Už je to tady (hlasovani)

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Jak jsem na tom s virem
Fakt se bojim a davam to najevo 30 %  29%  [ 30 ]
Fakt se bojim, ale schovavam to a hraju divalo 20 %  19%  [ 20 ]
Fakt se nebojim 34 %  33%  [ 34 ]
clany 4 %  3%  [ 4 ]
evlo 13 %  12%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 101

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 3. 2020 23:43

Neres
anonymni

Odeslat příspěvekod JackNO.1 17. 3. 2020 23:43

mlaskac píše:jedna vesela, aneb vymena lyzarske kukly za respirator :-)



Vybržděná Octa, vybržděnej bus, v busu popadaných a pomlácených 40 lidí a řidič má jako bonus nehygienicky předanou roušku... :mrgreen:

Ne sranda, každý pokus o šlechetný čin se samozřejmě počítá ;-)
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mlaskac 17. 3. 2020 23:45

hmm na čevenou teda musel brzdit stejně jen asi o 3 metry dál, ale uznávám já jsem tama jen projížděl a když jsem viděl tu kuklu jak se v ní musí vařir zaprasil jsem. moje normální místo bylo letiště kde je klid
mlaskac
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 3. 2020 23:46

No nevim. Slechetny cin si clovek nenataci a nedela si self promo... ale nekteri maji nejakou potrebu porad vsem ukazovat jak je vlastne slechetny. Andrej hadra...
anonymni

Odeslat příspěvekod JackNO.1 17. 3. 2020 23:50

Hele, to je mi jedno. Roušku předal? Předal. Kdyby to takhle udělal i Andrej a natočil se u toho, tak ho taky pochválím :D

Ale první dojem z videa byl takový, jak jsem psal, vybržděná Octa a Bus :-) Až když se objevil v záběru s rouškou, tak jsem pochopil.
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JackNO.1 17. 3. 2020 23:53

powerball píše:Neví


Nemám rád Miloše, ale tu se celkem hodí kouzelné slůvko KUNDA a ještě jednou KUNDA :/
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mlaskac 17. 3. 2020 23:54

goes píše:No nevim. Slechetny cin si clovek nenataci a nedela si self promo... ale nekteri maji nejakou potrebu porad vsem ukazovat jak je vlastne slechetny. Andrej hadra...


Dělej jak myslíš, mě přišla kukla úsměvná nic víc. A to auto natáčí samo už 9 let (tohle konkrétní auto). Chápu že z toho teď zkusíš něco vytřískat aby se zapomělo jak tě tady tepou za roušky a syslení ale tohle nevyjde. Já jsem se vydal na cestu veřejného "funkcionáře" plně vědomě a prostě to k tomu patří, musí byt jasně definována odpovědnost a rozsah ne to dělat nějak na divoko.

Ale určitě se nějaká munice najde, já nejsem žádnej andílek ani ideál jako ty.
mlaskac
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 17. 3. 2020 23:55

Asi tak.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 3. 2020 23:56

Hele nekdo ma potrebu kazdy den napsat co kde udelal a jakyje t zlaty clovek a jini to delaji bezne a tu potrebu nemaji. Ze ti auto nataci proc ne ale je otazkounzda to delas proto abys ml o cem psat a co ukazovt nebo rpto ze jsi takovy doopravdy.
A co se tyka tepani jinych lidi na mne a rousky. Opet o tom noc nevis tak nehodnot. Jstli jsi lepsi tim ze tu o tom pises tak se tim ukajej
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 17. 3. 2020 23:56

MELLO píše:Asi tak.

To bylo na Jack
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 3. 2020 23:57

JackNO.1 píše:Hele, to je mi jedno. Roušku předal? Předal. Kdyby to takhle udělal i Andrej a natočil se u toho, tak ho taky pochválím :D

Ale první dojem z videa byl takový, jak jsem psal, vybržděná Octa a Bus :-) Až když se objevil v záběru s rouškou, tak jsem pochopil.


Promin ale neni to jedno.
anonymni

Odeslat příspěvekod mlaskac 17. 3. 2020 23:57

JackNO.1 píše:Hele, to je mi jedno. Roušku předal? Předal. Kdyby to takhle udělal i Andrej a natočil se u toho, tak ho taky pochválím :D

Ale první dojem z videa byl takový, jak jsem psal, vybržděná Octa a Bus :-) Až když se objevil v záběru s rouškou, tak jsem pochopil.


ano vím že to byla chyba ale já ho viděl až v zrcátku ten den jsem stál uplně jinde hezky v klidu u letiště. za zastávkou na blikačkách.


tudlenudle.jpg
mlaskac
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 17. 3. 2020 23:58

a co jsi tam delal na ty zastavce?
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 3. 2020 00:00

mlaskac píše:
JackNO.1 píše:Hele, to je mi jedno. Roušku předal? Předal. Kdyby to takhle udělal i Andrej a natočil se u toho, tak ho taky pochválím :D

Ale první dojem z videa byl takový, jak jsem psal, vybržděná Octa a Bus :-) Až když se objevil v záběru s rouškou, tak jsem pochopil.


ano vím že to byla chyba ale já ho viděl až v zrcátku ten den jsem stál uplně jinde hezky v klidu u letiště. za zastávkou na blikačkách.


tudlenudle.jpg

Na zákazu. :-)
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JackNO.1 18. 3. 2020 00:00

Tak já se asi zase na chvilku odmlčím, sotva sem po týdnu vlezu s postem, hned to vyvolává hádku :D
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků