Koupím výměnu těsnění pod hlavou fabia 1.4mpi -BRNO

Sekce určená k poptávce a výměně automobilů, motocyklů atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Lukas063 12. 4. 2020 23:02

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 13. 4. 2020 08:52

Jury7 píše:Má tu někdo opravdu zkušenost s vypouštěním chladící kapaliny fabia 1.4mpi? :D Potřeboval bych to udělat, ale obávám se toho abych opravdu vypustil všechno a chci to zároveň několikrát prolít vodou a vyčistit. Díky

Vyčistit? To vypadá na solidní rozborku před panelákem. 8-)
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod tslany 13. 4. 2020 10:01

Dá se, jen, aby si zaparkoval tak, že by odpoledne na něj nesvítilo slunko, už začíná být vedro.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod puk123 14. 4. 2020 08:25

Škoda, že prošvihnul ten nedávný superúplněk. :-)
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 4. 2020 08:47

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jury7 14. 4. 2020 20:59

Mám velkou garáž :D asi budu muset najet kolama na ňáké dřeva abych to vyvýšil :-D
Jury7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 4. 2020 21:08

Mám malý stan, mně na nohy táhne....
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 15. 4. 2020 07:30

Nohy to vydrží, ale do kratšího už nelez. :pozor
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod PeTr7650 15. 4. 2020 10:49

chladící se dá vyměnit bez zvednutýho auta, pokud je přístup na spodní hadici z chladiče
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jury7 27. 4. 2020 10:40

Tak jsem vyměnil expanzku a fride, 1x proplachl nakonec chemii, snad jsem to neposral :-D +4x proplach vodou a nové čidlo teploty vody
Už mám ale asi haluze, zdá se mi, že když jedu cítím ten fridex nebo co :-)) . Ale jinak nevím jak má *****ět chl.kapalina když už je používána třeba týden, zdá se mi jako nic moc vůně(olej+fridex tak mi to připadá).
A co jsem se dozvěděl tak děda už chtěl to těsnění měnit skoro, ale nedožil se toho. Vím, že všechny takové opravy dělal na favecu, to auto jsem měl rád(škoda šlo na lis).
A jinak auto korozi nemá, v zimě se jezdilo minimálně, celou dobu v garáži, jediný co má tak klasické víry a škrábance z kartáčové myčky které jsou vidět na slunci.
Nevím za jak dlouho se zašpiní fridex a expanzka, ale po týdnu už jsou nahoře trochu kousky(možná to je z minula, ale vymačkal jsem toho hodně, protože jsem tam hned na to nalil 5L kapaliny a potom to chtělo ještě dolít tak 2 deci) , ještě pár týdnů počkám a najdu si nějaký servis ať hodí očko a když tak si to za 20 tácku nechám vyměnit, ať to stojí co to stojí, ale rád bych aby to bylo pořádně.
Auto chci používat ještě 5 let...Nevím.., aspoň pro ženu nebo tak ho mít na památku :-D
Jury7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jury7 2. 5. 2020 17:15

Po dvou týdnech se zase zamastila expanzka, škoda :D, ale nevadí.

Chtěl bych to vyměnit a potřeboval bych radu kam to třeba dát, jsem z Brna. Chtěl bych aby i rovnou odmastili okruh topení, kterej jsem už jednou hezky vyčistil. Jedná se o výměnu těsnění hlavy fabia 1.4mpi
Jury7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hobitt 2. 5. 2020 19:25

Zajed k Vackovi na Triskalovu.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jury7 3. 5. 2020 13:07

Díky, teď jen přemýšlím jestli si koupit svoje vlastní těsnění a jaké a co třeba dál dokoupit, chápu, že to v servisu vše objednají, ale třeba jím tím ušetřím čas když donesu vlastní věci na to :D Nechci nějak extra ušetřit za olej nebo tak, beru shell stejně.
Aspoň kapaliny(olej..), možná to těsnění, myslím že to bude chtít jen to, auto je zachovalé :D možná něco okolo válců šrouby atp.

Třeba jsem našel těsnění za 200-300 a pak tady tohle https://www.cbdily.cz/produkt/tesneni-h ... model=2891
Jury7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jury7 11. 12. 2020 14:51

hobitt píše:Zajed k Vackovi na Triskalovu.

Před půl rokem jsem kontaktoval pana Vacka. Jinak koukal jsem na google mapy a okolo a on to dělá jakoby venku? :D Všiml jsem si , že tam nemá žádnou střechu a nikam jinam se tam zajet nedá
Díky
Jury7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tslany 11. 12. 2020 14:52

Tyjo 7 měsíců, ty tomu teda dáváš, to je dýl, než já měnil ložisko na miatě.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků