Auto pro mně, ženu a tři děti, kolem 20k EUR a "aby to jelo"

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 15. 11. 2019 20:17

DoubleSix píše:A co RangeRover? To je jak prostorné, tak i výkonné.
Ale asi si budeš muset připlatit :-)

Dle mýho to prostorem v daný kategorii oproti konkurenci nijak nevyčnívá a je to exot, kterýho nebude umět oservisovat nikdo. A upřímně se mi teda ani extra nelíbí.
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MaWa 15. 11. 2019 20:30

Do užšího výběru po konzultací se ženou postupuje A6 3.0 BiTDI 230kW cca rok 2013 a MB R500 2010/2011 285kW. No a teď kde to projet...
The computer allows you to make mistakes faster than any other invention, with the possible exception of handguns and tequila...
MaWa
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 11. 2019 20:33

Jestli mizu poradit vykasli se na biturbo od audi a vem beznou tdi a budes vysmaty.

-- 15. 11. 2019 20:34 --

Ano erko na vzduchu s vestvenymi skly je ssi nejkomfortnejsi suto co lze tak nejak mit sle ten motor je dost narocny
anonymni

Odeslat příspěvekod Pierr3 15. 11. 2019 20:36

glider píše:Servisovat by som to nechcel...

Záleží, jestli jsi majitel vozu, nebo majitel servisu. :D
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 15. 11. 2019 20:58

Pokud audi, tak a6 3.0 tdi 180 kW a budes si jen chrochtat. Ty motory jsou kvalitni a pokud mely servis, tak vydrzi hodne. Za 600 sezenes pekny kus v pohode
Bmw 30d ma drahe bolistky (egr, klapky sani, ...)
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 15. 11. 2019 21:07

Nissan350Z píše:
DoubleSix píše:A co RangeRover? To je jak prostorné, tak i výkonné.
Ale asi si budeš muset připlatit :-)

Dle mýho to prostorem v daný kategorii oproti konkurenci nijak nevyčnívá a je to exot, kterýho nebude umět oservisovat nikdo. A upřímně se mi teda ani extra nelíbí.


Uvnitr to fakt s prostorem slavne neni, na sirku mozna OK, ale diky strasne tluste podlaze se sedi s nohama pomerne vysoko.

A servis? sranda.Oservisovat to umi i beznej vesnickej servis se zakladni diagnostikou. Ceny ND v druhovyrobe velmi priznive. A treba silentbloky na napravach jdou prelisovat, takze vymena silentbloku v radech stokorun.
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 15. 11. 2019 21:35

RangeRover by měl vyhovovat hlavně tou šířkou - tazatel tam chce dát 3 dětské sedačky a to se fakt do kombi nedá, nebo s velkými obtížemi.
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 11. 2019 21:37

Nemyslim si ze rr je na tri sedacky
anonymni

Odeslat příspěvekod robbert 15. 11. 2019 22:02

RR podle toho jaký, ne? Třeba Evoq asi jistě ne.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 11. 2019 22:03

Ramge rover a range river evoq jsou jina auta. Kyby mel nekdo namysli evoq tak to napise
anonymni

Odeslat příspěvekod TypeL 15. 11. 2019 22:15

jezdili jsme par dnu v te predchozi generaci rr sport sice v peti lidech, ale hrozne me prekvapilo jak hodne malo je tam mista :D
1.0
TypeL
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 11. 2019 22:16

To souhlasim
anonymni

Odeslat příspěvekod MaWa 15. 11. 2019 22:34

Ta R500 je volba srdcem. Víc prostoru, mnohem lepší zvuk motoru (alespoň co jsem koukal na youtube). Ale je to o dost starší, asi servisně nákladnější a zcela určitě uchlastanější auto.

Audi je celkem pěkný, pojede to, vypadá to, že by mě to ani nesežralo na nákladech...ale je to nafta, sakra, se všema průserama, co v tom můžou být. 180kW variantu asi psychicky nezvládnu, vím, že je to kokotina, ale prostě doteď každý auto co jsem pořídil bylo výkonnější než předcházející. Takže asi jedině přitlačit a koupit tu 230kW verzi.

Zajedu se podívat na https://www.sauto.cz/osobni/detail/merc ... oFrom=list a https://www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v% ... 76360.html (nechápu, proč tam mají jen na export, aby tam nebyl nějaký problém) a uvidíme, co dál.
The computer allows you to make mistakes faster than any other invention, with the possible exception of handguns and tequila...
MaWa
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 15. 11. 2019 22:51

TypeL píše:jezdili jsme par dnu v te predchozi generaci rr sport sice v peti lidech, ale hrozne me prekvapilo jak hodne malo je tam mista :D

Nejvíc na ceně padá Vogue a je největší. Tak bych si dovolil odhadnout, že se myslí ten.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 15. 11. 2019 22:57

MaWa píše: 180kW variantu asi psychicky nezvládnu, vím, že je to kokotina, ale prostě doteď každý auto co jsem pořídil bylo výkonnější než předcházející.

Tesim se na vyber prespristiho auta.
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků