VZKAZY

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod glider 28. 2. 2020 01:09

Jj :D
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 28. 2. 2020 06:31

:D :D
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 28. 2. 2020 08:29

garážmistr píše:
MELLO píše:Teda dokáže, ale do všeho naráží jak vožrala a je mnohem rychlejší ho tam zanést osobně.


Jakej pán, takovej vysavač.


Jop 8-)
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 3. 3. 2020 09:25

Jde nějak hromadně poslat do celé republiky informaci o tom, jak se do haj.zlu používá připojovací pruh? To je neskutečný, jak 98,67% řidičů absolutně nechápou, jak se pruh využívá.. Sotva začne přerušovaná čára, hned to tam pošlou. A je jedno, že jedou 60.. :oboze Přitom, kdyby se správně rozjeli, předjedou kolikrát několik aut. A ještě se plynule zařadí. Teda v případě, že se všichni chovaj, jak maj, ale to malé procento to nevytrhne..
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 3. 3. 2020 09:42

Ideálně tam někoho vybrzdit a počkat, než přijede TV N@VA 8-D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 3. 3. 2020 09:44

Na to musíš mít pořádný světla a klakson, ideálně i motor, abys jim ukázal, jak se daj krásně tím připojovákem podjet.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod Mrak 3. 3. 2020 10:14

Fakt nechápu, co je to učí.. Nejsem řidič z povolání, také dělám určitě nějaké chyby, ale snažím se tomu vyvarovat, ale tohle mi docela vytáčí. Když už jedu, jezdím přes dálnici a fakt jsem skoro jedinej, kdo ten pruh použije, jak má.. :oboze Zároveň vím, co obnáší řízení kamionu, táta jezdil a já s ním.. O to míň jsem pochopil, když ten připojovák TIR použil jako pomalejší pruh.. Normálně mi tam vjel, vůbec dle mého se nepodíval do zrcátka.. :oboze
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 3. 2020 10:18

jedni najizdeji v 60ti na dalnici
druzi jedou z pripojovaku az do leveho at se deje co se deje
treti kdyz vidinekoho u projovaku ihned jedou do leveho a neresi co je za nimi
ctvrti jedou v levem co to jde, pak rychle na brzdy a hups do obocovaku, bo nemuzou byt v pravem 200 metru pred sjezdem
pati visi porad v levem i kdyz jsou stovky metru v pravem volno
...
...

to jsou chyby pramenici z chybejiciho mozku, arogance apod. To nejsou bezne chyby co clovek dela nejak nechtic...

a tim, jak se za poslednich 10 let stala individualni doprava dostupna kde komu, tak najednou je v tom provozu daleko vice kretenu, nez byvalo a tak to tak vypada no.

holt co uz
anonymni

Odeslat příspěvekod polda 3. 3. 2020 10:25

Zvláštní kategorie ti co dojedou v připojováku na konec a tam zastaví....
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 3. 2020 10:27

Jinak mam super kancl s vyhledem na videnskou, kde se spojue herspicka s videnskou... krasa pozorovat tu nemoc vetsiny lidi co najizdi z videnske, ze jeste nezacne ani prerusovana a uz maji blinky vpravo a hura do prostedniho apod.

proste je jedno zda je provoz nebo ne, ale driva vetsina aut musi najet doprostred a to i kdyz tam nikde nic neni, nebo i kdyz je husty provoz a vybrzdi 5 jinych aut...

https://mapy.cz/zakladni?x=16.5984167&y ... itch=0.176
anonymni

Odeslat příspěvekod polda 3. 3. 2020 10:31

hřbitov ….hm
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 3. 2020 10:31

mam to aspon blizko
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 3. 2020 10:32

Protože na vídeňské se předtím spojují 2 pruhy do jednoho a tudíž odtud vyjíždí spousta frustrovaných řidičů, kteří se cítí že byli zpomaleni (třeba já :D ).
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 3. 3. 2020 10:32

...ať víš do čeho deš !
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 3. 2020 10:36

Arnie J píše:Protože na vídeňské se předtím spojují 2 pruhy do jednoho a tudíž odtud vyjíždí spousta frustrovaných řidičů, kteří se cítí že byli zpomaleni (třeba já :D ).


na tom je ve finale "Vtipne to" ze ten pravy pak byva dost volny a ty zbyle dva preplenene

treba ted bila dodavka... nikde nikdo... a zatacka... najizdi a z blinkr a jede v prostrednim.

seat... taky

cervena dodavka zustava, ale ta odbocuje v pravo

postak v prrednim a to cevene auto az do leveho

a pravy prazdny :)
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků