Ceny servisních prohlídek

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod maincoonsback 12. 11. 2019 10:25

Tak jo.
Zase víš líp než já co vím já.

Tak v tom případě sem taky neodešel. Taky sem jen půl roku nepsal a pak sem zase začal ...

Jak ty říkáš... Asi máme na stejnou věc různé pohledy.

A carent klub? Pokud vím tak si ho přitáhl ty. Mne o nic nejde.

-- 12. 11. 2019 10:33 --

A jinak...
O.k.
Kdo si koupí Forda v carentu má auto na půjčení zdarma a umyté auto i ve vnitr.

Ostatní mají smůlu, případně jsou šťastní jako já, když jim to někdo udělá v ceně...

Tím bych to ukončil.

Zase byl Goes chytřejší než ostatní...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 11. 2019 10:39

https://www.carentbrno.cz/Stranka/105/carent-club

- muzes mi rici, v cem jsou ty sluzby unikatni pro mne a pro jineho nedosazitelne?

A s ohledem na to ze jsi fordy nemel, tak nevypisuj, jak mas s carent klubem zkusenosti, nemas, tak tu nelzi. Ja ho pritahl proto, ze jsem psal, ze je fajn, ze ti umyli auto, ale ze jinde je to bezne.
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 12. 11. 2019 10:41

Servis a opravy vozů*:
ZDARMA k servisní prohlídce vozu (Neplatí pro servisní prohlídky, které nesplňují výrobcem předepsaný rozsah nebo nejsou v souladu s předepsaným servisním intervalem.)
FORD ASSISTANCE na 12 měsíců zdarma
ZÁKLADNÍ MYTÍ VOZIDLA (vysátí interiéru, setření palubní desky, oplach karoserie bez leštění) nebo:
NÁHRADNÍ VŮZ s limitem 100 km (Spotřebované palivo se nedotankovává, paušální úhrada PHM 2,50 Kč/km. Po překročení limitu 100 km úhrada PHM 2,5 Kč/km + nadlimit 2,5 Kč/km)
SLEVA NA SERVIS A OPRAVY záručních vozů *5 % (Vztahuje se na práci i díly použité v zakázce)
PICK-UP vyzvednutí vozu u zákazníka ZVÝHODNĚNÁ CENA 500 Kč (v okruhu 20km od autocentra CARent, zahrnuje vyzvednutí i vrácení vozu)
INDIVIDUÁLNÍ NABÍDKA NÁHRADNÍHO VOZU (Po dobu opravy má zákazník nárok využít až 50 % procent slevu na zapůjčení náhradního vozu.

-- 12. 11. 2019 10:42 --

Prostě zase lžeš. Myslíš že k tomu abych věděl jak to funguje musím mít to auto od nich?

Vidíš tam to NEBO?


Ahaaaaa

Tak sem zvědavý jestli se aspoň omluvis....

-- 12. 11. 2019 10:43 --

Ne není to běžné.
I ten carentclub ti auto nevylesti. Já ho měl vyleštěné jako nové... Carent club je o ruční myčce zdarma... Pro zákazníky...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod glider 12. 11. 2019 11:03

Forum je v poslednej dobe len o klamstvach a vymyslani :(
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 12. 11. 2019 11:12

No ono stačí si jen zvyknout, že si Goes potřebuje občas zamachrovat... A je to v pohodě...

Jako... Nejhorší je, že mu to člověk i přeje... Už mu napíšeš, že jako on je super a má výjimečný podmínky, ale on se stejně bude řvát za to, jak neee... Že on to jen dobře vymyslel.

Blbý pro něj, prostě vím, jak to v carentu funguje... A jako dobrý, ale opravdu když tam někdo koupí auto přes mega, tak nemá stejný podmínky jako někdo s Focusem.

Já bych si taky nedovolil tvrdit, že to umytí mýho auta bylo samozřejme a že to tak dělají každému a vzdy. Prostě to potěší a tím bych to uzavřel. vím že kolegovi to tam taky jednou umyli a mne tentokrát poprvé...

Takže radost. A nikdo mi ji nezkazí.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 11. 2019 11:20

Nejlepsi je ze covek co ani nevi ze nejaky carent je rika jak to tam chodi. To j fajt marne s tebou. Ne. Daji ti auto a umyji to. A nejake tvoje lepsteni je kravina.
anonymni

Odeslat příspěvekod aikoN 12. 11. 2019 11:22

Podle mě je prodejci úplně u *****, jestli si tam někdo koupil auto za mega nebo za půl mega. Vezmu-li jako příklad autorizák Citroën, tak já tam jezdil se starou šunkou, kterou jsem tam ani nekoupil, táta tam jezdil s Picassem, které tam koupil za 750 litrů a žádný rozdíl v přístupu nebyl (měl teda slevu na práci z toho důvodu, že tam to auto koupil). Spíš na tom byl kolikrát hůř, protože není dost otravný, aby si něco prosadil.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 11. 2019 11:26

No ja taky premyslim proc bych mel mit carentu nejake spefislni pristup. Prodaji stovky aut rocne... ale tak asi jo no.
anonymni

Odeslat příspěvekod hopa26 12. 11. 2019 11:48

goes píše:Ano to je nejlepsi


Tuhle vetu take casto pouzivam. Vynalezl ji dedek Krysl.
Vzdycky, kdyz si na ten text vzpomenu, brecim smichy. :D :D :D
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 12. 11. 2019 16:04

aikoN píše:Podle mě je prodejci úplně u *****, jestli si tam někdo koupil auto za mega nebo za půl mega.

Není. Na dražším autě má sakra lepší prachy, a nejenom poměrně k ceně.
aikoN píše:Podle mě je prodejci úplně u *****, jestli si tam někdo koupil auto za mega nebo za půl mega. Vezmu-li jako příklad autorizák Citroën, tak já tam jezdil se starou šunkou, kterou jsem tam ani nekoupil, táta tam jezdil s Picassem, které tam koupil za 750 litrů a žádný rozdíl v přístupu nebyl (měl teda slevu na práci z toho důvodu, že tam to auto koupil).

Aha, žádný rozdíl v přístupu, ale on měl slevu...
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 11. 2019 16:10

mozhl bys byt s temi prachami za drazsi auto konkretnejsi? Nejde o to ze 5 % z 200 je vice jak 5 % ze 100, ale ty rikas, ze u drazsiho auta ma i vice % kdyz to neni stejne pomerne k cene. Muzes tedy byt konkretni jak to chodi u automobilek, kdyz to vis takto obecne? Protoze te povazuji za jednohzo z mala co tu nekeca, tak urcite to budes vedet.
anonymni

Odeslat příspěvekod Hustoles 12. 11. 2019 16:21

goes píše:
maincoonsback píše:Dneska servisní prohlídka Čivava. Mám najeto nějaký 25t km.
Dělalo se tak.nejak všechno co je předepsáno po roce /3/ a 15t km /komplet filtry, olej, kontrola, brzdová kapalina/, plus sem byl překvapený umyli mi auto. Příjemný bonus. Plus dali i nějakou slevu na práci.

Cena cca 7700.

Za mne dobrý.

Spokojenost. Jen mne depta, že zítra musím.vyjet a má byt hnusne, když už je tak pěkně umyty..


pekne to umyti... ford to ma ke kazdemu a jeste nahradni auto for free k tomu..

Někdy i vlak 8-)
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 12. 11. 2019 17:00

goes píše:mozhl bys byt s temi prachami za drazsi auto konkretnejsi? Nejde o to ze 5 % z 200 je vice jak 5 % ze 100, ale ty rikas, ze u drazsiho auta ma i vice % kdyz to neni stejne pomerne k cene. Muzes tedy byt konkretni jak to chodi u automobilek, kdyz to vis takto obecne? Protoze te povazuji za jednohzo z mala co tu nekeca, tak urcite to budes vedet.

Stejně jako u parfémů. Na luxusnějším zboží je prostě větší marže.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 11. 2019 17:07

Kupodivu % marze klesa s cenou parfemu a kosmetiky, tzn % marze na parfem za 2000 je vyrazne mensi jak na ten za 1000 Kc. A co znam nakupni ceny u Fordu, tak opravdu tam neplati, ze drazsi auto dava prodejci vice %. To zalezi na spouste okolnosti a ve finale prima marze na prodanem aute neni to zajimave pro prodejce.
anonymni

Odeslat příspěvekod TypeL 12. 11. 2019 17:51

Presne marze z prodeju aut jsou mizive, ale zase krasne si to pak vykompenzuji garanckou kde vymeni olej a kouknou na brzdy za 8 tisic a nekdy v ramci solidarity oplachnou auto :D

Plus provize z uzavrenych uveru/pojisteni
TypeL
Nováček
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků