Zajimave inzeraty

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod ace2 20. 10. 2019 21:06

spíš bude číslo nedostupný a z emailu ti přijde zpráva že je zrovna na ropný plošině a že ti to pošle na adresu až mu dáš zálohu :D
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod podikk 20. 10. 2019 21:07

Aha, to se tohle deje, jo? Hm, na inzerat jsem nikdy nekupoval... lidi jsou vychcany
podikk
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 20. 10. 2019 21:23

to je slabý slovo..
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 20. 10. 2019 22:54

Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 20. 10. 2019 22:55

To nevím. Ale je to tak hnusný, až je to boží.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OTA21 21. 10. 2019 06:48

Nebude na to už potřeba řidičák na náklaďák? :)
81kW
OTA21
Inventář

Odeslat příspěvekod Pajjoun 21. 10. 2019 07:52

360 mi nepřijde zase nějak extrémně levný. :D

Do půl mega je i u nás obrovskej výběr hezkejch US aut. A spousta jich je hezčích, nebo se jedná o oblíbenější modely, kde se snáž najde kupec. Extra drahý jsou fakt jenom ty auta, co mají nějakej kult.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 21. 10. 2019 08:16

Ok, myslel jsem si, že US cáry tohohle věku v původním zachovalým stavu se pohybujou výš. Ale asi máš pravdu, že to není nijak výjimečný ani extra zajímavý kousek, tak to asi dává smysl no...
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 21. 10. 2019 08:48

Mně to díky velikosti motoru docela zajímavý přijde. :) Ale tak cena se asi tvoří těžko, když se neni čeho chytit, třeba chce prodat brzo... A uplně nejvíc podobnejch amerik je kolem 400, tak asi mířil o něco níž.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 21. 10. 2019 08:59

Spis mi to prijde mirne dražší.Kolem 300 je uz docela slusnej výběr full size amerik
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod podikk 21. 10. 2019 09:47

lu.kas píše:Ok, myslel jsem si, že US cáry tohohle věku v původním zachovalým stavu se pohybujou výš. Ale asi máš pravdu, že to není nijak výjimečný ani extra zajímavý kousek, tak to asi dává smysl no...


Záleží asi kde, u nás letí hodně Jawy, Tatry, Škodovky. Když veterána, tak Ford model T. Je to starý a docela dostupný.
https://www.autoscout24.cz/nabidky/ford ... ?cldtidx=1
https://classiccars.com/listings/view/1 ... igan-49601
RAV4 2,5 HSD
Caddy Maxi 1,9 TDi
podikk
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 21. 10. 2019 10:40

No ale v Thunderbirdu si člověk zajezdí a má to nějaký charakter. Model T je překapotovanej koňskej povoz. Jako pro veteránisty a historiky ok, pro petrolheada asi dost mimo zájem. Tedy dle mého skromného a z pohledu vesmíru celkem bezvýznamného názoru. Jinak řečeno co s tím bude dělat? Vozit to na podválu na výstavy?
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod podikk 21. 10. 2019 10:48

Mně by se to líbilo prostě jen mít a občas s tím vyjet. Ameriky me třeba vůbec neberou. Měl jsem Velorexe, taky to bylo úplně k hovnu, ale čas od času jsem sundal střechu a jel se provětrat. Pak jsem ho, kokot, prodal.
RAV4 2,5 HSD
Caddy Maxi 1,9 TDi
podikk
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 21. 10. 2019 11:54

ace2 píše:No ale v Thunderbirdu si člověk zajezdí a má to nějaký charakter. Model T je překapotovanej koňskej povoz. Jako pro veteránisty a historiky ok, pro petrolheada asi dost mimo zájem. Tedy dle mého skromného a z pohledu vesmíru celkem bezvýznamného názoru. Jinak řečeno co s tím bude dělat? Vozit to na podválu na výstavy?

Tady souhlas za mě. T je hustej. Je fajn to vidět, ale radši bych něco 50'-80', s čim na ty srazy můžu po ose celkem v klidu...
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 21. 10. 2019 12:35

Tcko bude v dnesnim provoze víc v klidu, přejen sedíš výš než dost SUV a Navíc kabrio
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků