Ma dnes smysl Rapid SB MC 1.0TSi?

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod D.U.K.E. 5. 3. 2020 16:01

Zdravim,


chtel bych poradit, vazne poradit. Zadny zazehnuti nejake divoke diskuze, ktere se potom zvrhne uplne v neco jineho a jinym smerem.

Mam moznost vzit Rapida SB s 1.0TSi s najezdem cca 15 tis. km v podstate, na pomery Rapida samozrejme, v absolutni vybave. Skoro kazdy autorizovany prodejce Skodovky je ma ted v nabidce, vsude to stejny cerveno-cerny monte carlo s panaromatickou strechou a kompletni vybavou, ceny okolo 350 tis. Premyslel jsem o nem a uz na dvou mistech mi ho velmi rychle pod nosem prodali, ted se musim v Olmiku rozhodnout do soboty.

odkaz: https://www.dasweltauto.cz/haendler/porsche-olomouc/2163/detail/216355117

O co bezi, prodejci, ti potrebuji prodat a vsude mi rikaji, ze toto je top nabidka a ze proti Scale se stejnou vybavou je to uspora 200 tisic. Takze k me otazce, vzali byste, v roce 2020 Rapida nebo to ma pro vas nalepku te levne skodovky, kde se muselo setrit?

Diky
D.U.K.E.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 3. 2020 16:05

tak dynamicky je to na urovni Audi A6 3,0 TDI s trojici mužů na palubě, takže za mne to auto pořád dává smysl.

-- 5. 3. 2020 16:06 --

navíc to cerveno-cerne motne carlo vypada i dobre
anonymni

Odeslat příspěvekod glider 5. 3. 2020 16:07

Vklude zobrat, technika overena, za tie prachy super.
A ma to aj dieru na lyze pecka.

Scala je draha, nikto to nekupuje, ked mozes mat Rapida za take prachy.
Zamna ber.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 5. 3. 2020 16:07

MC, pokud má i paket plus, tak je za 350 dobrá volba. Ale nějaká skladovka. Na auto s 15tkm mi to přijde moc.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 5. 3. 2020 16:16

Za to už má nová rychlá záda :( (ač vesmírná záda jsou taky záda O:-) )
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 5. 3. 2020 16:16

On chce sportovni zada.
Ajo to je space ne sport...pice.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 5. 3. 2020 16:34

Bud mas prachy a rapida nechces. Vezmes rychly zada vo fullke.
Nebo prachy nemas a vemes rapida.
Jde jen o to, s cim se spokojis.
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 5. 3. 2020 16:35

glider píše:On chce sportovni zada.
Ajo to je space ne sport...pice.

športová záda by taky šla https://www.audi.cz/a3/a3-sportback/design-a-filozofie
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 5. 3. 2020 17:22

rapid je proti scale výrazně tvrdší. Já tomu novýmu 1,0 tsi nemůžu nějak přijít na chuť, ten motor je divnej s ještě divnějším zvukem a jízdním projevem
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 5. 3. 2020 17:25

goes píše:tak dynamicky je to na urovni Audi A6 3,0 TDI s trojici mužů na palubě, takže za mne to auto pořád dává smysl.




si nesklamal :-)
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod maincoonsback 5. 3. 2020 18:19

Napíšu svůj názor.

Ale trochu jinak.

Přijde ti MI Rapidu natolik zajímavé a podstatné, že se ti vyplatí kvůli imaginární slevě brát auto s 15 tis. km, které nevíš kdo a jak najel (a že je jezdil spíš jak čině, když věděl že auto půjde pryč)?

Rapid v této výbavě dnes smysl dle mého názoru nedává, je to levné auto, rádoby topverze nic nepřinese. Raději nové v nižší výbavě a klidně zase Rapid, pokud jako auto stačí a se stejným motorem.

Ju.

Jedině, kdy bych k tomu uměl přimhouřit oko je v případě, že by se na to vztahovala 5 letá záruka (snad se dá dokoupit, pokud tam už není) a věděl si, že do těch 5 let to půjde pryč, pak asi prodejnost tohoto Rapidu (pokud tam bude všechno fungovat) bude o něco lepší, než nějaké bílé oholené verze a to možná i v té době ve srovnání se Scalou, která je ještě větší propadák než Rapid. U aut s takovým osudem bych měl z dlouhodobějšího provozování prostě strach.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod _maty_ 5. 3. 2020 18:22

Ja bych do vyberu prihodil rychla zada od hundaje, a teda jete s 15kkm mi neprijde jako rozumna volba..
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 5. 3. 2020 18:25

dodán z operativního leasingu... (nejspíš)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 5. 3. 2020 19:02

já bych to neviděl tak dramaticky
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 5. 3. 2020 19:05

Jestli vyhovuje výbava a cena, proč ne.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků