Prodej staršího nadupaného auta

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod OTA21 23. 10. 2019 06:15

Parník, já bych chěl parník. :)
81kW
OTA21
Inventář

Odeslat příspěvekod zamis 23. 10. 2019 06:46

yndezit píše:http://kamionaci.com/?forum=3806

Felix Vrchota :D kaviárový tousty
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 23. 10. 2019 09:26

OTA21 píše:Parník, já bych chěl parník. :)

Nezlob a pohraj si zatím s bimbasem, nebo Merkurem :-)
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 23. 10. 2019 10:20

Vrchota píše:známý ze zahraničí mi odkázal takové starší fáro, které měl jako sběratelský kousek. Asi bych to chtěl prodat, ale nechci, aby to skončilo ve špatných rukou.

c) Kamarád mi řekl, že jsou dnes už nějaké specializované firmy, které vykupuji auta všeho druhu a pak to přeprodávají zas dál. Hledal jsem na internetu a našel jsem třeba toto: http://zahotove%20cz/ Auto jsem jim odvezl s tím že mi pošlou peníze. Dnes nemám ani auto a ani peníze. Dejte si na ně velký pozor.

no, teď už nám můžete leda vysvětlit ten Váš duševní průjem, kdy jste věnoval nějaké pochybné společnosti (neznám je) dle vašich slov sběratelský kousek, kdy jste nechtěl aby skončil ve špatných rukou. Jenže skončil v nejhorších rukou (překupník, který to bere kus jako kus) a ještě jste ani nerealizoval prodej. Kua chlape, chtěl jste dosáhnout dvou triviálních věcí a obě jste podělal.

To bude asi pomsta za to, že jste si to auto nenechal. Ten Váš známý na Vás spoléhal, mohl si vybrat kohokoliv jiného, vybral si v závěti Vás, věřil, že se o to auto postaráte a Vy jste v tom viděl akorát rychlý prachy. Což asi nebyl jeho záměr, jinak by Vám ty prachy rovnou odkázal.
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 23. 10. 2019 11:04

Četl jsi to tady dál?
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků