Je iPhone/Apple nemoc?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod NoSwearek 30. 10. 2019 07:47

Tady nejde o relevantní důvod ho mít, ale o "štýlo", jako bys tu matyho ještě neznal. :D

Jinak i když mam mac soukromý a ne pracovní, tak ho právě třeba na filmy atp. vůbec nepoužívám a jen na konkrétní činnosti a z nich právě tak 40% díky přechodu nefunguje. Ale naštěstí se to nedotklo Lightroomu a iMovie (zde by to bylo obzvláště smutné :) )...
258 kobyl...
NoSwearek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 30. 10. 2019 08:17

Jako ze bych si koupil neco s windowsama kdyz mam doma jako primarni veci apple? Mi proste vyhovuje a kvuli styyylu ho fakt nemam.. stejne kvalitni notebook by stal o par korun min rekneme stejne 20 tis.. a tady mi priplatek, ktery byl za macbook (2.5 tis) prisel adekvatni jednak z pohledu kvality tak nasledneho prodeje.. apple prodam vzdy draz nez podobny windows
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NoSwearek 30. 10. 2019 09:11

Dyť já vím, že si to důkladně promatoval. ;)
258 kobyl...
NoSwearek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 30. 10. 2019 09:33

Existuje vlastně nějakej nekomplikovanej způsob, jak architekturu jednotlivejch appek ověřit — bez toho, že občas vyběhne hláška „tuhle appku třeba aktualizovat, jinak brzo přestane fungovat…“?
Majkl
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 30. 10. 2019 09:36

NoSwearek píše:Dyť já vím, že si to důkladně promatoval. ;)

Ani ne, proste mam v praci windows notebook, v minule praci jsem mel wikdows notebook, takze soukrome jsem to nechtel a vzal to co bylo v te dobe vyhodne a melo to usb, coz ten 12” nemel.. takze mam designove note mozna 10 let stary, ale presto funkcni a jsem s nim spokojen.. ostatne u apple veci nemusi mit clovek obavy, ze by koupil nejakou ojebanou vec jako u konkurence..
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 30. 10. 2019 09:44

Majkl píše:Existuje vlastně nějakej nekomplikovanej způsob, jak architekturu jednotlivejch appek ověřit — bez toho, že občas vyběhne hláška „tuhle appku třeba aktualizovat, jinak brzo přestane fungovat…“?

Ha, našel jsem to. A koukám, že moje obavy jsou možná větší, než by bylo třeba…
Majkl
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 30. 10. 2019 10:55

Majkl píše:Jak to u mě není zvykem, tak tentokrát odkládám aktualizaci a držím se Mojave. :-|

To možná vysvětluje, proč se mi to sere.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NoSwearek 30. 10. 2019 13:44

Majkl píše:
Majkl píše:Existuje vlastně nějakej nekomplikovanej způsob, jak architekturu jednotlivejch appek ověřit — bez toho, že občas vyběhne hláška „tuhle appku třeba aktualizovat, jinak brzo přestane fungovat…“?

Ha, našel jsem to. A koukám, že moje obavy jsou možná větší, než by bylo třeba…


Popravdě, taky jsem nečekal tak velká omezení. :-\ No nic, poučení pro příště, více si před updatem přečíst.
258 kobyl...
NoSwearek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 30. 10. 2019 14:58

_maty_ píše:
NoSwearek píše:Dyť já vím, že si to důkladně promatoval. ;)

Ani ne, proste mam v praci windows notebook, v minule praci jsem mel wikdows notebook, takze soukrome jsem to nechtel a vzal to co bylo v te dobe vyhodne a melo to usb, coz ten 12” nemel.. takze mam designove note mozna 10 let stary, ale presto funkcni a jsem s nim spokojen.. ostatne u apple veci nemusi mit clovek obavy, ze by koupil nejakou ojebanou vec jako u konkurence..

Jak velkej to má disk? :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 30. 10. 2019 15:02

128ssd, mohl by byt vetsi, i flashku mam 128gb
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 30. 10. 2019 15:08

no, toliko k těm ojebům - kolega do nový práce kupoval macbook pro a aby se vešel do pade (bez daně), tak tam má chudinku 256 GB SSD. Přitom rozdíl 256 GB SSD a 512 GB SSD jsou tak dva tisíce a mezi 256GB a 2TB něco málo přes pět tisíc ......
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 30. 10. 2019 15:09

nj ale to je jak s autem, někdo prostě vyhodí mega za auto který má podvozek stejně kvalitní jak jiný za půlku.. a co víc, neřeší to a hýká blahem, tak takhle to mám já s počítačema asi :-D
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 30. 10. 2019 15:12

tam jde jenom o to, že někde si to ten apple od zákošů vybere zpátky O:-) Takže nepopírám, že notebooky jsou to kvalitní (ok hliník není nějak super materiál, ale v případě potřeby se dá ohnout zpátky, lepší než plast), ekosystém vychytanej a v některých případech ani nejsou moc drahé oproti konkurenci. Ač co si budeme povídat, je to prostě dneska stejně všechno klasickej PC notebook s unixovým OS a hezkou nadstavbou
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 30. 10. 2019 15:19

jsem měl za život 3 laptopy, první Asus, totálně se rozpadly klouby, popraskal ten plast, pak jsem koupil sony vaio, to musím říct, měli jsme dva, jeden jsem prodal ještě poměrně slušně, už ale byl takový hodně ušmudlaný, a druhej dokonce jsem si teď vzpomněl pořád mám 8-D

je u něj sice špatná baterka, ale s W7 a pořád jede :-) ten se fakt povedl..

a teď mám tenhle macbook, teď na něm píšu a na takový to domácí brouzdání u telky, myslím ok přístroj, ano nemá modní tenké rámečky, ale má odladěný OS, slušnou výdrž baterie, kvalitní pevnou konstrukci a je lehký.. nicméně nejsem nějaký PC ekšpért který koumá kde co, kdybych na tom chtěl nějaké hry, tak si radši koupím xbox, kdybych na tom chtěl pracovat, tak si vezmu radši note z práce s widlema.. ani jedno ale nedělám a nepotřebuju.. takže mi to vyhovuje jak to je..
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 30. 10. 2019 15:20

ještě počkáme na Jendu Citróna, který mi teď přijde vysvětlit, že tomu tak není.. a obhajuju si svoji koupi :D :D :D
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků