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 23. 5. 2020 18:22

Je to tak!
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 26. 5. 2020 09:39

Chris Harris by bral Mazdu 3

https://www.autoforum.cz/predstaveni/hvezda-top-gearu-vybirala-nejlepsi-obycejna-auta-zabodovala-i-skoda/
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal220 26. 5. 2020 10:32

Ta M3 G150 už se prodává?
Michal220
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Arnie J 26. 5. 2020 10:33

Jop. Jsou i na Sauto.cz
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anamete 26. 5. 2020 20:27

Co jsem si z Vašich rád zatím vzal je to, že do Mazdy asi nakonec opravdu nepůjdu. Byl jsem si projet hatchback jak 88, tak 121kW a pak sedan, kterej je hrozně nepraktickej a ani zdaleka nevypadá tak dobře jako Hatchback. Opravdu mi přišlo, že to prostě nejede, jen když to fakt vytáčím. K té převodovce musím říct, že je to jedna z nejlepších co jsem zatím zkoušel, ta se jim fakt povedla.

Fordy se mi nelíbí i přes to, že všichni chválí jejich jízdní vlastnosti, golf mi přijde zbytečně drahej a ta kvalita interiéru mi nepřijde tak dobrá, jak všichni říkají.

Momentálně jsem ve zvláštním stádiu, kde se koukám na I30 fastback N line (už slyším hate, ale zkuste mi vysvětlit proč přesně tu Hyundai tak nesnášíte?), zároveň na Scalu a Octavii no a dneska jsem začal pokukovat i po Civicu 1.5.

Btw strop je půl Mega, ale nechci se k němu dostat úplně.
Anamete
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tslany 26. 5. 2020 20:29

i30 ruls, za půl mega más v plný náložim
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod garážmistr 26. 5. 2020 20:41

Anamete píše:Co jsem si z Vašich rád zatím vzal je to, že do Mazdy asi nakonec opravdu nepůjdu. Byl jsem si projet hatchback jak 88, tak 121kW a pak sedan, kterej je hrozně nepraktickej a ani zdaleka nevypadá tak dobře jako Hatchback. Opravdu mi přišlo, že to prostě nejede, jen když to fakt vytáčím. K té převodovce musím říct, že je to jedna z nejlepších co jsem zatím zkoušel, ta se jim fakt povedla.

Fordy se mi nelíbí i přes to, že všichni chválí jejich jízdní vlastnosti, golf mi přijde zbytečně drahej a ta kvalita interiéru mi nepřijde tak dobrá, jak všichni říkají.

Momentálně jsem ve zvláštním stádiu, kde se koukám na I30 fastback N line (už slyším hate, ale zkuste mi vysvětlit proč přesně tu Hyundai tak nesnášíte?), zároveň na Scalu a Octavii no a dneska jsem začal pokukovat i po Civicu 1.5.

Btw strop je půl Mega, ale nechci se k němu dostat úplně.

Jestli tě neoslovila Mazda, pak není i30 špatná volba.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 26. 5. 2020 21:42

+1
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 26. 5. 2020 21:42

Je to v pohodě auto. Mazdu si kupuješ protože prostě musíš :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurtoid 27. 5. 2020 07:54

H Fastback N line s 1,4 je za ten peníz super volba. Krásné auto a dobrý výběr pro mladého kluka.

Z koncernu bych se díval rozhodně po něčem jiném než po Scale, která je ze čtveřice Golf/Leon/Octavia/Scala rozhodně ten nejslabší jedinec a v lepší výbavě s 1,5 bude stát ranec. Nová okta asi cajk, ale cena je pitomost a než brát trojkovou oktu ve výprodeji, tak bych šel spíš do Golf 7 / Leon 3.

Civic se ti do půl mega vleze jen tříhrnkem, ale běž rozhodně vyzkoušet, třeba ti to sedne i v té slabší verzi.
kurtoid
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 5. 2020 07:56

Anamete píše:Opravdu mi přišlo, že to prostě nejede, ...


ver tomu, ze to opravdu, ale opravdu neni pocit
anonymni

Odeslat příspěvekod Tomas B 27. 5. 2020 07:58

takže co Arnolde?
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 27. 5. 2020 08:19

Úplně jsem nepochopil, jestli jezdil s novou nebo starou Mazdou 3. Podle uváděných výkonů 88 a 121 kW to vypadá na starou, ale pak mi zas nejde do hlavy, kde tak rychle sehnal tolik ojetin na zkoušku.

Nicméně, pokud ani G165 vůbec nejede, pak nezbude než vzít Rapida 1.0 TSI nebo jiné dělo :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků