motorová koloběžka

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod mfilip 9. 12. 2019 13:13

goes píše:uprimne nenapadalo mne davat na dvere zakaz vstupu s kolem, normalni clovek do obchodu s kolem ci obdobnym necim nevleze. Ale ocividne nekteri funguji tak, ze co neni zakazano je dovoleno, takze tam zrejme budeme muset dat nalepku zakas vstupu s autem apod. protoze co kdybys mel zrovna potrebu tam jit s autem.

Navic nevim co zde tahas notino. Je to snad moje firma ze urcuji pravidla? Neni. Nebo tady budes resit firmu kazdeho cloveka ve ktere nekdo pracuje? Nebo jakou to ma souvislost s timto?

Navic pokud to nekomu nevadi, at si tam pousti treba mfilipa s gumakama od hnoje. Ja bych te do sveho obchodu s kolobezkou nepustil a ze bys u mne nenakoupil? No co uz.


Ale to je presne ono. Ja jsem s tou kolobezkou nikomu z nakupujicich nevadil. Vadim jen hypoteticky tobe + 2 a to jen z pricnipu, ze se vzdy musis vymezovat proti vsemu. vadil jsem 1 jedine prodavacce za 2 roky, Jedne jedine z tisicu, ktere jsem za 2 roky potkal vsude mozne. Za tou prodavackou neprisel zaden zakaznik a naergumentoval hloupe jako ty a dalsi, ze vedle kolobezky nemuze projit, ze jej omezuji, ohrozuji na zdravi nebo ze je nehygienicka. Do te doby, nez jsem svou zkusenost napsal ti to jiste taky nevadilo. Ted ti to vadi jen proto, ze proste potrebujes polemizovat a vymezovat se za kazdou cenu.

Notino jsem zminil proto, protoze s tim nemaji problem na prodejne, tak mne zajimal tvuj nazor, protoze mas k Notinu blizko nebo se mylim?
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
goes: tak jo, zde jsi vyhral
mfilip
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 9. 12. 2019 13:14

goes píše:maximus: takze na kole do obchodu nejedes bo ho nenechas venku, na kolobezce ano a vezmes si ji. Jedna kolobezka co zrovna mas je ta spravna a v poradku, jina uz ne. Tedy do doby, nez koupis priste vetsi, pak bude v poradku i ta vetsi... ok

Dyť jsem psal, že jsem mohl koupit větší a přesně proto, aby neobtěžovala velikostí jsem si jí nekoupil. Pro ty účely co využívám nejvíce je tato velikost nejvíce vyhovující. A i do nějakého skládacího pidi kola má pořád daleko.
Evidentně by odpůrcům nevadilo koloběžku složit a dát ji do vozíku. Jenže já zase nejsem prase, abych jí dával někam, kam se dává třeba nebalené pečivo.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 9. 12. 2019 13:14

Koukám, goes si už našel boj pro dnešní den :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 12. 2019 13:15

ale *****, jen mne sere, jak maji nekteri za samozrejmost chovat se jako buran a dobytek a divit se, ze by to mohlo nekomu vadit
anonymni

Odeslat příspěvekod Vočko,Szyslak 9. 12. 2019 13:15

To, že tě někdo nepošle do *****, neznamená, že mu nevadíš.
Naposledy upravil Vočko,Szyslak dne 9. 12. 2019 13:17, celkově upraveno 1
Vočko,Szyslak
Insomniak roku 2019
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vočko,Szyslak 9. 12. 2019 13:16

Arnie J píše:Koukám, goes si už našel boj pro dnešní den :D


Ty zjevně taky.
Vočko,Szyslak
Insomniak roku 2019
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 9. 12. 2019 13:17

Jo? Povídej
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vočko,Szyslak 9. 12. 2019 13:17

Povídám.
Vočko,Szyslak
Insomniak roku 2019
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 9. 12. 2019 13:17

goes píše:ale *****, jen mne sere, jak maji nekteri za samozrejmost chovat se jako buran a dobytek a divit se, ze by to mohlo nekomu vadit

Mě teda nějaký týpek s mini koloběžkou nechává zcela chladným.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 12. 2019 13:18

mfilip píše:
goes píše:uprimne nenapadalo mne davat na dvere zakaz vstupu s kolem, normalni clovek do obchodu s kolem ci obdobnym necim nevleze. Ale ocividne nekteri funguji tak, ze co neni zakazano je dovoleno, takze tam zrejme budeme muset dat nalepku zakas vstupu s autem apod. protoze co kdybys mel zrovna potrebu tam jit s autem.

Navic nevim co zde tahas notino. Je to snad moje firma ze urcuji pravidla? Neni. Nebo tady budes resit firmu kazdeho cloveka ve ktere nekdo pracuje? Nebo jakou to ma souvislost s timto?

Navic pokud to nekomu nevadi, at si tam pousti treba mfilipa s gumakama od hnoje. Ja bych te do sveho obchodu s kolobezkou nepustil a ze bys u mne nenakoupil? No co uz.


Ale to je presne ono. Ja jsem s tou kolobezkou nikomu z nakupujicich nevadil. Vadim jen hypoteticky tobe + 2 a to jen z pricnipu, ze se vzdy musis vymezovat proti vsemu. vadil jsem 1 jedine prodavacce za 2 roky, Jedne jedine z tisicu, ktere jsem za 2 roky potkal vsude mozne. Za tou prodavackou neprisel zaden zakaznik a naergumentoval hloupe jako ty a dalsi, ze vedle kolobezky nemuze projit, ze jej omezuji, ohrozuji na zdravi nebo ze je nehygienicka. Do te doby, nez jsem svou zkusenost napsal ti to jiste taky nevadilo. Ted ti to vadi jen proto, ze proste potrebujes polemizovat a vymezovat se za kazdou cenu.

Notino jsem zminil proto, protoze s tim nemaji problem na prodejne, tak mne zajimal tvuj nazor, protoze mas k Notinu blizko nebo se mylim?


Ano mylis se a hodne. To jako kdyz nekdo dela treba ve skladu ve Skodovce, tak s nim budes resit, jake ma Skoda prodejny? Nebo jakou to ma souvislost? Nijakou, tak si to nech na jindy.

Tak znovu aby bylo jasno. existuje spousta veci, ktere treba zrovna nekomu nevadi, ale nedelaji se a neres proc. Verim, ze bys dokazal nakoupit v Tesku z auta a v ten okamzik by tn emuselo nikomu vadit, takze to zacneme delat? Ne. Jedine o co mi jde, aby ten tvuj pristup nebyl samozrejmost, neco z ceho delas sve pravo a neco, co kdyz neni mozne, tak ty lidi budes hanit a pomlouvat.

Pokud je nekdo, komu to v jeho obchode nevadi, ma na to pravo to tam mit, pokud se tim neporusuje nejaka jine legislativa a to taky respektuji. Ale ty to tu prezentujes jako neco, na co mas snad nejake moralni pravo a komu to vadi tak je hajzl a nevim co jeste. a tento tvuj pristup mi vadi.

Ovsem vidim, ze to je neco, co ty nejsi schopny pochopit a tvo tvoje ze jsem proti necemu si strc do ***** hned vedle te tvoji pojebane kolobezce.
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 9. 12. 2019 13:18

Vočko,Szyslak píše:Povídám.

Ty už by ses na to lezení goesovi do ***** taky mohl vykašlat
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 9. 12. 2019 13:19

Dneska tady pěkně
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 12. 2019 13:19

Arnie J píše:
goes píše:ale *****, jen mne sere, jak maji nekteri za samozrejmost chovat se jako buran a dobytek a divit se, ze by to mohlo nekomu vadit

Mě teda nějaký týpek s mini koloběžkou nechává zcela chladným.


tak nechapu proc kdyz to mas tak v pazi, mas potrebu to zde komentovat, treba bys mohl jit hledat zase neco na fucusu, co ti roky vadi a najednou to bude super.
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 9. 12. 2019 13:20

Můžu sdělit svůj názor, ne?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mfilip 9. 12. 2019 13:21

goes píše:
mfilip píše:
goes píše:Promin i zakon stavit elektrickou kolobezku na uroven mopedu

goes píše:ja nikde nepisu o tom, ze je to moped.

aha.


dobra a co to na te veci meni? moped, kolo apod. resis nesouvisejici kravinu. Kolo do obchodu patri dle tebe? je v poradku brat si kolo do kramu? a pokud ano, tak ktere? treba takove to senior co ma ten kos vzadu a dve kola? Nebo jen skldacka? nebo jen to, ktere mas zrovna ty?

Fakt jako lidi uz nevi co by rozezranosti delali a co by za kraviny vymysleli. Nechci videt, jak to vypada u tebe doma, kdyz mas takovy pristup k cizim vecem.


Mne ale v kramu kolo/kolobezka/cokoliv nevadi. Nemam s tim zadny problem.
To nema s rozezranosti nic spolecneho, rozezranost je treba jet pres pulku mesta autem do marketu pro 10 rohliku. Ne, ze se nekdo po meste pohybuje po elektrokolobezce a vezme si ji do marketu sebou.
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
goes: tak jo, zde jsi vyhral
mfilip
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků