Auto pro mně, ženu a tři děti, kolem 20k EUR a "aby to jelo"

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 18. 11. 2019 15:59

tombas píše:Jestli ono se to s těmi nároky trochu nepřehání.
Brácha se třemi dětmi v pohodě nejhorší období odjezdil ve Favoritu, pak Xantii, teď má Lagunu a všichni se pořád vlezou i s kuframa.

To musel bejt komfort jako prase :D

Jako jasně, dá se to asi zvládnout i ve Fabii kombi, ale když můžu mít lepší a mám na to, proč si to lepší nekoupit?
Naposledy upravil Nissan350Z dne 18. 11. 2019 16:01, celkově upraveno 1
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TypeL 18. 11. 2019 16:01

my jsme jezdili ve starem citroenu jugosku v peti lidech aj s babickou, no nezlobil bych se na tatu kdyby me vezl s v8 s televizou v operce :mrgreen:
1.0
TypeL
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 18. 11. 2019 16:08

tombas píše:Jestli ono se to s těmi nároky trochu nepřehání.
Brácha se třemi dětmi v pohodě nejhorší období odjezdil ve Favoritu, pak Xantii, teď má Lagunu a všichni se pořád vlezou i s kuframa.


Já mu rozumim! Chápu, že někdo rád puzzle a "vystýlat" každou možnou dírku, ale mně přijde se dvěma dětma jen tatak použitelnej superb, natož něco menšího. Že to lidi přežili ve favoritu nebo pšonkové v maluchu, je fakt, ale představovat si to nechci, natož to zkoušet, pokud to nebude třeba z finančních důvodů nutný.
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ajdamek 18. 11. 2019 22:14

A kor s malejma dětma, ty jsou prostorově nejnáročnější. Posledních 6 dovolených vždycky auto narvaný po střechu (asi by to šlo zregulovat, ale proč se hádat před dovolenou). Mít 3 děti, tak koupim snad multivana.
Peugeot 508sw 1.6 bluehdi 120k EAT6 --- BMW 325iA e92
Ajdamek
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 11. 2019 22:16

A co porad vozite? Jako kdyz odmyslim kocarky sedacku na jezdeni apod co zabere misto tak co vozite pak? Na dva tydny se clovek sbali do palubniho kufru a dal?
anonymni

Odeslat příspěvekod Ajdamek 18. 11. 2019 22:23

kočárek, cestovní postýlku, matraci do ní, já jednu střední tašku a pak žena sbalí 3 velký tašky a 10 tašek malých velice potřebných věcí :) Dokud se to vejde, tak to moc neřešim. Když jsem jel s mladym na víkend do gyoru, tak to co mi pro něj připravila jsem zredukoval na půlku a z toho použil jen půlku :D
Peugeot 508sw 1.6 bluehdi 120k EAT6 --- BMW 325iA e92
Ajdamek
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 11. 2019 22:29

Cestvoni postel je takivy mensi valec. Kocarek velky je na rok cca ani ne. Pak uz mas sportak. Ok pisu ze kyz odmyslis potreby mlych decek co tam vozit dal? Obyvak?
anonymni

Odeslat příspěvekod MaWa 18. 11. 2019 22:31

goes píše:A co porad vozite? Jako kdyz odmyslim kocarky sedacku na jezdeni apod co zabere misto tak co vozite pak? Na dva tydny se clovek sbali do palubniho kufru a dal?


Hele na léto budiž. Ale na zimu ? To oblečení zabírá 3x tolik než letní. Lyže, boty takový, boty makový, kočárek pro nejmenšího, je toho prostě hromada. Jak psal tady Tomas B kousek výš, dvojkovej superb je na dovolenou pro dvě děti tak maximum, co bych chtěl realizovat. Ano, narval bych to tam i se třema dětma, ale proč ?
The computer allows you to make mistakes faster than any other invention, with the possible exception of handguns and tequila...
MaWa
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 18. 11. 2019 22:33

Já vozím vždy jen tolik věcí, kolik mám místa v kufru. Takže každé auto má dost velký kufr a zároveň každé auto ho má jen tak tak :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 18. 11. 2019 22:38

Už se vybralo něco vhodného? :)
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 11. 2019 22:39

MaWa píše:
goes píše:A co porad vozite? Jako kdyz odmyslim kocarky sedacku na jezdeni apod co zabere misto tak co vozite pak? Na dva tydny se clovek sbali do palubniho kufru a dal?


Hele na léto budiž. Ale na zimu ? To oblečení zabírá 3x tolik než letní. Lyže, boty takový, boty makový, kočárek pro nejmenšího, je toho prostě hromada. Jak psal tady Tomas B kousek výš, dvojkovej superb je na dovolenou pro dvě děti tak maximum, co bych chtěl realizovat. Ano, narval bych to tam i se třema dětma, ale proč ?


Ano. Ja respektuji ze se lide stehuji a berou pul baraku. Je to kazdeho vec. My se s malymi detmi a zenou sbalime oblecenim do jednoho velkeho a jednoho kabinoveho kufru na 14 dnu. A realn pulku veci stejne nepouzijeme. Kdyz bych odmyslel potreby pro mimina ktere celovek vozi rok a pul tak co vozit pak? Jen zbytecne kramy v drtive vetsine. Myslim ze nekteri kdyby meli kamion tak ho naplni na dva dny vyketu do hotelu.

Sle zopakuju kdyz to nekomu vyhovuje tak proc ne. Jen bych si radejinkoupil poradne auto nez hnusnjen proto abych vozil nesmysly :)
anonymni

Odeslat příspěvekod MaWa 18. 11. 2019 22:53

speleo píše:Už se vybralo něco vhodného? :)


Ano, tento pátek nebo příští týden v úterý se pojedu do Prahy podívat na to eRko a jednu A6 BiTDI.
The computer allows you to make mistakes faster than any other invention, with the possible exception of handguns and tequila...
MaWa
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 18. 11. 2019 22:54

eRko je Golf R Variant? :)

Už to vidim:
Do užšího výběru po konzultací se ženou postupuje A6 3.0 BiTDI 230kW cca rok 2013 a MB R500 2010/2011 285kW. No a teď kde to projet...
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 18. 11. 2019 22:58

Tomas B píše:
tombas píše:Jestli ono se to s těmi nároky trochu nepřehání.
Brácha se třemi dětmi v pohodě nejhorší období odjezdil ve Favoritu, pak Xantii, teď má Lagunu a všichni se pořád vlezou i s kuframa.


Já mu rozumim! Chápu, že někdo rád puzzle a "vystýlat" každou možnou dírku, ale mně přijde se dvěma dětma jen tatak použitelnej superb, natož něco menšího. Že to lidi přežili ve favoritu nebo pšonkové v maluchu, je fakt, ale představovat si to nechci, natož to zkoušet, pokud to nebude třeba z finančních důvodů nutný.


Tak to se neumite sbalit, my se do Octy vejdeme s 2 detma naprosto v pohode :-)
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 18. 11. 2019 23:00

Tak ho ještě ukecáme na sedana, ne? :D
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků