Výběr televizoru do odpoledne!!!

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 12. 2019 11:03

anonymni

Odeslat příspěvekod evlo 7. 12. 2019 11:21

A philips Tak procesuje, we zapnutim všeho je zpoždění víc než sekunda
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 7. 12. 2019 11:26

55” by nejspis zapadla :D
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 7. 12. 2019 11:37

evlo píše:A philips Tak procesuje, we zapnutim všeho je zpoždění víc než sekunda

Náš Philips procesuje tak moc, že se u toho občas až sekne :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.III 7. 12. 2019 11:42

MV_cz píše:
Jouda.III píše:Znám spoustu míst, kde není pro IPTV dostatečně rychlej internet nebo za to lidi nectějí platit.

Spíš to druhý, LTE internet to zvládá cajk

No jo, ale LTE bez FUPu, to je snad levnější Skylink
Bývalý místopředseda ruské centrální banky:
"V pondělí dojde na měnovém trhu ke katastrofě"
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod Vagi 7. 12. 2019 11:53

LTE bez FUP je sice hezký, ale například v našich končinách vím o třech lidech, kterým naslibovali hory doly, ze začátku to šlapalo jak mělo (T-mobile) a postupem času to šlo pomaleji a pomaleji. Bylo zjištěno, že bylo napojeno moc lidí a kapacity převaděčů nestačily. U jednoho pomohl přechod ke kyslíku, zbytek udělal T-mobilu pápá.
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod MarkFX 7. 12. 2019 12:05

Arnie J píše:
MarkFX píše:Kdybych vybíral jinou, tak asi bych šel do menší uhlopříčky než ted těch 40", protože se na to dívají z cca 2 metrů anebo risknout jinou značku a doufat že to bylo jen TV, že ta jiná by snad mohla mít hezčí obraz (když to porovnám s blízkým koukáním na naši 50")?

To byla asi smůla při výběru. Většina TV by snad dneska měla upscaling zvládat na rozumné úrovni. Třeba i ten 55" Philips za desítku, co je v mnoha ohledech tragický, tak má upscaling z SD do 4k celkem v pohodě, dokonce i cartoony. Samozřejmě na to člověk nesmí koukat s lupou.

Jo, to bude ono co jsem myslel - upscaling. U toho Thompsnu je teda nic moc, horší obraz na menší TV..

Včera jsem už začal řešit to vrácení TV do eshopu, to je poprvé co něco budu vracet, v pondělí to pořeším.
Místo toho jsem vybral jako náhradu jakýsi 39" hyundai, tak jsem zvědavý.. Na alze tam psali za poslední týden si ho koupilo snad 45 lidí, a většinou kladné hodnocení, tak jsem zvědavý..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 7. 12. 2019 12:30

Nasi uz maj naladeneho gogena a prej gut.. :hm
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 12. 2019 12:31

Pointa?
anonymni

Odeslat příspěvekod _maty_ 7. 12. 2019 12:37

Kupovali jsme oba ve stejnou dobu pro stejny ucel.. rozdil je v tom, ze ja u toho nejsem a nemuzu poskytnout relevantni zpetnou vazbu, tak jen prilevam do ohne uz tak zdrcujici veci jako vraceni tv z duvodu nespokojenosti.. neni to fen nebo parfem.. proste vratit tv je oser..
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 7. 12. 2019 12:45

tak jdu objednat tu Q60
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 7. 12. 2019 12:48

do koupelny?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 7. 12. 2019 12:49

dobře, tak jdu objednat Nanocell 8200 :D
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 12. 2019 12:51

_maty_ píše:Kupovali jsme oba ve stejnou dobu pro stejny ucel.. rozdil je v tom, ze ja u toho nejsem a nemuzu poskytnout relevantni zpetnou vazbu, tak jen prilevam do ohne uz tak zdrcujici veci jako vraceni tv z duvodu nespokojenosti.. neni to fen nebo parfem.. proste vratit tv je oser..


A proc to chcete vracet? Nebo nechapu asi. Vasim gogen v loznivi vadi? Nas tam maji nejaky hjundaj za trojku a nic lepsihi nema smysl pri tevelikosti
anonymni

Odeslat příspěvekod _maty_ 7. 12. 2019 12:51

pleteš 2 uživatele, my nic nevracíme..
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků