BMW a vše kolem nich III.

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Opravdu vas mrzi ze brasci odrel naraznik?
Absolutne ne. Preju mu to burzoustovi. Ale nahlas to nereknu 10 %  25%  [ 10 ]
Je mi to putna. 8 %  20%  [ 8 ]
Fakt mne to mrzi bo ho mam rad. 12 %  30%  [ 12 ]
Mrzi mne to i kdyz k nemu nechovam zadne city 9 %  23%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 39

Odeslat příspěvekod glider 16. 4. 2020 09:23

A bavilo by ta to?
Tyzden dva?
Nevim nevim.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 4. 2020 09:28

to jsem jako promenou do matovani nedaval, jelikoz se jedna o konstantu, ktera je nemena v jakekoli verzi, tudiz ji muzeme zanedbat ve fazi matovaci no...

jako cim dal vice se mi to BMW v tomto zamlouva... jako neni tak rychle jako MB to ne, ale na druhou stranu treba Audi je uplne mimo, kdyz pominu ze nemaji RS v kabriu, tak S5 v kabriu startuje na vice jak 2M tedy na urovni M4... a tak M4 vypada fakt pekne, kor v kabriu... seda metla, cerveno/hnedy interier a je to vyresene.. jen je to pomale no a nema to MI, ale zase 4mistne ,servis za rohem apod. zadne komplikace v provozu apod.

bo porad ty ruzne husto karty to je desne no, jednak zadne nejsou a druhak to pak komplikuje zivot no.
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 16. 4. 2020 10:10

ty jsi úplně retardovaný s tím jak je všechno pomalé :roll:
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 4. 2020 10:12

ty jsi zase retardovany jak vsechno co mas jezdi jak urvane z retezu, to si nevyberes
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 16. 4. 2020 10:15

každý si udělá obrázek, kdo z nás dvou je víc mimo
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 4. 2020 10:18

nepotrebuju hrat divadlo kvuli nazoru jinych.

Taky od auta vyzadujes nejake vlastnosti pod ktere nechces jit. Nedelam vubec nic jineho nez ty. Jen s tim rozdilem, ze to mame o par sekund v te dynamice posunute. Taky by sis nevzal auto co ma kilo za 15, tobe staci treba 8 a jsi spokojeny mi staci jine cislo.
A tak jako by sis nekouipl MX s litrovym motorem, tak ja nechci obdobu MX pro mne s vykonem, ktery neprekona ani muj dejly kar. Navic to, ze bych chtel auto co ma kilo pod 4 a maximalku nad 300 je muj dlouhodoby sen. Takze sorac ze resim to, ze dam za vikendovku 2-3 mice a vice mene dostanu sportak s podobnou, resp. stejnou dynamikou jako mam u dejly kary.

A s ohledem na muj jizdni styl, ve kterem pojem jet rychle, vsechny predjet apod. znamena neco uplne jineho nez u tebe je ta potreba dynamiky jina. tak to respektuj, tak jako to ja respektuju u tebe.
anonymni

Odeslat příspěvekod glider 16. 4. 2020 10:22

Na 3kila to bude chciet aspon tych 500Hp.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 16. 4. 2020 10:24

stejně tolik nikdy nikde nepojedeš a i golf přesahuje tvé schopnosti desetkrát ... tak na co ještě rychlejší auto?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 4. 2020 10:24

R8 V8 to zvladla se 450 tusim
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 16. 4. 2020 10:26

SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 4. 2020 10:32

ja tyhle vypocitane casy jaksi neberu, nicmene i tak to jen potvrzuje co rikam o podobnosti dynamiky. je to asi jako resit rozdil 8 vs 9 sekund, proste to nepoznas, ale to je ti marne vysvetlovat, protzoe si budes mlit porad ty svoje moudra a to jen proto, ze te szira zavist, ze jsem mladsi a krasnejsi
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 16. 4. 2020 10:49

ano tím to je :D
jinak zeperfs nemá vypočítané časy, ale opsané co kdo naměřil v testech ... a 0-200 za 14,6 vs 18,4 už je znatelné

ale to je jedno, i kdybychom to označili za "stejné", tak oboje považuji na jízdu v provozu za bohatě dostačující, jinými slovy, nemyslím si, že bys s autem co má 0-200 za 10 toho předjel víc... prostě už to mozek nepobere, že oproti tomu autu co to má za 15 ti stačí na předjetí jen 3,1 sekundy a ne 3,9, takhle na těsno to nikdy dělat nebudeš

další faktor je to, že R6 od BMW dodá výkon po všech stránkách elegantněji, ne jak ten utrápený dvoulitr s naprděným výfukem

podle mě dáváš těm číslům na papíře moc velkou důležitost ... na co? budeš s tím machrovat v hospodě?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 4. 2020 10:54

Mluvis o necem o cem nemas v podstate zadne zkusenosti, tedy co se tyka one dynamiky, rozdilu one dynamiky apod. Ano pro tebe je Golf utrapeny, pro mne naopak to dava krasne v pohode a nenucene, jen s horsim casem o tom zadna.

Nevim proc mas potrebu mne v tomto takto resit, proste to ber, ze jsem takovy. Kazdy tu baziruje na necem, nemam pocit, ze bys u kazdeho toto resil, tak nechapu, proc zrovna u mne. Proste ber to tak, ze chci nejake parametry auta a to, ze dokazu auta vyuzivat tim, ze mam plyn na podlaze a chci a potrebuji tu dynamiku je proste fakt. Ze je to na semaforu, ze je to na dalnici je uplne irelevantni. A ano pokud bych mel 200 za 10 tak bych toho predjel nasobne vice, byt bych na te trase do prace byl doma rychleji tak mozna o 20 sekund a co? Je to moje vec.

Proste nebudu si kupovat za ty penize auto, co mi nabidne jen nepatrne zlepseni toho co mam nyni. A ze s tim budu machrovat? No to si pis, ze budu.
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 16. 4. 2020 10:57

goes píše:Nevim proc mas potrebu mne v tomto takto resit, proste to ber, ze jsem takovy. Kazdy tu baziruje na necem, nemam pocit, ze bys u kazdeho toto resil, tak nechapu, proc zrovna u mne.

řešil bych to u každého stejně, ale ty jsi jediný takový :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 16. 4. 2020 11:07

goes píše:R8 V8 to zvladla se 450 tusim

To je zas aero placka a ne daily drivier.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků