Superb 3 pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Hustoles 20. 11. 2019 12:03

Musíš zrychlit, než ti zhoří brčko :-) Ale měl jsem původně na mysli ten létající stroj 8-)
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 20. 11. 2019 12:04

brčko neshořelo ;-) ale říkám za mlada, to už bude tak 20let zpátky odhadem, možná zlehka víc

-- 20. 11. 2019 12:05 --

tak tohle je taky pěknej "stroj"
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 22. 11. 2019 19:57

Tak dneska jsem na showroomu zkoušel ten elektrický kufr a běhá to celkem rychle, takže s tím žít dokážu.... když je to teda v paketu s těmi matrix světly....

jinak teda úroveň prodejců Škodovky mě úplně nepřesvědčila.... na jednom showroomu nemají vůbec Superba jako předváděčku na svezení, na jiném mi prodejkyně tvrdila, že asistent jízdy v pruzích (natáčení volantu) se pouští automaticky po nastartování a musí se pokaždé vypnout.... to mi teda přijde jako totální kravina a nechce se mi tomu věřit.... celkově si furt připadám že se svými dotazy otravuju.... ale to se mi zdá i u jiných značek.... :-D
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petrs77 22. 11. 2019 21:44

Jestli myslíš lane assist (nerozumím tomu natáčení volantu), tak u Superbu před fl jde vypnout a zapne se až když si ho zapnes. Ale třeba Scala to má tak, že po každém nastartování se zapne, takže je klidně možné, že je to nějaké nařízení EU a opravdu se zapíná
Petrs77
Štamgast

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 22. 11. 2019 21:56

jo myslím tenhle systém: https://www.youtube.com/watch?v=Yio7GoMdh98
čili by fakt mohl být zapnutý defaultně a musel bych ho pokaždé vypínat když bych sedl do auta a nechtěl ho používat?
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 22. 11. 2019 22:14

Nie nemusíš. Raz vypnes a je vypnutý až kým ho nezapnes bez ohľadu na štarty. Jediné, čo treba po štarte vypínať je štart stop.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 22. 11. 2019 22:23

jasný, mě to fakt přišlo divné.... (prodejkyně holt věděla prd, ale na té to bylo vidět na první pohled)
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcelino 22. 11. 2019 23:14

brasci píše:Nie nemusíš. Raz vypnes a je vypnutý až kým ho nezapnes bez ohľadu na štarty. Jediné, čo treba po štarte vypínať je štart stop.
Ale takto sa to dá vypnúť na našich predFL Supoch.
Možno Sup poFL to už má ako u Scaly, teda default zapnuté :hm neskúšal som, tak neviem... v manuále som to nenašiel...
Marcelino
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 23. 11. 2019 01:18

Manuál je číl dál tím více na *****, jak se na to tak dívám.
O tom jestli se to samo zapne a jak to vypnout trvale tam je kulové a nebo je to v jiné části než u ACC.
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 23. 11. 2019 07:46

Jj tam jsem to samozrejme hledal.... :-(
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speedisko 23. 11. 2019 09:27

Mr. Murphy píše:jasný, mě to fakt přišlo divné.... (prodejkyně holt věděla prd, ale na té to bylo vidět na první pohled)


Sup3 fl hybrid / (pravdepodobne i veskery jiny modely) ma lane assist defaultne zapnute po kazdem nastartovani a je nutne ho pokazte vypinat pres napr virtualni kokpit. Stejne tak to ma Scala, Kamiq.
speedisko
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 23. 11. 2019 09:29

Tak to dosrali!

-- 23 lis 2019, 09:30 --

Je aspoň stále na volante to tlačítko na rýchly prístup k týmto asistentom?
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 11. 2019 09:33

to je ta pičovina co *****í řízení, že? to je fakt hodně praktické, že se to furt samo zapíná :hm
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speedisko 23. 11. 2019 09:39

Rychly pristup k menu asistentu je stale na volantu, assist je jako prvni, tak vypnuti je v celku rychly dvojklik. ;)
speedisko
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 23. 11. 2019 09:41

Ale aj tak zbytočný.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků