Realitní koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MV_cz 11. 1. 2020 10:40

Nemůže :( já přepisoval elektriku po zkrachovalý firmě asi čtyři měsíce. Nakonec se nějak podařilo, ale vůbec nevím jak :D
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 11. 1. 2020 18:22

Zajímavý
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 11. 1. 2020 18:46

Nakonec už jsem inklinoval taky k tomu, že budu u stejný firmy jako předchozí majitel (eon), protože realitka mě předchystala smlouvu u MND (což jsem právě zjistil, že není pravda, že tam předchozí majitel byl). A až když jsem měl nachystanej přepis u obou současně, tak u MND se to povedlo nejdřív, tak jsem to tak nechal
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.III 11. 1. 2020 18:48

K MND mám nějak blok, už kvůli té jejich reklamě...
Bývalý místopředseda ruské centrální banky:
"V pondělí dojde na měnovém trhu ke katastrofě"
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod hobitt 11. 1. 2020 23:32

Ja to potrebuju mit u eonu, no. Jeste zkusím v tydnu vyzjistit nejake informace na cezu, snad se zadari. :-/
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 11. 1. 2020 23:56

vse uz bylo receno
VW Golf VIIIC 1.5 eTSI 110kw
Ford Fiesta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 20. 1. 2020 11:37

viz Senát odmítl vyšší zdanění ... vkladů do katastru https://www.novinky.cz/domaci/clanek/se ... u-40305920

Tak plati ten od ledna zvyseny poplatek do katastru z 1000 na 2000nebo ne?

Aby to za tyden treba zase nezrusili a ja nezaplatil jak b.. 2000 co nyni chteji...
vpe
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 20. 1. 2020 14:03

Platí těch 2000 Kč a vůbec se neobávej, že by to zrušili ;-)
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 20. 1. 2020 14:54

Aha tak poslanci pry prehlasovali senat https://www.euro.cz/politika/poslanci-p ... si-1477658
vpe
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 20. 1. 2020 15:15

Pico 2k to jsou *****...
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 20. 1. 2020 15:49

Jouda.III píše:
hobitt píše:Takze to proste jednoduse neudelam? Tak to je peknej ***** teda. Ted nevim, co s tim, byvaly najemnik nekomunikativni, bydlim a nemam smlouvu na energie. Stara smlouva je uz tyden ukoncena :-/

Pokud je ukončená, o to je to jednodušší, běž tam, kde ji ukončili a pokračuj. Pokud ti odmontujou elektroměr, tak budeš muset ještě dělat revizi...


Neni pravda, v uzemi CEZu se do 6 mesicu od demontaze elektromeru nevyzaduje revize.

Na prepis mas 30 dnu. Tedy 30 dnu muzes bez smlouvy odebirat, nez distributor odpoji elektromer. 30 dnu vyckava na prihlaseni noveho obchodnika (po ukonceni smlouvy).
vpe
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 20. 1. 2020 16:02

vpe píše:Aha tak poslanci pry prehlasovali senat https://www.euro.cz/politika/poslanci-p ... si-1477658

jj a pak že zákony se schvalujou dlouho (viz politickej koutek), když se chce, je to hned :/
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 20. 1. 2020 16:54

Vláda argumentuje inflací i vyšší administrativní náročností agendy katastrálního úřadu.

Haha, v době datových schránek a kompletní elektronické agendy? Neměli by to spíše zlevnit?
vpe
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 20. 1. 2020 17:01

No mohli by, ale jízdný a důchody se samy nezaplatí ;-)
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fricoolinek2 13. 2. 2020 16:43

Archivované stránky vydávají občas zajímavá data. Březen 2015. Opravdu těžko věřit tomu, že tehdy se na jednom bytu rejžovalo stejně jako nyní. Nebo to ten beton a UA dělník jsou o to tolik dražší? :shock: Nebo nesmyslný požadavky na zateplení od E. Uhnie?
Obrázek
JSEM VÁŠ KRÁL, MOJI PODDANÍ!
Bazoš fůůůůj!
fricoolinek2
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků