Suzuki vitara 2019 1.4boosterjet 4x4 allgrip.

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod maincoonsback 10. 11. 2019 18:35

To nevim.
Podle popisu sem to automaticky šacoval na Visegrád... Fakt sem to nestudoval.
Ale prodělat se může výrobek i jinde...

Edit: dle dostupných informací se v Maďarsku dělá Vitara a asi SCross.
Jinak Suzuki tady je oficiálně jako Suzuki Magyar...
Takže tak. Je to Maďarska automobilka jako je TPCA česká...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 11. 2019 19:03

Scross urcite japonsko bo mi rikal ze to tu jde dva mesice

-- 10. 11. 2019 19:05 --

Aha. Tak as ne. Nevim. Je to as jedno. Lepsi jak ital
anonymni

Odeslat příspěvekod Holepat 10. 11. 2019 19:12

maincoonsback píše:Hele napíšu ti k tomu svoje.

Ve firmě sme kdysi měli SX4 1,6 4x4. Já chtěl tehdy Sedíci, ale majitel firmy koupil červenou SX4. Novou, v podstatě v plné výbavě.

Já tady párkrát o SX4 psal jako o nejhorším autě na světě, nechal sem v tom jet i ženu, ve firmě s tím nikdo nechtěl jezdit.

Ne že by se na tom autě v zásadě kdy něco Polamalo, to ne, ale v zásadě na tom nefungovalo nic, jak byl člověk zvyklý z jiných aut. Drncelo to, volant šel těžce a nepřesně, řazení slo těžko, no prostě to.pusobilo jako nějaké ruské auto z 80. Let.

Nicméně bylo to ve firmě, občas s tím někdo musel jet, neřešilo se to, až to jedna kočka z firmy /možná i vinou toho řízení/ rozstrelila. Tak sme byli rádi, že se toho zbavíme, nicméně tehdy majitel se rozhodl, že to mecha opravit, taká e tak i stalo.

Výsledek? V podstatě na podvozku vyměnili všechno, ale ono to bylo ještě horší, řízení furt bylo divné a k tomuto přestalo brzdit.

Po té opravě to byla taková katastrofa, že sme si já a tehdy ještě jeden kolega co ho bavily auta sme si vymínili jízdu v jiné SX4.

A musím říct...., Že ta jiná SX4 byla dvojkolky, ale to auto fungovali úplně normálně.

A stejně s tím v Suzuki nic dělat nechtěli, že je to O.K.

Jo CANOCAR..., Kterej byl schopen auto během servisu zničit /bylo těch zážitku víc/ mne tehdy přesvědčili, že sebelepší auto je zgarb s českým zastoupením. Prostě nic horšího neznám a co horší, prostě tam ti byli normální...

Proč to píšu?
Protože si myslím, že se Maďarům prostě sem tam podaří udělat zgarb, ale.mistni servisní zázemí je tak nesvéprávné, že i když jim to budeš na stokrát vracet... Do kopy to nedají.

Každopádně sem svědkem toho, že když se v Suzuki zadari, vyleze od nich kráp, kterému není rovno, takže já tvé příhodě věřím.
Máš prostě smůlu.


To si mě nepotěšil :-) už chápu, proč je v bazaru hodně Vitar, co mají málo najeto a mají přikoupenou prodlouženou záruku :-) Někdo si myslel, že bude 5 let v klidu a pak prozřel, když se setkal se servisem suzuki :-) Jinak na 17 to bylo strašný. Prostřidal jsem na nich několik pneu a na 16 je to o poznání lepší, ale u auta za půl mega nedostačující. Řazení má vitara hlučné a dvojku tam musíš dát trochu razantněji :-) je slyšet, jak to tam jezdí v kulise, když řadíš a je slyšet nějaké kovové cvaknutí, když zmáckneš spojku :-) Jinak jízdní vlastnosti je perfektní, ale to je tak všechno, co bych na tom autě prohlasil jako povedené. S dveřma musíš víc mlátit, protože se jinak nezavřou. Drnči zadní plato a na kostkách vibruje vše co jen může :-D Je hlučnější brzdovej pedál, když ho pustíš. Tohle všechno jsem tomu autu odpustil, ale vibrace do volantu nikdy, protože jsem ze stejných důvodů prodával i30 3 gen, když to autorizak nebyl schopný vyřešit. Neměl jsem jí ani rok. Proto dneska nemohu jít do bazaru a tu vitaru tam hned zítra prodat, protože bych si vyslechl od celé rodiny dost keců. Protože mi na tu vitaru trochu přidali peníze. Protože jsem tu i30 pustil extrémně pod cenou a něco málo mi chybělo no.

-- 10. 11. 2019 20:14 --

Jinak mi tchan řikal, že maďaři poserou co můžou, ale že motor je z japonska a že toho se pry bát nemusím.

-- 10. 11. 2019 20:18 --

goes píše:Scross urcite japonsko bo mi rikal ze to tu jde dva mesice

-- 10. 11. 2019 19:05 --

Aha. Tak as ne. Nevim. Je to as jedno. Lepsi jak ital


Ital je kvalitka :-D Do práce nám dodaval dobla na cng a hodně znich šlo hned na garančni opravu, cca do týdne :-) Občas za jizdy vychcal chladič :-D kolega jedno díky tomu zadřel :-D
Holepat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 10. 11. 2019 19:27

Tenhle thread je doopravdy nebo ,že mám teď nový brýle tak jako něco na zkoušku.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 11. 2019 19:30

Suzuki dava tu zaruku navic kazdemu zdarma. Jinak je to kevne a jednoduche aut. Oar majitelunznam a jsou spokojeni
anonymni

Odeslat příspěvekod Holepat 10. 11. 2019 19:31

polda píše:Tenhle thread je doopravdy nebo ,že mám teď nový brýle tak jako něco na zkoušku.


Nechápu??

-- 10. 11. 2019 20:32 --

goes píše:Suzuki dava tu zaruku navic kazdemu zdarma. Jinak je to kevne a jednoduche aut. Oar majitelunznam a jsou spokojeni


No já bych za to musel zaplatit cca 6500, když to stihnu do příštiho měsíce, nebo když to nestihnu, tak to bude kolem 8500 na 2 roky :-)
Holepat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod evlo 10. 11. 2019 19:35

v kterem suzuki v brne maji cappo?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 10. 11. 2019 20:06

taky pěkné počtení, už od začátku :-)
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Holepat 10. 11. 2019 20:14

Lukas063 píše:taky pěkné počtení, už od začátku :-)

A jaký z toho máš pocit?
Holepat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 970ka 10. 11. 2019 22:53

Zlatá Kuga :-)
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Holepat 10. 11. 2019 23:09

970ka píše:Zlatá Kuga :-)


Bratr jí má, líbí se mi jen v určité barvě, ale ve výbavě co bych chtěl, by stala skoro o 70-80 tisíc víc, než Vitara. Dřiv jsem uctíval pouze kombíky, ale řekl jsem si, že nějaké to menší SUV, bych mohl vyzkoušet :-) Příště se zase vrátim zase ke kombi. Jen nevím jakou značku :-/ Hyundai už nikdy nechci a suzuki už podruhé taky kupovat nikdy nechci. Bude to těžké rozhodování jednou.
Holepat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod evlo 10. 11. 2019 23:19

me to naopak prijde velmi jednoduche
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 10. 11. 2019 23:22

Kdyz slysim Frey a vibrace, vzpomenu si na tohle povidani. http://www.reklamace-subaru.cz/pribeh
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 10. 11. 2019 23:26

jojo to zalozil chvili pote co jsem mel ten muj incident
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 11. 11. 2019 11:14

Holepat píše:
Lukas063 píše:taky pěkné počtení, už od začátku :-)

A jaký z toho máš pocit?

Na bliti
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků