Hyundai Tucson 2015

Chevrolet, Hyundai, Kia

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod metyn 18. 11. 2019 10:09

1 lehké zhodnocení po 500 km:
- fakt tichunké auto i přesto, že zimáky, žádný hluk od motoru pouze při akceleraci ale pouze tlumeně
- místa všude kolem habakuk, lezu za volant jak do kamionu :D , proti malé 2008 je to velmi pohodlný obývák, za mnou je místa na "kozáčka"
- jako polohovatelné zadní opěrkáky mě fakticky dostaly, cestou do dánska bude příjemný a pohodlný chrupec vzadu :-))
- na balonech žádné drncání ani rázy do volantu
- ovládání jak mě, tak bábě padlo do ruky, vše je tam, kde to člověk očekává, hlavně při ruce, spousta čudlíků - nemusí se lézt přes dotyk +100
- slabší je to v kufru, výška průlezu je pouze 75 cm což je o 3 cm MÉŇ než u 2008 :hm , s náhr kolem pouze 480 l, šířka je stejná :roll:
- motor je tak nějak jak sem očekával, jede svižně, spotřeba zatím v normě - krátké pojížďky do 10 km cca 8-9 l , trochu delší cesty cca okolo 30 km a víc cca 7,5 - 8 l, zatím bez dálnice
- komplet bezklíč + osvětlení kliky při příchodu k autu nemá chybu, to vyhřívání křesel a volantu bábě vyhovuje, to máme i v 2008, já to nepoužívám páč nejsu teplůš :D
- není přítomno automatické přepínání dálkových světel což u i 30 bylo, to mě trochu mrzí, zase přisvětlování do zatáček pomocí mlhovek je fajn,
- carplay zatím nemám nainstalován, prý něco nového tak to budu instalovat ve vistakáru až si pojedu pro 3 espézetku na nosič kol, vše ostatní jako ve 2008
- pískání příčníků mají vyřešit nějaké nalepovací tyčinky v balení, až zkusím dám vědět
takže zatím spokojenost, nějaké zásadní chyby snad nebudou , ťuk ťuk ťuk , dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 18. 11. 2019 10:18

no tak hurá :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 11. 2019 10:19

metyn píše:1 lehké zhodnocení po 500 km:
- fakt tichunké auto i přesto, že zimáky, žádný hluk od motoru pouze při akceleraci ale pouze tlumeně
- místa všude kolem habakuk, lezu za volant jak do kamionu :D , proti malé 2008 je to velmi pohodlný obývák, za mnou je místa na "kozáčka"
- jako polohovatelné zadní opěrkáky mě fakticky dostaly, cestou do dánska bude příjemný a pohodlný chrupec vzadu :-))
- na balonech žádné drncání ani rázy do volantu
- ovládání jak mě, tak bábě padlo do ruky, vše je tam, kde to člověk očekává, hlavně při ruce, spousta čudlíků - nemusí se lézt přes dotyk +100
- slabší je to v kufru, výška průlezu je pouze 75 cm což je o 3 cm MÉŇ než u 2008 :hm , s náhr kolem pouze 480 l, šířka je stejná :roll:
- motor je tak nějak jak sem očekával, jede svižně, spotřeba zatím v normě - krátké pojížďky do 10 km cca 8-9 l , trochu delší cesty cca okolo 30 km a víc cca 7,5 - 8 l, zatím bez dálnice
- komplet bezklíč + osvětlení kliky při příchodu k autu nemá chybu, to vyhřívání křesel a volantu bábě vyhovuje, to máme i v 2008, já to nepoužívám páč nejsu teplůš :D
- není přítomno automatické přepínání dálkových světel což u i 30 bylo, to mě trochu mrzí, zase přisvětlování do zatáček pomocí mlhovek je fajn,
- carplay zatím nemám nainstalován, prý něco nového tak to budu instalovat ve vistakáru až si pojedu pro 3 espézetku na nosič kol, vše ostatní jako ve 2008
- pískání příčníků mají vyřešit nějaké nalepovací tyčinky v balení, až zkusím dám vědět
takže zatím spokojenost, nějaké zásadní chyby snad nebudou , ťuk ťuk ťuk , dědek


To mne mrzi ze nejsi spokojen a chtel bys radeji suzuki
anonymni

Odeslat příspěvekod metyn 18. 11. 2019 11:26

:D , kdybys mi napsal před objednáním, že něco takového existuje tak bych "su z úky" možná zvážil, ale spíš sem byl načat změnit motorizaci na 100 kw naftu poté, co jsi mi napsal, že ten T-GDI žere aj trávu u silnice :D , jak já tě goesi :love: a nejsu přitom teplůš :-P , p.s. zapomně jsem dodat , že auto bez pohonu, no o<:) , dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 11. 2019 11:30

jo a nějak moc ti to žere
anonymni

Odeslat příspěvekod metyn 18. 11. 2019 12:18

já to asi prodám a kůpím toho krose, daj pak vědět, dondu sa povozit, ju? dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 11. 2019 13:54

ti ho muzu prodat za 600
anonymni

Odeslat příspěvekod metyn 18. 11. 2019 13:58

jo, beru, suzuki s-crosse 1,4 4x4 103 kw v plné výbavě , oa plně funkční, nový, nikoli model, za 600 kč nebo euro? ale to je jedno, takže kč nebo euro, pamatuj, že obchod se dá uzavřít i po netu, fšecí to vidí, ju? dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 11. 2019 14:03

ma to jen tu zakladni vybavu :(
anonymni

Odeslat příspěvekod Dix_ 21. 7. 2020 14:28

Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wassermaus 28. 7. 2020 14:09

Jaká je ta DCT?

Táta teď vybírá nový auto na důchod a v úzkém výběru je Tucson 1.6 T-GDI 4x2 DCT.
wassermaus
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 7. 2020 14:10

Dvouspojkova
anonymni

Odeslat příspěvekod wassermaus 28. 7. 2020 14:27

Děkuji za informaci, goes.

Pokud by to tady četl někdo kdo na ní může podat referenci o spolehlivosti a provozních zkušenostech, tak bych mu vděčný kdyby to sem připsal.
wassermaus
Nováček

Odeslat příspěvekod glider 28. 7. 2020 14:49

Nech sa tata ide odviezt, spolahlivosti by som sa nebal, mas na to X rokov zaruky.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 7. 2020 15:31

wassermaus píše:Děkuji za informaci, goes.

Pokud by to tady četl někdo kdo na ní může podat referenci o spolehlivosti a provozních zkušenostech, tak bych mu vděčný kdyby to sem připsal.


Jelikoz jsem toto mel ve vyberu pro rodice tak mohu neco malo napsat. Zariven sedlam fordi a vw dvouspojku.

Za mne ta z hjundaje naprosto nejhorsi. Pomala. Cukava. Nekomfortni. Logika nic moc. Nicmene svuj ukol splni. Pokud to bude pro klidase co od tho nic nechce bude spokojeny. Pokud ma naroky tak ne.

Spolehlivost netusim
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků