Limity CO2 2021

Které palivo je výhodnější?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 1. 2020 09:46

Já si schválně koupil slabý SUV s předokolkou, aby to moc nežralo :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 23. 1. 2020 09:48

Kolik lidi si koupí premiérového kombika?
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 23. 1. 2020 09:50

Franta ma prius hybrid, jezdi s tim denne do prace a dalky, najede 25k km za rok, vetsinou sam v aute.
Ma prumernou spotrebu 6 litru. Jeho zena ma elektro co prdi kyticky, rozvozem deti do skoly najede 7tkm rocne.
Ja mam jedno auto s prumerkou 9, najezdim pulku toho co franta.
Kdo je vetsi ekolog z hlediska emisi? My nebo "frantovi"?

Pulka lidi na garazi ma doma dve i tri auta. V CR jeste navic v 9 pripadech z desiti je minimalne to druhe (treti) auto stara ******* co plni tak mozna euro3. Lidi jezdej i do prace kilometr autem. To je imho vetsi pruser, nez jestli to zere 6,4 nebo 6,8 (stejne je ICE princip na hranici efektivity).

Jak to resit nevim, ale zrovna o ty spotrebe to neni.
Me by prislo nejzajimavejsi udelat nejakej sofistikovanej system pro carsharing treba pres mobilni appku a ten pak (asi bohuzel) prikazat. Ale to je utopie, pokuty jsou jednodusii :)
Naposledy upravil maXX_CZ dne 23. 1. 2020 09:53, celkově upraveno 1
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Olsztyn 23. 1. 2020 09:52

goes píše:Ten zdroj "dOst casto"? Ja tedy terenni schopnoati pri nakupu suv v mem okoli nezaznamenal. Vyssi posez. Lepai vyhled. Lepai nastupovani. Sem tam ma nekdo blby přijít zd na chatu tak to oceni apod.

Mas nejaky vnitrni problem ze ai to lidi kupuji? Kdyz si kupovali mpv ktere ma stejna negativa tos taky tak resil? Resis to stejne u kidi co si koupi do provozu auto co ma 200 a vice koni?

Zkus se nad sebou zamyslet


:D :D
Tak já se zamyslím... Hmm.. psal jsem někde že mám problém (kromě toho že bych si ho nekoupil) s SUV? Ne, postoval jsem vtipný starý video kde R4 projede vše co člověk potrebuje v navaznosti na poldův komentář o suv. Vůbec nevím proč přidáváš mpv (mám) a dvěstě koňova auta?
Hraběcí rady o zamyšlení si strč někam a konfrontaci vycuvanou z h*vna hraj s někým jiným :D

-- 23. 1. 2020 09:57 --

maXX_CZ píše:Franta ma prius hybrid, jezdi s tim denne do prace a dalky, najede 25k km za rok, vetsinou sam v aute.
Ma prumernou spotrebu 6 litru. Jeho zena ma elektro co prdi kyticky, rozvozem deti do skoly najede 7tkm rocne.
Ja mam jedno auto s prumerkou 9, najezdim pulku toho co franta.
Kdo je vetsi ekolog z hlediska emisi? My nebo "frantovi"?

:tleskani
Olsztyn
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jurajec 23. 1. 2020 10:00

neboj ekologii vyresi online sledovanim vozidla a jeho konkretni spotreby + trasy za to odvedes dan a nazdarek

-- 23. 1. 2020 10:02 --

polda píše:Kolik lidi si koupí premiérového kombika?

Jeste pred par lety Insignie vazila 1900 a neco, starsi mondeo 1950kg kdyz melo motor a staryma vranama typu A6 nebo Mercedes S jezdi kazdy dealer junior...
jurajec
Štamgast

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 23. 1. 2020 10:30

burty s krenem píše:Zakázat suv? Jsem pro! :D :D :D

Hajzli :(

-- 23. 1. 2020 10:47 --

Nissan350Z píše:
puk123 píše:SUV je stejně jenom hatchback na větších kolech. Co vůbec mají napsáno v techničáku?

Co by tam měly mít?

Heh :D tak jsem se schválně koukl. Jedno mám uvedeno jako kombi 5dv, druhý tam nemá nic a od třetího nemůžu najít TP :D
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 1. 2020 11:17

Olsztyn píše:
goes píše:Ten zdroj "dOst casto"? Ja tedy terenni schopnoati pri nakupu suv v mem okoli nezaznamenal. Vyssi posez. Lepai vyhled. Lepai nastupovani. Sem tam ma nekdo blby přijít zd na chatu tak to oceni apod.

Mas nejaky vnitrni problem ze ai to lidi kupuji? Kdyz si kupovali mpv ktere ma stejna negativa tos taky tak resil? Resis to stejne u kidi co si koupi do provozu auto co ma 200 a vice koni?

Zkus se nad sebou zamyslet


:D :D
Tak já se zamyslím... Hmm.. psal jsem někde že mám problém (kromě toho že bych si ho nekoupil) s SUV? Ne, postoval jsem vtipný starý video kde R4 projede vše co člověk potrebuje v navaznosti na poldův komentář o suv. Vůbec nevím proč přidáváš mpv (mám) a dvěstě koňova auta?
Hraběcí rady o zamyšlení si strč někam a konfrontaci vycuvanou z h*vna hraj s někým jiným :D


Ty tady resia suv ze jaou nesmysly. Proto ta mpv protoze jspu stejne nesmysly jako suv. Klidne ti tu dam video kde sesticlena rodina jezdila ve skode 100 a zvladli vse co mpv. Asi tak k zomu tvemu hejtovani zde
anonymni

Odeslat příspěvekod polda 23. 1. 2020 11:27

TAZ1203 sis nemohl koupit domů. Leda ze známosti vyřazenou. Stejně tak Barbasy a Žuk.
Nejde o to abys sis nekoupil co chceš ale co po všech těch kecech za posledních 20 let o úsporách, ekologii a pod automobilky nabízejí "monstra". Vydělat za každou cenu a mlžit. Extrém Hummer nakonec skončil sám od sebe jako začal a kolik jich tu před 10-15 lety jezdilo.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 1. 2020 11:54

Kdyby je lidi nekupovali tak je prestanou delat. To ze sis 1203 nemohl koupit u nas neznamena ze jinde to.nebylo. A pokud ti vadi byt tak neekologicky tak zacni u sebe a ukaz kidem jak se to ma delat
anonymni

Odeslat příspěvekod polda 23. 1. 2020 11:57

Co kdybys opět na 14 dní nic nepsal.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 1. 2020 11:58

I zde plati pane hlasateli ze ms moznost ukazat jak se to dela.
anonymni

Odeslat příspěvekod fortress 23. 1. 2020 12:00

Málokdo podniká aby prodělal. Pokud je poptávka na svobodném trhu po SUV tak je automobilky vyrábí. Hummerů nikdy v ČR nijak zvlášť nejezdilo a automobilka nedokázala uspět ani na svém trhu kde jsou velká auta / suv / truck / pickup pořád v top 10 nejprodávanějších.
Superb L&K 2.0TSI 206kW /// Alfa Romeo Giulia QV 375kW /// Audi R8 V10 RWD 397kW
fortress
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 23. 1. 2020 12:00

Si o Hummrech něco vic přečti.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 23. 1. 2020 13:28

polda píše:Co kdybys opět na 14 dní nic nepsal.

:pozor O to víc bude jezdit. :pozor
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod Olsztyn 23. 1. 2020 13:44

Goes: Hele kecko kde píšu že SUV jsou nesmysly? Videjko klidně postni, může být zajímavé :D
Hejtování: Myslíš reakci na tvou otcovskou radu založenou na tvém konstruktu? Já jsem nekonfliktní, ozvu se jen když někdo zbytečně a nepodloženě reaguje na mě.
Jestli nemáš nic podloženého nepiš nic, je to ztráta času
Olsztyn
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků