Preferujete nějakou leteckou společnost? (letecky koutek)

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 10. 2019 19:47

On je fakt nemocny. To se da jeste pochopit. Ale ze to nekdo dobrovolne cte uz ne
anonymni

Odeslat příspěvekod JardaB 21. 10. 2019 20:06

Vzdyt je to technicky zajimavy. Bez ohledu na ostatní publikace autora.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 10. 2019 20:09

Skoncil jsem u druhe vety “ Říjen 1989. Východní blok se hroutí řízeným procesem podle předem zpracovaných scénářů...” vice cist netreb. Nemocni lide se maji lecit
anonymni

Odeslat příspěvekod JardaB 21. 10. 2019 20:16

No je to jeho názor, ale dal je to fakt docela zajimave. Nevim, proc pro to nekoho oznacujes za nemocného, kvůli nazoru na historickou událost. Muzes s nim nesouhlasit, ale nelze prece nikomu upirat pravo názor publikovat. Pokud teda nechceme zase totalitu.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 10. 2019 20:18

Nevim co psal dal a cist ho nebudu. Stejne jako bych necetl nic od hitlera i kdyby to bylo rozumne. Za mne je nemocny tot muj nazor a staci mi k tomu ta veta a pul co jsem ocitoval. Pokud veri podobnym konspiracniˇ teoriim je to jeho vec. Ja budu mit zase svuj nazor na nej. A pokud nekdo cte nemocne lidi tak je sam divny. Ale to jaky jsi vime oba... obratme list.
anonymni

Odeslat příspěvekod ace2 21. 10. 2019 20:22

izzak píše:By mě zajímalo co dneska nacvičovali Rakušáci nad Brnem.
Byl jsem u bráchy v Moravanech a furt lítal dokola nad barákem a nakonec stejně zatočil zpátky na Vídeň.


Jo říká se tomu Base Training. Je to závěrečný trening když tě školí na daný typ letadla, tak po simulátorech si musíš udělat 6 přistání na letadla. Aby to dávalo smysl tak vezmou několik lidi a každej z nich si musí udělat 6 přistání.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 21. 10. 2019 20:24

Greta by mela radost z toho :P Nakonec ve zprávách bylo, ze to Brnensky letiste stejne asi jiné vyuziti nemá …
Goes:
Mas kvalifikaci na to, abys stanovil takovou diagnozu? Ono je snadne dehonestovat lidi s nestandardnim názorem. Ja jeho clanky naopak rad ctu, myslim, ze ma na mnoho věci rozumne názory i když dost prehani. A ma rad auta, opravdova auta 8-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 10. 2019 20:28

Myslim ze pro nazor nemusi byt clovek odbornik. Nedelam posudek k soudu. A mas zajimavy pristup k nazorum lidi. Kdo ma kriticky tak dehonestruje.
Ja vim ze jej rad ctes. Stejne jako sputnik nebo oarlamentni listy. Ja to respektuji a ty zkus repsketovat to ze ma nekdo juny nazor a neurazej je za to.
anonymni

Odeslat příspěvekod JardaB 21. 10. 2019 20:38

Takze vis zase *****, nic z toho prakticky nectu. :P
Kdyby sis odpustil ten zaverecny vypad proti mne, tak ani nereaguju ale mas zajimavy názor na to co je urážka. "Ale to jaky jsi vime oba" je evidentne urážka. Najdi v textu, kde urazim ja.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 10. 2019 20:39

Prakticky nectes. Jen tu das sem tam odkaz. To mi staci
anonymni

Odeslat příspěvekod JardaB 21. 10. 2019 20:45

To byl vždy odkaz z jinych for, uz to filtruju a nedavam.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 10. 2019 20:50

Ze neco skryjes neznamena ze to nedelas. Ze to ctes proste jsi tu nekolikrat ukazal. Nestyd se za to. Ja ctu treba novinky nebo forum24. Nestydim se za to.
anonymni

Odeslat příspěvekod JardaB 21. 10. 2019 20:53

No spis by me zajímala ta extremni spotřeba, jaky ma pomer k modernim letadlum.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 10. 2019 20:54

Musis to prepocitavat slozote. Rychlost. Hmotnost apod.
anonymni

Odeslat příspěvekod evlo 22. 10. 2019 12:51

Lol skyteam prinmultidestinacni mě v Asii furt nutí nějakou broskvicku, mám se bát?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků