Cool Fotos 2

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod OTA21 21. 10. 2019 11:27

Je to všude, to jsem psal, ale nikde jsem to nezaznamenal tak často. Podvádí se hodně, ale simulace je dost specifické podvádění.
81kW
OTA21
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 10. 2019 12:37

OTA21 píše:Mnohokrát se simulací fotbal proslavil, na youtube najdeš mnoho videí, která jsou až k smíchu. První mě napadl Neymar, ten ani k smíchu nebyl. V tenisu, hokeji, rugby, americkém fotbalu, plavání atletika, box, prostě nikde se nic takového neděje. Všude sportovci dřou jako koně, jdou za hranu. Ve fotbalu je simulovaní jednoznačně nejčstější.

Je tam samozřejmě spousta super profesionálů, o tom žádná. a někdy se na to kouká moc hezky, často je to ale smutný.


tak musime se na to podivat i tak, ze pulka ze sportu co pises jsou bez kontaktu, tudiz dost blbe se tam simuluje... nevim jak by treba ostepar mel simulovat faul od protivnika...

dle meho se treba vice podvadi u cyklistiky, to je za mne nejhorsi sport.... a to, ze si myslis, ze fotbalista nemakaji jak kone a nejdou za hranu, to jen ukazuje, jak o tom vis prd.
anonymni

Odeslat příspěvekod burty s krenem 21. 10. 2019 12:54

OTA21 píše:
goes píše:delas jako by v jinych oborech to nebylo uplne stejne,

Nemyslím si, že by tolik simulujících nagelovanejch blbečků v nějakém jiném sportu bylo. A i kdyby, tak jich bude neporovnatelně menší procento.

Přesně. Teď jsem sledoval Rugby. A tohle tam fakt nebylo. Sice tomu jeste všemu nerozumím. Ale dobrý.
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 10. 2019 13:01

ale ja nezpochybnuji, ze jsou sporty, kde jsou vetsi drsnaci apod. a ano u fotbalu to jde jasne videt, ale prapuvod toho vseho bylo na to, ze nekdo nadaval rozhodcimu. No nevim kdo byl kdy na hokeji, ale tam se nadava treba porad.
anonymni

Odeslat příspěvekod OTA21 21. 10. 2019 13:03

goes píše:.... a to, ze si myslis, ze fotbalista nemakaji jak kone a nejdou za hranu, to jen ukazuje, jak o tom vis prd.


Goeusi, rej si jak chceš, pohoda, jsem na to zvyklej, ale nelži. Nic takového jsem ani náznakem nenapsal a některé hráče i pochválil za profesionalitu.

Vždycky to s diskusí s Tebou skončí tím, že si říkám, proč se s tím vlastně píšu. Jen reješ, snažíš se to přenést i na osobní úroveň proste zbytečný.
81kW
OTA21
Inventář

Odeslat příspěvekod fricoolinek2 21. 10. 2019 17:41

Obrázek
JSEM VÁŠ KRÁL, MOJI PODDANÍ!
Bazoš fůůůůj!
fricoolinek2
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 10. 2019 18:14

Cekam na zhodnoceni lokalni eticke komise zda to nemam dat ban
anonymni

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 21. 10. 2019 20:36

Jde vidět je blbost.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 21. 10. 2019 20:55

burty s krenem píše:
OTA21 píše:
goes píše:delas jako by v jinych oborech to nebylo uplne stejne,

Nemyslím si, že by tolik simulujících nagelovanejch blbečků v nějakém jiném sportu bylo. A i kdyby, tak jich bude neporovnatelně menší procento.

Přesně. Teď jsem sledoval Rugby. A tohle tam fakt nebylo. Sice tomu jeste všemu nerozumím. Ale dobrý.


Jenže to je ragby dnes ,které pred lety bylo úplně jiné, dost řízení zápasu rozhodčí převzali z (US) fotbalu. Před 20 lety byli se úplně na dně a díky změnám se někam posunuli. Fotbal to může absolvovat postupem času také.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 10. 2019 21:02

Fotbal je na dne? Nebo tam miri?
anonymni

Odeslat příspěvekod polda 21. 10. 2019 21:19

Fotbal může absolvovat -zlepšení/posun- postupem času také.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OTA21 23. 10. 2019 09:07

81kW
OTA21
Inventář

Odeslat příspěvekod Hustoles 23. 10. 2019 09:48

:D
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 23. 10. 2019 11:47

Jooo :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 10. 2019 11:51

:D
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků