Alfisti - pro místní majitele a skoro majitele

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 5. 2020 11:20

Ja hankook nikdy nemel takze si nemusim nic prosazovat. Vybral sis proste pro ten priklad zncku spatnou a zadny zamerv tom nebyl. Na te znacce jezdi spousta okruhivych soutezi. Porache to dava do provovyriby apod a dlouhodbe ptri mezi ty lepsi znacky jen v bezne pomuplavu moc rozsirene nejsou.
Takze tento priklad neni o tom ze jsou inhorsi sle vylozene spatny.

Ale nemusis to dal komentovat zmenu od tebe necekam takze to tak nechme.
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 23. 5. 2020 11:24

Ano to že to koncern zařadil do prvovýroby nebude úvod k mé změně. To máš pravdu. Ale klidně troll dál.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod -pb- 23. 5. 2020 11:29

jako musím říct, že by mě docela *****, kdyby mi dodali gti na hankookach
-pb-
Inventář

Odeslat příspěvekod addiction 23. 5. 2020 11:30

Ja to dostal na Bridgich a zadna vyhra to teda nebyla :-S
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -pb- 23. 5. 2020 11:35

já na dunlopech a ze začátku cajk, ale jak se sjížděly, tak stály víc a víc za *****..
-pb-
Inventář

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 23. 5. 2020 11:42

Ja jen ze tak jdu kolem...
By me zajimalo v jakym presne vesmiru garazovany gumy netvrdnou.
Hankook je dneska "next big thing" po premium brandech.
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -pb- 23. 5. 2020 11:45

tak je to něco jako Hyundai, ono to může tak nějak fungovat a třeba i relativně dobře jako N, ale pořád je to Hyundai :-( :D
-pb-
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 5. 2020 11:52

maincoonsback píše:Ano to že to koncern zařadil do prvovýroby nebude úvod k mé změně. To máš pravdu. Ale klidně troll dál.


Nevim zda je koncern nekam zaradil vim ze je dava porache pomerne dlouho. Nemusis nic zmenit. Proste chtek jsi napsat nejakou mene kvalitni znacku pro demonstraci sve myslenky a proste siw vybral spatne. To je t takivy problem zmenit?
anonymni

Odeslat příspěvekod garážmistr 23. 5. 2020 11:59

addiction píše:Ja to dostal na Bridgich a zadna vyhra to teda nebyla :-S

Asi tak. Co bych dal za Hankooky.

Za mě značka která dělá slušný gumy v širokým sortimentu za rozumný ceny. Vyzkoušel jsem několik modelů včetně zimních a pokud chci něco levnýho, slušně jezdícího a nemám chuť experimentovat, sáhnu po nich.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 23. 5. 2020 12:50

-pb- píše:já na dunlopech a ze začátku cajk, ale jak se sjížděly, tak stály víc a víc za *****..

Fakt? Bych čekal ze čím víc sjety tím lepší a lepší budou :hm
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 23. 5. 2020 13:03

goes píše:
maincoonsback píše:Ano to že to koncern zařadil do prvovýroby nebude úvod k mé změně. To máš pravdu. Ale klidně troll dál.


Nevim zda je koncern nekam zaradil vim ze je dava porache pomerne dlouho. Nemusis nic zmenit. Proste chtek jsi napsat nejakou mene kvalitni znacku pro demonstraci sve myslenky a proste siw vybral spatne. To je t takivy problem zmenit?


Neni. Však sem to doplnil. Mám na to názor plus.minus.jako Maxx. Na druhou stranu třeba Nokian bych vzal furt.radeji.

Ale pořád si nemyslím že je to značka.co.patri na rychly auto... Okruhy, kam se nasazují speciální směsi /což by dnes zvládli i Číňani/ bych do toho nezahál.

Jinak ano, koncern má s Hankook smlouvu. Není to tak dlouho co se o tom psalo. Ale nebral bych to jako nějakou známku top kvality. Prostě není to Ausus, a tak sem to snad ani nemyslel v tom první postu. S tím nemá problém souhlasit, ale prémiovka taky snad ještě ne.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 5. 2020 13:17

Pouziva je i ferrari na nektere silnicni modely... ale to je stejne jedno. Porache je pouziva roky i bez nedavne smlouvy apod. Pokud dle tebe tebto typ pneu neni vhodny na auta s vykony 180 kw tak proste pises nesmysl. Kdy jaou dobre na auta s vykony 300-400kw...
anonymni

Odeslat příspěvekod REYGNUM 23. 5. 2020 20:59

REYGNUM
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 23. 5. 2020 21:01

Je na nové RS6
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 23. 5. 2020 21:26

No ještě by to chtělo vysvětlit jak to souvisí s AR...
Mátou, tak jedou... Cpou peníze i do Realu... Třeba to vydrží, ale třeba taky po nich za 5 let ani pes nestekne..

Je to jako Beko... A asi by si nikdo nemyslel že jsou to nejlepsi kuchyňský spotřebiče na světě...

Už by se to SME mohli přestat cpat, ne? Tady asi nikdo nepolemizuje nad tím, kdo všechno je ochotnej to na auto nacpat..., Když dostane namazáno.

Na těchto reklamach je nejlepší, že pak si člověk zajde do salonu a na žádném Ski ty gumy nenajde, protože to dávají jen na Ska na korejském trhu /to byl příklad.../.

Já bych si to nekoupil a tím to můžeme uzavřít.
maincoonsback
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků