Ceny servisních prohlídek

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod _maty_ 8. 4. 2020 17:37

maXX_CZ píše:Zas je pravda, ze olej maji za 400 kila, coz je rozhodne podprumer a treba ta nehoraznost, co si uctujou u skody, to by u me proste neproslo, to uz je mimo...

Stejne se ve vysledku vsichni dopracujou k tem sesti litrum za hodinu prace a jednicku v materialu :D

A vovovo tom to je
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 8. 4. 2020 17:41

holt je to pro někoho "daň" za koupi nového vozu..
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 4. 2020 18:29

_maty_ píše:
maXX_CZ píše:Zas je pravda, ze olej maji za 400 kila, coz je rozhodne podprumer a treba ta nehoraznost, co si uctujou u skody, to by u me proste neproslo, to uz je mimo...

Stejne se ve vysledku vsichni dopracujou k tem sesti litrum za hodinu prace a jednicku v materialu :D

A vovovo tom to je


Olej za 400 ma ocividne ford vsude. Nicmene na 350 u maserati to nema.
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 8. 4. 2020 18:46

Tam to zase zaplatíš jinak. :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 4. 2020 18:46

To ano
anonymni

Odeslat příspěvekod miromen4 8. 4. 2020 18:51

Hm tu se řeši rozučtovani nějake vazeliny, spreju apod. :hm
No koukam a ja to mam označeno jako KS. Jako, že bych tam měl mit třeba vazelina na dva prsty nebo u spreje 3 střiky bych ani neočekaval. A zatim jsem neměl dojem, že bych byl někde nějak ojebavan a navic ja si věci kontroluji. Jo u VW sice ceny rostly, předevšim ojel, ale prostě jinak klasicke zdražovani. A ford u nas ma pevně dane ceny, no vim, že ty servisy co maji individual dokažou byt i levnějši, ale i naopak. No a tim, že jsem dvakrat platil dokonce meně, šlo o par stovek takže k soudu jsem je nehnal a ani neřešil, než je pevně dana cena tak mam zatim 4 servisky od 4177kč po 5500kč a vlastně za ty 4 roky byly ty ceny stejne. Tzn 4x olej+filtr, 4x pylovy filt, 2x brzdovka, 1x vzduchač a k tomu klasika kontrola laku, diagnostiika atd. Vlastně ještě vždy myti v havru ručni, vysati interieru a k tomu doliti vody do ostřikovače. Jen mě sere, že jsem nekoupil auto na podzim, přecejen zimni kapalina je dražši než ta letni, kterou mi tam lejou. :D
Ale zase servis, kde nechavam přezouvat, kde si za poctive přezuti řeknou jen pětikilo mi k tomu vždy přihodi 3l baňoček v zimně se zimni a na jaře s letni kapalinou.
Takže jak si to rozepišou je mi vlastně jedno, bo stejně pevně dane ceny, ktere jsem navic ochoten akceptovat takže na ty zakladni ukony nemam potřebu využivat nějakeho garažnika.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 8. 4. 2020 18:56

Nemas tam nejaky pribeh ze soukromi? Ja to vzdy rad ctu :D
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod istarix 8. 4. 2020 19:07

To je docela vykon napsat tolik textu a vlastne nic nerict. :)
istarix
Nováček

Odeslat příspěvekod miromen4 8. 4. 2020 19:08

Major Kure píše:Nemas tam nejaky pribeh ze soukromi? Ja to vzdy rad ctu :D

Jako ja ? Ted nějak nevim. Max něco co se chlastu tyče. Par řadnych opic, nad ranem zřejmě pěkně nadrbany přesun od kolegy u ktereho jsem vytuhnul což jsem ani nevěděl a vlastně ani nemusel. Jo a jednou pěkně nakopnuty palec jak jsem chytil balanc a prej kolem 3 rano jsem to dal najevo řevem jak pavian. Ale jako nehet v čudu, krve jak z prsete a pěkně zfialověl.

-- 08 dub 2020 20:10 --

istarix píše:To je docela vykon napsat tolik textu a vlastne nic nerict. :)

No mě udivuje jak se řeši některe detaily rozepisovani. Jako jasně nenechavat se odrbavat je jedna věc, ale zase to odrbavani vidět za všim :?:
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 8. 4. 2020 19:13

a uz jsi nasel skrys na chlast pred prituli?
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 8. 4. 2020 19:21

No to ani ne. Ono to nějak přirozeně prochazi. A tim, že teď dřepy doma bo korona a jeji robota tak jsem to vybalil naplno. Jako určitě se ji to nelibi, ale zase chodi dřive spat takže to jak se nadupu, už kolikrat nevidi a občas jde na špacir takže to opět nejsem nasuchucho. Ale zrovna včera mě dostata. Jeji mamka si koupila STB k TV no a samozřejmě jsem se měl dostavit(přijet autem) pač s instalaci měli problem. No a ja samozřejmě nemohl. Takže proběhla komunikace přes videohovor.
Jen jedna věc, ona si pořad mysly, že si kupuju flašky za cca 500kč. Kdyby věděla, že je to od teměř litru až teměř k pěti tak muže přijit vyšši forma *****.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 8. 4. 2020 19:39

takže musí být vždy urychlená likvidace vypitých lahví, aby ji třeba jednou náhodou nezaujala nějaká hezká etiketa na lahvi, tak by chtěla mrknout vo co gou a bum, láhev za trojec :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 8. 4. 2020 19:43

neni blbej, to prelije do tuzemaku
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 8. 4. 2020 19:45

Jasně, že leti, ale tak většinu z nich ma před sebou.
Až bude rozpočet něco v tomhle stylu tak asi bude i patrat, zatim to tak nevypada...
https://www.facebook.com/petra.perinova ... 254277199/

Major na to jsem se již *****.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 8. 4. 2020 19:46

jo až takhle :D

Major Kure píše:neni blbej, to prelije do tuzemaku


ztráta času :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků