Ceny servisních prohlídek

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 12. 11. 2019 09:53

Nejlepší kdyz tam dáš auto s automatem, řekneš si, kecy, a daj ti náhradní s manuálem
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 11. 2019 09:54

Ano to je nejlepsi
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 12. 11. 2019 09:54

goes píše:
maincoonsback píše:Dneska servisní prohlídka Čivava. Mám najeto nějaký 25t km.
Dělalo se tak.nejak všechno co je předepsáno po roce /3/ a 15t km /komplet filtry, olej, kontrola, brzdová kapalina/, plus sem byl překvapený umyli mi auto. Příjemný bonus. Plus dali i nějakou slevu na práci.

Cena cca 7700.

Za mne dobrý.

Spokojenost. Jen mne depta, že zítra musím.vyjet a má byt hnusne, když už je tak pěkně umyty..


pekne to umyti... ford to ma ke kazdemu a jeste nahradni auto for free k tomu..


Hele já Ajifa chápu, nemusíš vysirat za každou cenu a každého...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 11. 2019 09:55

Tak tys uz parkrat skoncil co?
anonymni

Odeslat příspěvekod aikoN 12. 11. 2019 09:58

goes píše:Ano. To je ta *****. Spolehat na to ze si toho lidi nevsimou ale zaroven rikat ze to mame. Za mne je to formalisticke splneni ale pro zakaznika na facku.


Podle mě nejde primárně o to, že si nevšimou. Jde o to, aby zákazník musel vyvinout alespoň minimální aktivitu a rozmyslel se, jestli to opravdu chce, což vede k poměrně dobré regulaci. Já sám to vím, kolikrát si třeba zapomenu říct a neříkám si, jak se mnou vyjebali. Taky ne každý to chce a když by naopak dávali automaticky, už neřekne, že nechce, takže by se zbytečně plýtvalo atd.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 11. 2019 10:00

Ok mame jiny pristtup k zkaznikum
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 12. 11. 2019 10:05

goes píše:Tak tys uz parkrat skoncil co?

To jo.
Ale minkrat než ty... Dost. Lidí s tím má zkušenosti..

Mne prostě vadí, když na normální příspěvek napíšeš totálně polopravdovy fake, nebo nesouvisejici..

Jasné... To že carent club u tebe funguje je celkem pochopitelne, ale jak funguje u normálního smrtelníka je věc druhá... Přesně v tom stylu jak tady se píše... Auto nemáme, máme.. Fiestu s vydrbanym motorem atd... Atd... A k tomu po určitou dobu...., Umytí auta taky žádná samozřejmost.... A k tomu ještě jen u první servisky a při štěstí u druhé...

Mne to auto prostě umyli bez klubu, sami a zadara, tedy prostě příjemná věc, než věc, která se vztahuje na klub a funguje a nefunguje... A jen po omezenou dobu...

Takže... Pochlubil ses klubem... A jedeme dál. No.

Každopádně... Jo... Carent club dokud funguje je pro.spoustu smrtelníků příjemná věc, aspoň mají chvilku pocit VIP persony... Bohužel pro běžného člověka to zase funguje jako 99,9% podobných sluzeb v ČR.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 11. 2019 10:06

Carent klub je stejny pro kzdrho kdo v carentu koupi auto. Kazdy tam ma myti a auto for free.

-- 12. 11. 2019 10:06 --

A ja neskoncil ani jednou. Tak nelzi alepson ty.
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 12. 11. 2019 10:09

Aha.. dobře...
Dobrý duch, který. Došel po roce nebyl odchod. Omlouvám se.

A já ti říkám, že vím jak carent klub funguje... Neříkám že je to blbě. Ale říkám, ze to funguje jinak u tebe a jinak u smrtelníka. Tobě si nedovolí říct, že máš dovézt auto na servis za 3 týdny, až budou mít náhradní auto...

A taky ti nedají vydrbanou Fiestu... Realita je taková, že si to smrtelník Jendou vyzkouší a pak si to zařídí svou cestou s čímž kalkulují...

Ano pro tebe super věc.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod _maty_ 12. 11. 2019 10:10

mě stála výměna oleje, filtrů a umytí vozu na hondu civic 9g 1.8 VTEC po prvním roce 6166,-

-- 12. 11. 2019 10:11 --

to umytí mi nabídli jako placenou věc navíc, jinak by to neudělali..
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 11. 2019 10:13

maincoonsback píše:Aha.. dobře...
Dobrý duch, který. Došel po roce nebyl odchod. Omlouvám se.

A já ti říkám, že vím jak carent klub funguje... Neříkám že je to blbě. Ale říkám, ze to funguje jinak u tebe a jinak u smrtelníka. Tobě si nedovolí říct, že máš dovézt auto na servis za 3 týdny, až budou mít náhradní auto...

A taky ti nedají vydrbanou Fiestu... Realita je taková, že si to smrtelník Jendou vyzkouší a pak si to zařídí svou cestou s čímž kalkulují...

Ano pro tebe super věc.


Dobry duch nikam neprichazel a neodchazel.

Carent klib funguj pro kazdeho stejne. Tak nelzi
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 12. 11. 2019 10:14

Jasné...
Jenže... Mne měnili i brzdovku po třech letech... Auto umyli sami od sebe. Takže super. A fakt pěkně.. samozřejmě i zevnitř.

Jinak napsal sem 7700, ale to sem se jen uklik bylo to 7070.
Ale to je fuk
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod _maty_ 12. 11. 2019 10:15

7070,- mi přijde za to vše cena ok, vevnitř mi to nikdo neumyl.. teda cena za hondu ok, na fordovi vyšla první garančka na 5098,- bez auta free, bez mytí..
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 12. 11. 2019 10:17

goes píše:
maincoonsback píše:Aha.. dobře...
Dobrý duch, který. Došel po roce nebyl odchod. Omlouvám se.

A já ti říkám, že vím jak carent klub funguje... Neříkám že je to blbě. Ale říkám, ze to funguje jinak u tebe a jinak u smrtelníka. Tobě si nedovolí říct, že máš dovézt auto na servis za 3 týdny, až budou mít náhradní auto...

A taky ti nedají vydrbanou Fiestu... Realita je taková, že si to smrtelník Jendou vyzkouší a pak si to zařídí svou cestou s čímž kalkulují...

Ano pro tebe super věc.


Dobry duch nikam neprichazel a neodchazel.

Carent klib funguj pro kazdeho stejne. Tak nelzi

Dobrý duch ne. Ale Goes ano. A pak návrat jako Dobrý duch... Ale to je fuk. Pokud se dneska po 10 letech chceš dohadovat na slovickareni... Nevím. Nepřišlo mi že bys odsud tehdy odešel moc v dobrým.
Tvoje věc.
Jen mi nepřijde koser, že zrovna ty bys byl ten pravý, kdo by tohle mohl vyčítat ostatním.

A ne.... Carent clib fakt nefunguje pro smrtelníka stejně jako pro tebe. Fakt s tím mám zkušenosti... A je to typický český produkt... Funguje ocamcat, pocamcat. Snaha je, ale má své díry.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 11. 2019 10:20

Proc lzes? Nikam sem neodesel a nehldal. Proste jsem tu chodil dva roky a nepsal. Nehlasal jsem odvhody a prichody. Nenechal si rust ucty apod. Proste jsem tu jen nebyl apod. Tak nevim proc lzes o co ti zas jde.

Stejne tak mechapu tvoje lzi s carent klubem. Zadne zkusenosti s nim nemas a ty podminky jsou pro kazdeho. Netusim poc bych tam mel mit njake vyjimky apod.
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků