Zajimave inzeraty

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Pajjoun 2. 12. 2019 00:44

garážmistr píše:Je to jako když si dáš na 330i znáček M3. Ale vypadá to masakrózně s těma přišroubovanýma blatníkama. Jen je dobrý nenarazit na nějaký ostrý HH.

Spíš jako kdybych celou 330 obodykitoval na M3. :)
Úplně zásadně mi to asi nesere. Vypadá to krutě. Nikdo to nepozná. Si jedeš pro sebe. Na závody s plebsem sereš. :D

Mně se 993 vždycky hrozně líbilo. A kdybych to chtěl na skutečný ježdění, ne na odstavení z vidinou investice, tak asi dobrý. (samo záleží, jak je to zlý)
Dokážu si představit, že těch ušetřenejch pár set tisíc bude stačit na to, aby to dělalo radost z ježdění. :)

Samo na ježdění dává největší smysl 996. Když to musí bejt 911.
Ale kdybych chtěl něco víc old school...
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 2. 12. 2019 00:54

ace2 píše:jo ono je to ještě našroubovaný... aha takže už to dává trochu smysl no.

Origo 993Gt2 má blatníky přišroubovaný úplně stejně. Zmiňovaný Gt2 paket může být klidně originál.

https://www.autoforum.cz/fascinace/porsche-911-993-gt2-byl-prvni-a-posledni-skutecny-ovdovovac/
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 2. 12. 2019 00:58

Pajjoun píše:Samo na ježdění dává největší smysl 996. Když to musí bejt 911.
Ale kdybych chtěl něco víc old school...

Já bych pořád nejradši 964, připadá mi jako nejvíc 911.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 2. 12. 2019 01:00

aha, tak to neznám. To vypadá jak lemy z příslušenství na můj nákladák :D
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 2. 12. 2019 01:01

Tu mít nemůžu.
Vidím jakou si staví Červenka, jaký je dělá Singer. Bych pak při pohledu na svou obyčejnou chudinku furt myslel na to, o kolik lepší může bejt. :D
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 2. 12. 2019 01:04

to máš u všeho. Vždycky někdo bude mít lepší auto. Pokud nebudeš mít Bugatti s karoserií na zakázku tak nikdy nebudeš mít nejlepší káru. Nemá cenu do toho investovat víc než je potřeba. :D
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 2. 12. 2019 01:06

U něčeho je to horší než u jinejch. U 993 by mi to netrápilo. Poslední vzduch.
996 bych bral nějakou výhodnou. Měl bych maximum jízdních zážitků za nejmenší možný peníze. Tam by mi to taky nevadilo. :)
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 2. 12. 2019 01:07

Pajjoun píše:Tu mít nemůžu.
Vidím jakou si staví Červenka, jaký je dělá Singer. Bych pak při pohledu na svou obyčejnou chudinku furt myslel na to, o kolik lepší může bejt. :D


V tom případě kup teda 993.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 2. 12. 2019 01:13

Už mám Cabrio. Taky po nehodě. Ulomil jsem jí kolo. Jeden z mála modýlků, co jsem jako dítě poškodil. :(
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 2. 12. 2019 01:14

v 993 se nesveze, nebo se zabije. Můj skromný názor. 996 jsem tedy nejel, nicméně předpokládám že už je to moderní auto i z dnešního kontextu. 993 je brouk na steroidech.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 2. 12. 2019 01:18

Když už tedy, tak se koukněte tady na nabídku. Prodejce co se specializuje na investiční poršáky. Co to sleduju tak nemá žádný ležáky, všechno tak nějak pravidelně mizí, takže má skutečně dobrý jméno.

https://motorlegenden.de/fahrzeugangebot/
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 2. 12. 2019 02:06

Kdyby to tak bylo v korunach ^^
Sweet spot je bud nejaky fakt stary, nebo z tech novych se mi libi ted 991.2 asi nejvic.
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 2. 12. 2019 02:22

Tak ta 996 turbo vypadá hodně dobře a není až tak nedostupná. Svezení i potencionál mít bude, dolu nejdou.

https://motorlegenden.de/autos/porsche- ... r-service/
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 2. 12. 2019 08:14

Jó 996, to byly časy ... jinak NFS Porsche mi furt jede i pod Windows10 :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 12. 2019 08:19

ace2 píše:Když už tedy, tak se koukněte tady na nabídku. Prodejce co se specializuje na investiční poršáky. Co to sleduju tak nemá žádný ležáky, všechno tak nějak pravidelně mizí, takže má skutečně dobrý jméno.

https://motorlegenden.de/fahrzeugangebot/


ano, pak je to takovy nekonecny status quo, kdy maji vscihi investicni porsaky, vsichni maji pocit, jakou to ma cenu, pak vischni vystavi inzeraty a neni kdo by to kupoval ;)
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků