Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod glider 25. 5. 2020 10:45

Mne je to jedno vo vysledku no.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Brněnská odchytová 25. 5. 2020 10:46

to bylo na nissana ne na tebe.. napsals moc rychle
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Brněnská odchytová
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 25. 5. 2020 10:47

U mě si to ***** tím divadlem, kdy tvrdil, že monetizaci nechce, o “slávu” ani zviditelnění mu taky nejde. Proto si založil kanál, logo a furt sem cpe jen svoje blbosti, nikde jinde ho člověk nevidí. Si asi myslí, že když tu z nás dělá voly, že mu budeme dělat sledovanost. A když mu to člověk napíše, ještě se chudák čertí, že to není pravda.

Jsem asi moc stará škola na to, abych se tu rozplýval nas blikající policjení Octávkou, 10 srnek v příkopě, nezastavení před přechodem apod. kravinama, který člověk vidí v provozu denně. A evidentně nejsem sám :)
Naposledy upravil Nissan350Z dne 25. 5. 2020 10:51, celkově upraveno 1
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Brněnská odchytová 25. 5. 2020 10:51

píšeš něco, co sem nenapsal ;) fakt si to dohledej..
ohledně monetizace sem psal, že limit je na 1k... a bránil sem se tomu, že to dělám pro prachy..
o slávě ani zviditelnění sem nemluvil pokud vím.. na důvody se mě nikdo ptát neobtěžoval.
No jasněže se budu čertit, když to pravda není :-D
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Brněnská odchytová
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 25. 5. 2020 10:54

Tak proč si děláš logo? Proč se tady furt prezentuješ, když ti o nic nejde? Proč máš stránku na fb? *****, chceš se začlenit mezi ty ostatní onboard jelita na yt, akorát o tobě zatim nikdo neví, tak sháníš famous kde se dá. Bohužel, tady narazila kosa na kámen a furt to nemůžeš zkousnout.

Viděli jsi snad jiný “dashcamery”, který by lezli na fóra a cpali furt někomu svoje videa?
Naposledy upravil Nissan350Z dne 25. 5. 2020 11:02, celkově upraveno 1
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Brněnská odchytová 25. 5. 2020 11:02

a proč ty sis dal obrázek do profilovky?
Můžeš si přestat vymejšlet? Někdy někde sem snad řek, že mi o nic nejde? pokud vím, říkal sem, že to nedělám pro prachy...
no já mám pocit, že to, že sem postnu jednou za čas video, který se vám třeba nelíbí, ale není zas o tolik jiný, než co sem postujou ostatní, tak nemůže zkousnout někdo jinej a ne já.. já koukám aji na videa ostatních.. ale nějak sem neměl potřebu to komentovat, protože ode mě byste to stejně nevzali..
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Brněnská odchytová
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 25. 5. 2020 11:06

Brněnská odchytová píše:a proč ty sis dal obrázek do profilovky?

Ty mě budeš psát něco o tom, že se mnou není diskuze? A pak napíšeš tohle? Jabka a hrušky. Tonoucí se stébla chytá.

A ještě jsi mě neodpověděl na otázku, proč to sem furt dáváš, když to tady téměř nikoho nezajímá. Asi 2 stránky zpět jsem se tě ptal, když už teda se mnou není diskuze.
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Brněnská odchytová 25. 5. 2020 11:09

no to bylo jako myšleno tak, že logo sem dělal, aby sedělo k tomu jménu kanálu Brno a odchytová (drak/zváře) a dashcam (značka - zákaz).. Jakože jinak ti neumím odpovědět - ta otázka mě přišla tak .. (nechcu napsat absurdní, ale jiný slovo mě nenapadá), že sem myslel, že tě trkne, když se zeptám na ten tvůj obrázek..
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Brněnská odchytová
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 25. 5. 2020 11:12

Ten tvůj přeškrtlej drak s tím tvým názvem sedí asi tak, jako můj nick s motorem z AMG. Jen tak na okraj :)

-- 25. 5. 2020 12:14 --

Nic, je to marný, jdeme dál :)
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Brněnská odchytová 25. 5. 2020 11:15

Nissan350Z píše:A ještě jsi mě neodpověděl na otázku, proč to sem furt dáváš, když to tady téměř nikoho nezajímá. Asi 2 stránky zpět jsem se tě ptal, když už teda se mnou není diskuze.

Ale odpověděl ;)
Kód: Vybrat vše
"Ne, to fakt neignorujou.. "

Je ale fakt jedno, kolikrát to napíšu, stejně mi to vás 8 nebo kolik stejně neuvěří.. akorát si neuvědomujete to, že to forum sleduje víc lidí, kteří sem nepíšou.. + na yt se dá krásně nechat zobrazit kolik zhlídnutí je odtud..
Stačí takhle?
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Brněnská odchytová
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 25. 5. 2020 11:16

Tak sem postni, kolik zhlednuti je odtud, ať víme na čem jsme :D

Takže ses přiznal, že si tady děláš neplacenou reklamu a to je zakázaný, není? :hm
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Brněnská odchytová 25. 5. 2020 11:19

Nissan350Z píše:Ten tvůj přeškrtlej drak s tím tvým názvem sedí asi tak, jako můj nick s motorem z AMG. Jen tak na okraj :)

Napadlo by tě lepší logo, do kterýho bys nacpal Brno, odchytovou službu, a dashcam? Mě přijde Odchycenej Brněnskej drak ve značce docela dobrej :-D

-- 25. 5. 2020 12:20 --

Nissan350Z píše:Tak sem postni, kolik zhlednuti je odtud, ať víme na čem jsme :D

Takže ses přiznal, že si tady děláš neplacenou reklamu a to je zakázaný, není? :hm

za jaký období to chceš?
Ne, to si fakt nemyslím, že bych se přiznal.. Jenom reaguju na to, že to odtud nikoho nezajímá..
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Brněnská odchytová
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 5. 2020 11:20

A proc si delat logo. Nick s nazvem youtube kanalu. Postovat video na desitky mist apod?
anonymni

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 25. 5. 2020 11:23

viewtopic.php?f=802&t=1071327

Pravidla platná pro všechny kategorie -> bod 6.

Jakákoliv neplacená reklama, propagace soukromých projektů či odkazování na komerční stránky je zakázáno


Až se zase příště budeš divit, proč máš smazaný video, tak tady máš odpověď. Vlastně bys měl být rád, že tu stále máš funkční nick :)
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Brněnská odchytová 25. 5. 2020 11:24

Goes: a proč ne? každej má nějakej ten koníček, ne?
já mám pocit, že si myslíte, že z těch reklam je nějakej extra vejvar.. ale vony to sou centíky za 1000zhlídnutí..

-- 25. 5. 2020 12:25 --

Nissan350Z píše:https://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php?f=802&t=1071327

Pravidla platná pro všechny kategorie -> bod 6.

Jakákoliv neplacená reklama, propagace soukromých projektů či odkazování na komerční stránky je zakázáno


Až se zase příště budeš divit, proč máš smazaný video, tak tady máš odpověď. Vlastně bys měl být rád, že tu stále máš funkční nick :)

Ne, to si fakt nemyslím, že bych se přiznal.. Jenom reaguju na to, že to odtud nikoho nezajímá..
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Brněnská odchytová
Nováček
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků