Další co to měl v ruce

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jack111 8. 11. 2019 17:52

řidič tramvaje vidí na střechu, když řídí?
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 8. 11. 2019 17:55

goes píše:A? Ano i mne to sere. Jen patrim zrejme k hrstce tech c repsktuji prani toho webu. Pokud mi 3 reklamyvadi nebudu tam chodit. Ale proste nebudu delat obstrukce. Ae to je nekonecny pribeh. Kdyby aspon ti lidi priznali ze to jsou jen kecy o nejake prijatelne mire apod. Ne to jsou lii co budou vsechno ojebavat vzdy.

A je tam někde na tom webu napsaný, že se tam nemá chodit s adblockem?
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 11. 2019 17:57

musim uznat ze tento argument je velmi kreativni. Uz sem se s nim parkrat setkal. Posouva to uplne jinam.
anonymni

Odeslat příspěvekod Pierr3 8. 11. 2019 18:01

To není argument. To je dotaz. Tak je to tam napsaný?
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 8. 11. 2019 18:01

goes píše:A? Ano i mne to sere. Jen patrim zrejme k hrstce tech c repsktuji prani toho webu. Pokud mi 3 reklamyvadi nebudu tam chodit. Ale proste nebudu delat obstrukce. Ae to je nekonecny pribeh. Kdyby aspon ti lidi priznali ze to jsou jen kecy o nejake prijatelne mire apod. Ne to jsou lii co budou vsechno ojebavat vzdy.


Obrázek
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OTA21 8. 11. 2019 18:03

Jsou weby, co tě s blokací nikam nepustí a řeknou, ať si ho prvně vypneš.
81kW
OTA21
Inventář

Odeslat příspěvekod TypeL 8. 11. 2019 18:03

goes píše:Ne to jsou lii co budou vsechno ojebavat vzdy.

Tak a odedneska prestavam skipovat a blokovat vsechny reklamy na webu, abych nahodou nemel spatne svedomi, ze nekoho ojebavam.
TypeL
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 8. 11. 2019 18:04

aikoN píše:Já jsem začal používat blokaci, když reklamy přesáhly únosnou mez a začaly vyskakovat okna nebo dokonce videa přes celou obrazovku nebo to na bocích různě agresivně blikalo atd. Teď už mám trvale zapnuto a když mě nějaká stránka požádá abych vypnul, tak nastavím v blokaci výjimku, vypnu a když jsou reklamy v únosné míře, tak nechám vypnuté.

jop mam to uplne stejne.dokud byl sem tam nejakej banner na strance tak pohoda.s tim nemam zadnej problem a nic sem neblokoval, ale ted uz je to fakt sileny.ona staci takova garaz bez adblocku.to je taky docela mazec.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 11. 2019 18:05

OTA21 píše:Jsou weby, co tě s blokací nikam nepustí a řeknou, ať si ho prvně vypneš.


Jiste. Jsou baraky co maji alarmy. Mrize a kde co aby je nevykradli. Nekdo totiz ma za to ze kdyz jsou dvere otevrene a neni ta cedule soukrmy pozemek ze to patri vsem.
anonymni

Odeslat příspěvekod OTA21 8. 11. 2019 18:06

Je to sem tam fakt masakr a proto na některé weby cíleně něchodím. Věřím ale, že to mají spočítané a vyplatí se jim to to takhle mít, jinak by to asi nedelaly.
81kW
OTA21
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 11. 2019 18:06

powerball píše:
aikoN píše:Já jsem začal používat blokaci, když reklamy přesáhly únosnou mez a začaly vyskakovat okna nebo dokonce videa přes celou obrazovku nebo to na bocích různě agresivně blikalo atd. Teď už mám trvale zapnuto a když mě nějaká stránka požádá abych vypnul, tak nastavím v blokaci výjimku, vypnu a když jsou reklamy v únosné míře, tak nechám vypnuté.

jop mam to uplne stejne.dokud byl sem tam nejakej banner na strance tak pohoda.s tim nemam zadnej problem a nic sem neblokoval, ale ted uz je to fakt sileny.ona staci takova garaz bez adblocku.to je taky docela mazec.


Mam garaz bez adblocku. Nahore je banner c neprekazi. Je tu branding na boku. . Jednou za pul roku jim bezi reklama co vyskakuje. Trva to tak tyden.
Ano uznavam ze je t desny mazec. Myslim ze to je predne ta ukazka ze je jedno kolik toho je vzdy vude duvod to pouzivat.
Kdybys to aspon priznal
anonymni

Odeslat příspěvekod powerball 8. 11. 2019 18:09

kdyz sem byl jeste admin ja tak sem mel reklamy vypnuty jakoze primo od fora (asi jako odmena za administrovani) takze tak.pochybuju ze se to nejak zmenilo.jinak sem to ted zkusil a napriklad pres tu reklamu neni videt tlacitko "aktivni temata" ktery pouzivam neustale.proste nepouzitelny.
Obrázek
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 11. 2019 18:19

Ted sem se na to podival z ne admin uctu a uplne stejne.
anonymni

Odeslat příspěvekod ka-spel 8. 11. 2019 20:35

Jouda.III píše:

A to měl docela kliku, protože taky mohl hupsnout z estakády

-- 8. 11. 2019 15:10 --

Možná to byl Áda. Pořád si říkal: "co to po mně ten kikot chtěl?" A jo, "natlač ho na svodidla..."

Teď mě říkal kámoš co jezdí kamionem, že to měl o fous, protože tam zrovna jel s kamionem do FTL pro naftu. Řidič měl mikrospánek.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 9. 11. 2019 10:57

powerball píše:jo idnes jsou s timhle extra ***** a adblock mi na to nefunguje

-- 8. 11. 2019 16:40 --

a kdyz uz jsme u toho Brna
Obrázek

Ať cajzli viděj, že na to v Šalingradě máme :D
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků