Seat Leon 2013

Aston Martin, Bentley, Volvo, Saab...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Tomas B 6. 11. 2019 14:09

dokážu si tu nádheru představit ;-)

-- 6. 11. 2019 14:11 --

btw kontrolku má i oktávka, ne? Už si to nepamatuju.
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 6. 11. 2019 14:11

OTA21 píše:Tak mám další zjištění, které potvrzuje, že LEON je po FL doladěnej k dokonalosti. Dneska mi došla kapalina do ostřikovačů a auto mi řeklo, že mi dosšla kapalina do ostřikovačů. :) Na to jsem opravdu zvyklej nebyl.

To jako do teďka neměl? :shock:
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OTA21 6. 11. 2019 14:20

Před FL to nebylo, Fabie nevím, GOLF to měl asi vždycky.
81kW
OTA21
Inventář

Odeslat příspěvekod JardaIIx 6. 11. 2019 14:46

Jen vyšší výbavy
JardaIIx
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod OTA21 6. 11. 2019 15:13

FR z 12/2014 to neměla.
81kW
OTA21
Inventář

Odeslat příspěvekod JardaIIx 7. 11. 2019 11:54

Myslím u Golfa, že ani u něj to není automaticky. Buď nejvyšší výbava nebo součást nějakého paketu. Standard to není a nebyl.
JardaIIx
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod OTA21 7. 11. 2019 12:23

OK.
81kW
OTA21
Inventář

Odeslat příspěvekod tycoon 8. 11. 2019 11:18

OTA21 píše:Tak mám další zjištění, které potvrzuje, že LEON je po FL doladěnej k dokonalosti. Dneska mi došla kapalina do ostřikovačů a auto mi řeklo, že mi došla kapalina do ostřikovačů. :) Na to jsem opravdu zvyklej nebyl.

Jenže to mají jen Leony s příplatkovými ostřikovači světel nebo LED světly, což mě nemile překvapilo, protože jedničková Fabie ve výbavě Elegance to měla standardně. Bez příplatku tam žádné čidlo není a na nádobku není vůbec vidět, takže to nelze zkontrolovat ani vizuálně. Ostřikovače jsem se snažil několik měsíců nastavit, ale pak jsem to vzdal, vyhodil jsem je a dal jsem klasické koncernové. A dole skle mezi předními stěrači zůstává místo, kde se hromadí špína, přes kterou pak není vidět. Holt ve Španělsku moc neprší, tak se na to vydlábli. Těch španělských "dokonalostí" by se našlo víc. Na druhou stranu třeba interiér a místo řidiče navrhli IMHO lépe než Škodovka i Volkswagen.
FR 1.4 TSI 92 kW
ex Fabia 2.0 MPI 85 kW LPG
tycoon
Inventář

Odeslat příspěvekod burty s krenem 8. 11. 2019 11:58

Auto emocijon na ostriky sere pes
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OTA21 8. 11. 2019 13:39

Emoce ze mě několikrát stříkaly, když mi došla kapalina a já neměl v autě náhradní. :)
81kW
OTA21
Inventář

Odeslat příspěvekod Pajjoun 9. 11. 2019 10:24

Tak to čumím, že Leon nehlídal kapalinu a ani neměl rozprašovače. 8-D
Na Rapidu mám oboje. A to snad měl bejt lowcost.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tycoon 9. 11. 2019 20:28

Lowcost nařídil koncern, ale čidlo kapaliny asi zapomněli zakázat, tak to tam Škodovka na truc dala.
FR 1.4 TSI 92 kW
ex Fabia 2.0 MPI 85 kW LPG
tycoon
Inventář

Odeslat příspěvekod Nekenieh 9. 11. 2019 20:54

Jejda, ten rozprašovač poznávám. Dělal jsem na to montážní automat a zkušebnu. Každá tryska se zkouší skutečně vodou jak a kam stříká a automaticky se výškově seřizuje na základní nastavení.
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod OTA21 10. 11. 2019 07:13

tycoon píše:Jenže to mají jen Leony s příplatkovými ostřikovači světel nebo LED světly, což mě nemile překvapilo, protože jedničková Fabie ve výbavě Elegance to měla standardně. Bez příplatku tam žádné čidlo není a na nádobku není vůbec vidět, takže to nelze zkontrolovat ani vizuálně. Ostřikovače jsem se snažil několik měsíců nastavit, ale pak jsem to vzdal, vyhodil jsem je a dal jsem klasické koncernové. A dole skle mezi předními stěrači zůstává místo, kde se hromadí špína, přes kterou pak není vidět. Holt ve Španělsku moc neprší, tak se na to vydlábli. Těch španělských "dokonalostí" by se našlo víc. Na druhou stranu třeba interiér a místo řidiče navrhli IMHO lépe než Škodovka i Volkswagen.

Poslední auto, ve kterém bylo vidět na nádobu s kapalinou na ostřikovačeco, co jsem měl, byla snad Felicia. :)
81kW
OTA21
Inventář

Odeslat příspěvekod tycoon 10. 11. 2019 18:51

Tak Felda je extrém - tam by čidlo postrádalo jakýkoliv smysl, protože otevření kapoty by dalo 100krát více informací. Ale třeba u Fabií s menšími motory šlo s vhodným osvětlením a dobrými zrakem vidět hladinu v nádobce.
FR 1.4 TSI 92 kW
ex Fabia 2.0 MPI 85 kW LPG
tycoon
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků