Za kolik jezdíte s elektromobilem?

Které palivo je výhodnější?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod garážmistr 22. 1. 2020 15:28

Lol.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 22. 1. 2020 15:29

Jaj
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 1. 2020 15:30

jurajec píše:
burty s krenem píše:Kreteni.
8% vyprodukuje Evropa. Zbytek svět.
A jen Evropa se z toho posere. Naštěstí nas skanzen na tyhle sikanace nemá peníze.
Ale automobilky půjdou do hajzlu. Bravo.


A nemyslis ze si to paradne ***** kauzou Dieselgate ? Od te doby uz lobysti nemeli takove paky a myslis ze nevedeli co je ceka, ze jim to rekli rok predem jak se bude pocitat pokuta za emise ? Myslim ze casu na inovace meli dost a nevyuzili to do posledni chvile a ted budou plakat ve mediich. Pochvala patri Toyote, v evrope troche vysmivana znacka ale maji ted docela naskok.


Naskok v cem? Ze jim v hybridech a elektru ujel vlak?
anonymni

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 22. 1. 2020 15:30

jurajec píše:
burty s krenem píše:Kreteni.
8% vyprodukuje Evropa. Zbytek svět.
A jen Evropa se z toho posere. Naštěstí nas skanzen na tyhle sikanace nemá peníze.
Ale automobilky půjdou do hajzlu. Bravo.


A nemyslis ze si to paradne ***** kauzou Dieselgate ? Od te doby uz lobysti nemeli takove paky a myslis ze nevedeli co je ceka, ze jim to rekli rok predem jak se bude pocitat pokuta za emise ? Myslim ze casu na inovace meli dost a nevyuzili to do posledni chvile a ted budou plakat ve mediich. Pochvala patri Toyote, v evrope troche vysmivana znacka ale maji ted docela naskok.

:D
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jurajec 22. 1. 2020 16:03

komu ujel vlak se ukaze behem nekolika let :D (mysleno obrazne, prosim nepresunovat do vlakoveho koutku)
jurajec
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 1. 2020 17:09

Jako vzdy sem byl fanda aut ale nikdy jsem nepochopil tu sziravou touhu aby ta moje vysnena znacka vyhrala. Iracionálne ale vyhrala.
anonymni

Odeslat příspěvekod jurajec 22. 1. 2020 18:30

To neni vyhra prohra, ted je takova situace a za rok to bude treba uplne jinak. Kazdopadne nejvetsim inovatorem je Tesla.
jurajec
Štamgast

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 22. 1. 2020 18:33

To rozhodně. Málokdo dokáže prodat auto za X milionů se zpracováním jako má Dacia :D
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 1. 2020 18:34

V cem prosim ta tesla?

Toyota si to pokadila sama vym pristupen k hybridum který jsou k prdu krom formálních emisi.
anonymni

Odeslat příspěvekod JardaB 22. 1. 2020 18:34

:D
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 22. 1. 2020 19:36

Nissan350Z: Tak zpracování je asi fakt divný, stejně tak výběr některých materiálů, ale nedá se jí upřít že některé věci uvedla na trh unikání a ve formě že se to lidem prostě líbí a ve stotisícových prodejů ročně. Aspoň rozhýbala tu nudu co tu vládla.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fortress 22. 1. 2020 20:10

Arnie J píše:
fortress píše:Koukal jsem že emisní pokuta za muj superb je 141 tisíc kč. No dobře už bylo.

A kolik za mustanga? :D


Přes palec asi 300 tisíc? Nicméně tahle penalty je minimální možná, jednotlivé státy si jí dalším zdaněním můžou zvednout. Bullit v NL na daních a poplatcích za CO2 vyjde o 1,6 milionu víc než u nás :-l

Mám i kus lesa tak doufám že mi to časem sníží moje flotilové emise :hm
Superb L&K 2.0TSI 206kW /// Alfa Romeo Giulia QV 375kW /// Audi R8 V10 RWD 397kW
fortress
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 22. 1. 2020 20:13

jurajec píše:
burty s krenem píše:Kreteni.
8% vyprodukuje Evropa. Zbytek svět.
A jen Evropa se z toho posere. Naštěstí nas skanzen na tyhle sikanace nemá peníze.
Ale automobilky půjdou do hajzlu. Bravo.


A nemyslis ze si to paradne ***** kauzou Dieselgate ? Od te doby uz lobysti nemeli takove paky a myslis ze nevedeli co je ceka, ze jim to rekli rok predem jak se bude pocitat pokuta za emise ? Myslim ze casu na inovace meli dost a nevyuzili to do posledni chvile a ted budou plakat ve mediich. Pochvala patri Toyote, v evrope troche vysmivana znacka ale maji ted docela naskok.

nemyslim. do motoru a veci kolem toho se kvuli par gramum zlepseni nacpalo za posledni dobu neskutence mnoho penez a projelo spousta CO2. A nakonec zjistujeme, ze z globalu je to spis kontraproduktivni.
ono je snadne schvalit, ze to bude takto, kdyz to schvaluje clovek, co ani nevidel volant. ale realne to tak fungovat nebude. a doufam, ze ty prechytrale ***** lid jednoho kraasneho dne poradne vyplisni. protoze jsou to omezenci zavreni ve sve bubline dokonalosti. a ve jmenu dobra pachaji strasne zlo.

staci se zamyslet selsky. a pokud to nekomu musim psat, tak asi nemam zajem, ztrata casu
VW Golf VIIIC 1.5 eTSI 110kw
Ford Fiesta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 1. 2020 20:17

To je jako plastove sáčky. Aby papirovy byl ekologictejai musel by se pouzit 46x az pak by mel mensi uhlikovou stopu
anonymni

Odeslat příspěvekod powerball 22. 1. 2020 20:21

no papirova taska mi vetsinou nevydrzi ani cestu z kramu do auta.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků