Kdo je napirý?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Pajjoun 29. 10. 2019 08:13

Vím. :(
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 29. 10. 2019 08:14

A to jsem to víno ani nechtěl kupovat. Jen jsem milý prodavače chtěl udělat tržby. :D
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 29. 10. 2019 09:21

:D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 29. 10. 2019 11:41

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 29. 10. 2019 14:44

Pajjoun píše:A to jsem to víno ani nechtěl kupovat. Jen jsem milý prodavače chtěl udělat tržby. :D

Taky chodím do jedné kde je dobrá obsluha :D
Na jednu zrzečku tam jsem to zkoušel a poslala mě do háje :-( Už tam teda nedělá, ale už se jiné dobré raději na nic neptám :D
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 1. 11. 2019 20:23

Tak to ja alkoholu docela propadl. V tom už litaji i slušne prachy a hledam ruzne skryše a ukryty kde to před babou utajit. Vlastně se snažím popiket tak abych mohl vubec sednout za volant tak abych snad mohl za volant.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 1. 11. 2019 20:23

:shock:
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OTA21 1. 11. 2019 20:26

Mi přijde divný, že někdo něco takovýho napíše a stejně chlastá dál. Když už si uvědomuju, že to není dobrý, což je dobrá zpráva, tak s tím začnu i něco dělat, přeci.
81kW
OTA21
Inventář

Odeslat příspěvekod miromen4 1. 11. 2019 20:29

Arny zdar, viš co je pruser...to co se děje na cestach. Ja vyjiždim s tim s čim se zase budu museset prat. ***** zdechle opožděne a bezohledne. Těch situaci, kdy bych mohl argumentovat oproti dnešnim předpisum a paragrafum je hafo, jenže nejsou na to sily a čas.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 1. 11. 2019 20:35

No zaswe jem si dnes vzpomněl, že jsou to už vice než 3 měsic co jsem se vrail z HR a ještě žadna pokuta a jestli to vydrži tak se bude přišti rok v březnu upisovat.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 1. 11. 2019 20:39

Někdo našel chlast ,někdo přivoněl k trávě :nenapadne
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 1. 11. 2019 21:07

po ty aspon clovek neni agresivni
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 1. 11. 2019 21:09

miromen4 píše:Arny zdar, viš co je pruser...to co se děje na cestach. Ja vyjiždim s tim s čim se zase budu museset prat. ***** zdechle opožděne a bezohledne. Těch situaci, kdy bych mohl argumentovat oproti dnešnim předpisum a paragrafum je hafo, jenže nejsou na to sily a čas.

Zdar! Tak si dáš před cestou pár panáků na uklidnění jo? :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 1. 11. 2019 21:30

To co se děje na cestach prostě nedavam. OstravacY jsou prostě cYpY, mit tak kameru bys viděl jak ty hotntoty řešim. Si na cestach připadam jak mezi zombiky co jdouflegmaticky po mozcich.
Tvl a to jsem si vzpoměl na naprostou prdu do filmoveho. Jsem dokonce četl, že těm co se jim to libi by se měli jit lečit...no ja tomu davam 11 bodou z 10 a takova podivana se vidi jednou za život, bych ho nepochcala i kdyby hořel...
https://www.csfd.cz/film/657386-u-zlate ... e/prehled/ silně doporučuji :D :mrgreen:


Na a ja to moje pitiřešim tak, že mam doma něco za par kaček a to buď odlivam nebo přilivam a zatim mi to baba žere. Trava+ to zase ne. No a třeba teď za poslednich dva dnyjedu na tomto a to jsem ani netušil, že v tom jsou i investice...
rhum.jpg
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 1. 11. 2019 21:37

jako ze mas dve sady tehle lahvi a dolejvas to aby nebylo videt ze ubylo? :D
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků