ojeté/benzin/kombi do 300 tisíc Kč

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod yndezit 17. 11. 2019 19:38

Nemá ho Lukáš?
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 17. 11. 2019 19:52

Má, dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod Duck96 17. 11. 2019 19:55

Arnie J píše:to nevim jestli v aurisu bude víc místa :hm

Mame ted Opel Astra caravan a taky to neni idealni, ale je to snesitelny na obcasny cesty. Ale u i30 byly ty sedacky tvarovany tak, ze se tam sedet opravdu moc nedalo.
Duck96
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lukas063 17. 11. 2019 22:35

Arnie J píše:
yndezit píše:https://auto.bazos.cz/inzerat/111702137/toyota-auris-ts-executive18-hybrid.php

Toto opravdu není auto, které by se prodávalo za 200 tisíc.

pravda, tam bude něco špatně...

Mám Aurise TS 1.6 97kw E18 cca půl roku a to auto mi sedlo. Není to extra trhač asfaltu, ale je tak pohodlné, že v něm rád jezdím. S rodinkou se tam naskládáme, teď prodloužený víkend, takže pár tašek, nějaký serepetičky pro děti a jen tak tak jsme se vešli :D Mám tedy dvojité dno v kufru, což kufr krapet zmenšuje. V létě na jih k moři asi s boxem na střeše.

Tenhle motor jednoduchej/bezproblémovej. Minimum *****ítek, interier lehce strohý, ale za mě bez problémů. Sedačky perfektní, podvozek žehlí nerovnosti..jen se musí trošku přemýšlet před předjížděním.

Před pár rokama mě ještě nenapadlo, že budu někdy jezdit v Toyotě, ale tohle za mě nebyl krok vedle.
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Duck96 18. 11. 2019 08:45

Lukas063 píše:
Arnie J píše:
yndezit píše:https://auto.bazos.cz/inzerat/111702137/toyota-auris-ts-executive18-hybrid.php

Toto opravdu není auto, které by se prodávalo za 200 tisíc.

pravda, tam bude něco špatně...

Mám Aurise TS 1.6 97kw E18 cca půl roku a to auto mi sedlo. Není to extra trhač asfaltu, ale je tak pohodlné, že v něm rád jezdím. S rodinkou se tam naskládáme, teď prodloužený víkend, takže pár tašek, nějaký serepetičky pro děti a jen tak tak jsme se vešli :D Mám tedy dvojité dno v kufru, což kufr krapet zmenšuje. V létě na jih k moři asi s boxem na střeše.

Tenhle motor jednoduchej/bezproblémovej. Minimum *****ítek, interier lehce strohý, ale za mě bez problémů. Sedačky perfektní, podvozek žehlí nerovnosti..jen se musí trošku přemýšlet před předjížděním.

Před pár rokama mě ještě nenapadlo, že budu někdy jezdit v Toyotě, ale tohle za mě nebyl krok vedle.


Dekuji za zkusenost. Podle popisu je to presne auto, ktere hledam. Co se tyce kufru, koukal jsem, ze mensi nez v soucasne Astre neni a to mi prijde dostatecne. Je neco, co Vam na to aute vylozene vadi?
Duck96
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hlava 18. 11. 2019 09:00

Stejny vyber jsem resil na jare (auto do 300 tis). Prolezl jsem kde co, nakonec jsem zcela neplanovane (vubec jsem se po tom aute nedival) skoncil u Mercedes C280 kombi snad v plne palbe s atmosferickym benzinovym 3l sestivalcem. Stalo to cca 240 tis s najetymi 101 tis. Je to pohodlne, tiche, jede to jak raketa. Ano, trochu to zere, tak kdyby to nekomu vadilo, tak jeste existuje varianta tusim C230 s 2,5 litrem ...
Hlava
Nováček

Odeslat příspěvekod metyn 18. 11. 2019 09:17

tak raketa žere myslím trochu víc, alespoň co píše nisan, ten kupuje vyřazené rakety z nasa, :D dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod opasino 19. 11. 2019 19:10

No a za kolik teda jezdíš, Hlava?
opasino
Inventář

Odeslat příspěvekod Hlava 19. 11. 2019 20:42

Na dalnici jsem se dostal nejmene tusim na 8 l/100.
Ve meste na me bezne sviti 15 l/100.

Jelikoz jsem to ale koupil uz predelane na LPG, tak po ujeti nejakych 10 tis km muzu konstatovat, ze to stoji nekde kolem 1,8-1,9 Kc/km. A to jen proto, ze tu kde bydlim stoji LPG pres 18 Kc. Bydlet v cesku, tak to jezdi nekde kolem 1,5 Kc/km.
Hlava
Nováček

Odeslat příspěvekod Pierr3 19. 11. 2019 23:10

Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ludek_II 20. 11. 2019 07:41

Duck96 píše:
Arnie J píše:to nevim jestli v aurisu bude víc místa :hm

Mame ted Opel Astra caravan a taky to neni idealni, ale je to snesitelny na obcasny cesty. Ale u i30 byly ty sedacky tvarovany tak, ze se tam sedet opravdu moc nedalo.


Nezlob se na sedačky, když máš křivou zádel.
Ludek_II
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků