Suzuki vitara 2019 1.4boosterjet 4x4 allgrip.

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod metyn 10. 11. 2019 13:19

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , dědek
metyn
Inventář

Odeslat příspěvekod Holepat 10. 11. 2019 13:21

Jinak brzdy jsem nekoupil v suzuki, takže jsem jim k prachům nedal čuchnout :-) jen nevim, co teďka budou s autem vymejšlet :-/ S hyundai jsem byl spokojenej jen s jedním, ostatní bylo na pitchu.

-- 10. 11. 2019 14:26 --

A máte pravdu, suzuki už si nikdy nekoupim, protože servis je horší jak u hyundai.

-- 10. 11. 2019 14:29 --

Jinak na suzuki forum kluk řeší u 2 roky staré vitary v hajzlu poloosu :-D auto najeto 24 tisíc a autorizák mu řekl, záruka na to neni, mechanické poškození a chtějí 600 euro. Takže servis suzuki jsou na to asi experti :-D
Holepat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod metyn 10. 11. 2019 13:39

hele goesi další případ, poloosa. Poloosa, brzdy to už je repre vzorek, ne? :mrgreen: , dědek
metyn
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 11. 2019 14:03

Nastesti to si budou platit prdusi ze sveho to je mi uz jedno. Ja mam splneno :))
anonymni

Odeslat příspěvekod evlo 10. 11. 2019 14:05

Holepat píše:A máte pravdu, suzuki už si nikdy nekoupim, protože servis je horší jak u hyundai.
to si fakt nedokazu predstavit ani nechci
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod metyn 10. 11. 2019 14:12

goes píše:Nastesti to si budou platit prdusi ze sveho to je mi uz jedno. Ja mam splneno :))

:tleskani , dědek
metyn
Inventář

Odeslat příspěvekod Holepat 10. 11. 2019 14:15

Když na brzdy neni dle autorizaku a zastoupení suzuki v čr záruka, tak jim může bejt u *****, že jsem si tam dal komplet brzdy od ATE. Jestli budou mít řeči, tak nevim, co bude dál. Mám z toho trochu strach.

-- 10. 11. 2019 15:16 --

goes píše:Nastesti to si budou platit prdusi ze sveho to je mi uz jedno. Ja mam splneno :))

Ty sis se suzuki užil taky své, že ti to přijde srandovní? :-D Tohle je spíše k pláči, že se snaží ***** se zákazníkem.

-- 10. 11. 2019 15:19 --

Sice nechapu, proč se mi smějete, ale nepřal bych to nikomu. Sedim v autě a mám chuť ho zapálit. Podobnej pocit jsem měl u i30 3 gen a pak jsem si koupil místo ní tuhle *****..
Holepat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 970ka 10. 11. 2019 14:20

Hele ,je úplně jedno,co říkají a je úplně zda vymění půl auta,ale vibrovat to prostě nemá. Hoď jim to na hlavu.
Carrera S, SL320, X5 3,0D,Kawa W800, Pana GZ 2000
970ka
Inventář

Odeslat příspěvekod powerball 10. 11. 2019 14:20

Hustej nazev boosterjet.to zni jak nějaká stíhačka.To bude mit aspon 90kw ne?
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod Holepat 10. 11. 2019 14:22

To ne, ale když mi řeknou že nic nenašli a že závada se neprojevila, tak jak mám dál postupovat, abych odstoupil od smlouvy? To mám najít nějakého soudního znalce, nebo jak?

-- 10. 11. 2019 15:23 --

powerball píše:Hustej nazev boosterjet.to zni jak nějaká stíhačka.To bude mit aspon 90kw ne?
103kw 140koní :-D v režimu sport to letí slušně :-D
Holepat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 11. 2019 14:24

Holepat: uprimne nevim co ti na to napsat. Pokud jsi schopny nasetrit pul mega na nove auto asi nebudes hloupy. Proto mne udivije ze se enchas tak odbyt v servisu. Neni ti co poradit. Pres klavesnici nikdo nezjisti proc ti vibruje auto. Nejske tipy tu padly zbytek je natbe.
anonymni

Odeslat příspěvekod Holepat 10. 11. 2019 14:28

goes píše:Holepat: uprimne nevim co ti na to napsat. Pokud jsi schopny nasetrit pul mega na nove auto asi nebudes hloupy. Proto mne udivije ze se enchas tak odbyt v servisu. Neni ti co poradit. Pres klavesnici nikdo nezjisti proc ti vibruje auto. Nejske tipy tu padly zbytek je natbe.
Spíše jsem degradoval to řešit. S i30 jsem si užil svoje a už jsem na to neměl sílu to řešit. Chtěl jsem, aby to přestalo okamžitě, tak jsem zvolil to nejrychlejší cestu. Bohužel to problém nevyřešilo na 100%. Na stk to bylo na zkoušce vůle na nápravě a tam nic nebylo nalezeno. Jestli je třeba křivej náboj kola. To může bejt miliom věcí a víme moc dobře, jak to bude autorizák řešit. Nijak.
Holepat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod metyn 10. 11. 2019 14:28

jinak nikdo se nesměje tobě woe, ale protože jsi tu nováček tak netušíš vo co go, opravdu se tebe ty smajly netýkají , jo a přestaň fňukat a začni to řešit jako chlap, už ti to tu kucí psali, dej jim to do servisu ať se starají, v záruce to je a nenech se odbýt řečičkama, situace je to těžká, to ti věřím, ale když neztvrdneš tož si neškrtneš, dědek
metyn
Inventář

Odeslat příspěvekod TypeL 10. 11. 2019 14:29

Holepat píše:Sice nechapu, proč se mi smějete, ale nepřal bych to nikomu. Sedim v autě a mám chuť ho zapálit. Podobnej pocit jsem měl u i30 3 gen a pak jsem si koupil místo ní tuhle *****..

To je fakt napicu. Soucitim, hele oni se nesmejou, rikaj, ze to nemas nechat jen tak. Zaruku mas dva roky, takze to auto musi dva roky jezdit a cokoliv se posere tak ti musi vymenit. Kazdopadne bych s tim asi zajel jinam.
1.0
TypeL
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 11. 2019 14:30

Holepat píše:
goes píše:Holepat: uprimne nevim co ti na to napsat. Pokud jsi schopny nasetrit pul mega na nove auto asi nebudes hloupy. Proto mne udivije ze se enchas tak odbyt v servisu. Neni ti co poradit. Pres klavesnici nikdo nezjisti proc ti vibruje auto. Nejske tipy tu padly zbytek je natbe.
Spíše jsem degradoval to řešit. S i30 jsem si užil svoje a už jsem na to neměl sílu to řešit. Chtěl jsem, aby to přestalo okamžitě, tak jsem zvolil to nejrychlejší cestu. Bohužel to problém nevyřešilo na 100%. Na stk to bylo na zkoušce vůle na nápravě a tam nic nebylo nalezeno. Jestli je třeba křivej náboj kola. To může bejt miliom věcí a víme moc dobře, jak to bude autorizák řešit. Nijak.

Pokud ti to vibruje i kdyz stojisnebude to nabij kola. Proste to che asi nekoho najit treba i toho znalce at se na to podiva azjisti no. Bude to asi neco stat
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka