Vyber motorky - jakou

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Špacírek 22. 5. 2020 20:44

Plná neplná, prostě jedeš!
Lidi uhýbají, tak když uhne, tak jedu. A když neuhne tak taky...
A jak píše strejda Goes, přestupek to není když nepřejedeš lajnu
Špacírek
Nováček

Odeslat příspěvekod maincoonsback 22. 5. 2020 21:07

:-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 5. 2020 21:12

Jak jsem dneska prasil s Miatou, tak za mnou valil nějaký motorkář, Sokolnice, Telnice, Chrlice, furt za mnou, pak i po Brně furt do plných a jak jsme zastavili na semaforu, tak si stoupnul vedle mě a dělal ty ty ty :D Tak říkám, no co, však jsme dělali oba to samé :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 22. 5. 2020 21:33

Taky sem.mel jednu příhodu dneska, ale.radeji ji psát nebudu, to by bylo zase kvikotu...

Ale každopádně prostě někteří na motorkách bohužel fakt jezdej jako chuji... Ale každý může udělat chybu.

Je fakt, že ja teda po dědině se snažím jezdit víceméně predpisove..., Ale jako, chápu že se.pri sebelepší vůli se prostě nedá reagovat.na motorku co to pali třeba 100 po meste. To prostě nejde...

Tak nechápu, že za tebou za autem někdo prasi a pak má potřebu tě ještě poučovat...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod brasci 22. 5. 2020 21:34

Motorku silnú!
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 5. 2020 22:07

wolff: on to myslel asi jako recesi, teda doufám :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 22. 5. 2020 22:14

Je fakt že na 848 je člověk nízko
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Špacírek 23. 5. 2020 06:33

848ma je dobra, ale pro tebe bude slaba. Dole to nejede a nahoře se už bojíš :-)
Špacírek
Nováček

Odeslat příspěvekod gewehr 23. 5. 2020 08:59

maincoonsback píše:Ale každopádně prostě někteří na motorkách bohužel fakt jezdej jako chuji...
mne jazdu na motorke najviac znechucuju motorkari. Medzi autami sa da vcelku predvidat ako sa situacia vyvinie. Ale insitni motozavodnici to je ina kava. Viackrat sa mi stalo ze si kludne idem po okreske predpisovych 110, odzadu ma dobehne nejaky supersport a ked ma ide obehnut tak podradi o dva stupene, zvrieskne to ako besne az tak ze sa doslova nalakam. Ako keby nemohol obiehat plynulo v rychlosti ktorou isiel dovtedy.

Pred mesiacom som jedneho skoro presiel lebo samozrejme valil po rovnej ceste a nevedel ze aj ked ma za sebou 3km uplne rovneho useku tak za tym horizontom cez ktory nevidiet ide mierne doprava a pripaja sa tam polnacka. Jasne ze tam jebol dolu a ako sa valal na asfalte za tym horizontom cez ktory som nevidel ani ja tak som mu skoro spravil pekny pasik na zaludku. Ked som mu pomahla zdvihat moto tak som mu len povedal ze si moze gratulovat ze ja na rozdiel od neho ked idem kam nevidim uberiem plyn.

A comu sa vyhybam uplne to su zrazy motorkarov alebo velke skupiny motoriek na ceste. To je kapitola sama o sebe.
María de las Mercedes
Karl Friedrich Benz
gewehr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 5. 2020 09:05

Špacírek píše:848ma je dobra, ale pro tebe bude slaba. Dole to nejede a nahoře se už bojíš :-)

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 5. 2020 09:06

gewehr: Jo tak srazy motorkářů, to je slušná freakshow
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 23. 5. 2020 09:22

Z ne malý části jsou na silnici jak havěť. Umí to málokdo, po rovině tahaj, do zatáček se bojí. Včera pršelo a ukázalo to v celý kráse nebo spíš hrůze. Pán na Triumphu mi nejdřív nutně musel před čumákem vyrazit od pumpy, aby jsme po 200m dojeli k zatáčkám do kterých se pustil poloviční rychlostí, zcela mimo stopu a naprosto nahodile a nečitelně. Když byla rovinka, tak za to vzal. A to se v různých obměnách opakovalo ještě 2x. A když jede takových mamlasů víc, je to v háji.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 23. 5. 2020 09:32

No gewehr přesně.

Já sem v autě samozřejmě bike positive (řekl bych extrémně ohleduplný) ale včera mne jeden fakt dostal.

Jel sem za Fabii, která mi asi 5 minut před tím vyjela přede mne vterku z vedlejší na hlavní... V pohodě, ale pak celou dobu jel přes obec 40 a je fakt že už mne to nebavilo, tak sem potom na rovném úseku ho chtěl předjet (byl tam kousek přerušované čáry), přede mnou nikdo jen v daly sem viděl taky lehce svítící cosi...., Nevím 450 m az 500 m.

Tak sem hodil blinkry, že tu pomalu jedoucí Fabii předjedu...

No proti mne to byl borec na Supermotu, kterej, když sem se podíval pak do map musel ujet za tu dobu co sem předjížděl min. dvojnásobnou vzdálenost, protože já předjel na cca 150 m a on v protisměru ujel za tu dobu 200, no možná spíš 300 m... (Sem to teda nějak stihl před ním)

Takže to vypadalo že sem mu tam vjel, ještě picus troubil, ale že jel na 50 minimálně kilo, to už neviděl. Osobně bych si tipl, že jel víc, protože já když předjížděl tu pomalu jedoucí Fabii, tak sem taky jel rychleji než 50. A popravdě zpomalit se mu fakt nechtělo, spíš mi ještě chtěl ukázat, že jemu to narozdíl od mýho auta jede...

Takže bychsi to podle ujeté vzdálenosti odhadl tak na kilo dvacet...

Úplně sem v tu chvíli chápal tu frustraci řidičů aut.

Jako na jednu stranu mne mrzelo že sem tam vjel. (protože tohle fakt dělat enchci), na druhou prostě s piči, která jede v obci přes kilo prostě nepocitas (na tu vzdálenost sem viděl že tam něco jede, ale co a jak rychle bez šance) Když sem se rozhodl předjet tak SmE od sebe byli min. 500 m. A to vsechno v obci....

Prostě kdybych mohl tak ho proplesknu a je mi jasný, že mu absolutně nedocházelo, že je kokot on.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Špacírek 23. 5. 2020 12:07

Jel někdo projet něco do Pemmu?
Maj tam dnes nějakej open day.
Včera sem jel na SuperTenere a pohodlný jak *****, na tom musí být radost jet Chorvatsko, tempíček
Špacírek
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 5. 2020 12:11

Tak zrovna super tenere mne v nicem neuchcatila. Ani pohodlim. Dynamikou. Predvidavosti apod. Ale na druhou stranu sem na ni nikdy nejel.
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků