Octavia III +facelift pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Tomas B 25. 3. 2020 15:00

Takže za mě poslední, co k tomu napíšu a už mě fakt s tím nebavíš. Psali jsme si k tomu před týdnama jak blbové milion věcí (včetně toho vysvětlení, které nebylo k nepochopení, za to nemůžu), že i ostatní psali, jestli se na to nechceme *****. Já s tím zcela souhlasím, evidentně tě něco žere, že to zase vytahuješ, což absolutně nechápu, což už jsme psal taky, protože mi příjdeš jinak jako někdo normální a ně jak nějaká urážlivá bába.

-- 25. 3. 2020 15:01 --

MELLO píše:Odpouštím vám.


díky ;-)
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 3. 2020 15:02

NZ. ;-)
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 25. 3. 2020 15:05

Tomas B píše:Takže za mě poslední, co k tomu napíšu a už mě fakt s tím nebavíš. Psali jsme si k tomu před týdnama jak blbové milion věcí (včetně toho vysvětlení, které nebylo k nepochopení, za to nemůžu), že i ostatní psali, jestli se na to nechceme *****. Já s tím zcela souhlasím, evidentně tě něco žere, že to zase vytahuješ, což absolutně nechápu, což už jsme psal taky, protože mi příjdeš jinak jako někdo normální a ně jak nějaká urážlivá bába.


Nevim teda, jak jsi prisel, ze na ty kope sracek, co jsem si tam s tebou psal, jsem mel neco nepochopit a nasledne se urazit.

Jinak me nic nezere, takze podobny diagnozy smeruj prosim na nekoho jinyho, diky :love:
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 25. 3. 2020 15:12

jasně, seš tak v pohodě, že píšeš jdi do *****...edikšne uvolni se i v realitě, ne jen tím, že to tu napíšeš ;-)

opravdu se tu nemíním dohadovat o blbostech, ještě k tomu starých, trochu lásky v týhle době :D :love:
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 25. 3. 2020 15:15

Tak pokud ten svuj odhad opiras o tom, ze tady napisu, at jdes do *****, tak to potes teda 8-D

Tak tu nevytahuj nejaky zminky o "zase urazeni se" a cajk :hm
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 3. 2020 15:19

Hoši...
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 25. 3. 2020 15:20

to musíš vědět ty, když si tam nedal smajlík, jak si to myslel s tou *****í, budeme dělat, že to bylo, jak píšeš, že nad věcí

Kdyby si byl tak v pohodě, tak se té zmínce zasměješ, ale ok, zkusím to už nepsat (neslibuju) ;-)

-- 25. 3. 2020 15:21 --

MELLO píše:Hoši...


já vím.... :-[
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 25. 3. 2020 15:29

A je to tu zase - zase nejaky tvoje "budeme delat, ze to tak bylo" (cili neco v podobnym duchu jako to "poposedni si" atp.).. Nech si tyhle pindy a fakt dobry 8-D
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 25. 3. 2020 15:33

měl ses zasmát, jak jsem psal a nemuseli jsem se tu znovu cyklit, za mě v pohodě :love: :D
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 25. 3. 2020 15:35

Lukas063 píše:taky už pomalu začínám přemýšlet nad tím, že využiju druhý slot u S10e, abych nemusel tahat dva mobily...

To bych udělal asi hned po pořízení. Teda já to tak udělal, ale kupoval jsem primárně dvousimkovej telefon, abych nemusel tahat dva. Za těch ~7 let s dvousimkáčema jsem se překlik jen párkrát (spíš po migraci na jinej dvousimkáč, kdy telefon nevěděl komu píšu ze kterýho čísla) a žádná tragédie, maximálně odpověď ve stylu kdo mi to píše O:-)
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 25. 3. 2020 15:35

addiction píše:
Tomas B píše:
addiction píše:No mozna i pochopil, ale zapomenes prepnout sim a problem je na svete :nenapadne :-[


přemýšlim, že bych to dal do jednoho, jaký jsou právě tyhle nástrahy?


Tak nastrah, ze se nejak blbe prekliknes ci ukliknes, je spousta :nenapadne

Používám dual ani už nevim jak dlouho a bez problémů. Ale přemejšlim pinďourem mnohem míň než addiction.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 25. 3. 2020 15:36

:/

:-[
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 25. 3. 2020 15:38

:D
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 3. 2020 15:42

:hm
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ony 25. 3. 2020 16:11

Přesně. Dvousimkac mám už třetí, celkem asi osm roků. Než tahat dva krámy.. Buďto to navolis pro určité situace nebo se tě mobil vzdy zeptá, že které simky chceš volat nebo psát. Omyly za tu dobu asi dva..
ony
Nováček
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků