Mimibazar

Sekce určená k prodeji automobilů, motocyklů, autopříslušenství atd.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod robbert 11. 9. 2019 07:53

Ty vole, já se divím, že my jsme ještě pořád naživu s takovou. Chápu, že se člověk snaží udělat všechno možné, ale prostě monitor dechu? Kamera ok, tam je to spíše o pohodlí jak píše mouchoj. Pokud dítě nemá problémy, tak tohle nemá valný smysl.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 11. 9. 2019 08:30

Je zde pravděpodobnost 0,022 %, že dítě zemře bez předchozích zdravotních problémů. Budeš to riskovat?
Tato pravděpodobnost je řádově stejná, jako že ti shoří barák (0,084 %). Doplňující otázka - pojistíš se proti požáru nebo ne?
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 11. 9. 2019 08:37

Prostě maj lidi strach..
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@C 11. 9. 2019 11:48

Spoluzakovi od zeny tak v detstvi umrela mala sestricka, na zastavu dechu. Je to mala pravdepodobnost, ale dat par set korun za to ze ji snizim a budu mit i ja osobne vetsi klid? Za mne urcite, ale at si to kazdy resi jak chce, je mi to celkem jedno :-) Dum mam taky pojisteny, holt jsem priposrany :-)
Volvo S80 3.2 A/T AWD 179 kW '11
Volvo V70 3.2 A/T 175kW '09
M@C
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 11. 9. 2019 15:39

Lukas063 píše:monitor dechu, dost jsme zvažovali zda ano či ne, nakonec jsme to zvládli bez něj a děti dejchaj, žijou..holt na lidském strachu se dá hodně vydělávat.

Pokud by doktor doporučil mít monitor dechu z nějakého důvodu, ano, jsem pro. Jinač jak říkáš...vydělává se na všem, u nejmenších tuplem.
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod Noclaf 6. 10. 2019 21:46

Lexx píše:Je zde pravděpodobnost 0,022 %, že dítě zemře bez předchozích zdravotních problémů. Budeš to riskovat?
Tato pravděpodobnost je řádově stejná, jako že ti shoří barák (0,084 %). Doplňující otázka - pojistíš se proti požáru nebo ne?

Presne. Minimalni pravdepodobnost, ale nestesti nechodi po horach ale po lidech.
Z druhy ruky jsme poridili za nejaky drobaky od Jablotronu. Cenove na urovni par lahvicek a ten klid v dusi.
Co mi ale hlava nebere je, jak nejaka deska pod matraci zjisti, ze to trikilovy vyzle deset centaku nahore dejcha nebo ne.
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 10. 2019 21:49

robbert píše:Ty vole, já se divím, že my jsme ještě pořád naživu s takovou. Chápu, že se člověk snaží udělat všechno možné, ale prostě monitor dechu? Kamera ok, tam je to spíše o pohodlí jak píše mouchoj. Pokud dítě nemá problémy, tak tohle nemá valný smysl.


Takove by meli kastrovat. Nastuduj si syndrom nahleho umrti novorozencu a pak tu plkek.
anonymni

Odeslat příspěvekod Ctirad 20. 10. 2019 20:46

Nepotřebujete někdo autosedačku pro dítě cca 1-4 roky bez izofixu?
https://deti.bazos.cz/inzerat/110982930 ... -ii-ls.php
Ctirad
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 21. 10. 2019 08:27

mám tu samou "žirafu" a prodám za 2500 :-)

Brno a okolí.

https://www.mall.cz/autosedacky-9-18kg/ ... 15-giraffe
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 21. 10. 2019 11:37

On ještě dneska někdo koupí bez Isofixu?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 21. 10. 2019 11:44

ano koupí
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 21. 10. 2019 11:56

Ne kazdy auto ma isofix
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 21. 10. 2019 11:58

hlavně tyhle prostřední sedačky jsou s isofixem fakt za ranec.. máme isofix pro staršího a koupím mladšímu tu samou, zase britax romer, ale bezpečnější si myslím, i přesto, že nemá isofix je ta prostřední žirafa... usazený v autě je to hodně pevně a navíc 5bodový pás proti 3 bodům..
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 21. 10. 2019 12:01

já koupil romero taky nějaké, king do SSS, nová se slevama 3300,- a nevím jestli by sedačka mohla být nějak ještě bezpečnější, to už by měla mít asi železnej rám.
Pokud jde někomu o bezpečnost tak tu zvýší spíš výmenou auta než nákupem 2-5x dražší sedačky
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 21. 10. 2019 12:01

to je velká pravda imo..
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků