Názor na toto auto

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod kdoa 20. 10. 2019 23:13

Pravda je, že koupě starého auta je jen vstupenka do klubu, další výdaje budou následovat. Je ale lepší servisovat auto, které se ti líbí, než opravovat pojebaného Fiata, který se bude srát stejně tak (spíš víc) a díly, které neseženeš na vrakáči, jsou ku*va drahé i na Fiata (navíc opravou mr*ky její tržní cenu nezměníš).

Takže kup to, co se ti líbí a na negativisty se vyser.

Nejlepší investice, kterou můžeš jako laik udělat, je zavézt auto před koupí na prohlídku do servisu.
kdoa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Arnie J 20. 10. 2019 23:17

Jo? Jako můj kámoš, co tu konkrétní E46 z předchozího příspěvku vlastnil přede mnou a před koupí si ji nechal zkontrolovat v Renocaru, kde nezjistili, že je stočená o 100 tkm? :D
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Arnie J 20. 10. 2019 23:21

Mimochodem, servisní náklady za 4 roky co jsem ji měl byly kolem 150 tisíc. Ale řekneme, že jsem měl smůlu a nechtěl jsem na servisu moc šetřit, tak i kdyby to byla půlka, tak si nejsem jistý, jestli je to pro středoškoláka lepší volba než "pojebaný Fiat" :D
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 20. 10. 2019 23:33

Drave mladi...
Nech ho, at si na to prijde sam. My jsme taky neposlouchali, co nam radili.¨

Ja si kupil pojebany fiat a jeste ze tak :D
maXX_CZ
Inventář

Odeslat příspěvekod K86 21. 10. 2019 06:37

xinek99 píše:Já nevim, mně se, teda hlavně ty staré Céčka, dost líbí. Když na to koukám tak mě zajímá jen počet najetých km, stav (co jde vidět z fotek alespoň) a palivo. Vážně nemám potřebu machrovat s 20ti letým autem. A pořád bych raději měl starý Mercedes než nějakého poje*aného Fiata jako mi všichni radili. Takže prostě abych někoho neurazil tak vezmu první Ovci co uvidím v áčkách, jelikož s Mercedesem vyrobeným před mileniem mě každej Čech s omezeným mozkem pošle do háje.

Sice mi taky bylo 18 a delaly se kdovijaky kraviny, ale takhle blbej jsem teda nebyl :lol:
Abys jeste na toho pojebanyho fiata rad nevzpominal :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Seat Leon ST TGI
Mondeo IV C FL 1,6EB 160 chcíplejch kobyl

Používejte pravý jizdní pruh, idioti!!!
K86
Guru

Odeslat příspěvekod MV_cz 21. 10. 2019 06:47

No hned to první z odkazu má každý světlo jiný - jedno brutálně zašlý (to se opravdu mercedesu takhle povedla světla? a druhý je na tom líp. Takže minimálně bude nabořený a zřejmě i stočený (že by s tím průměrně od 2002 najeli za rok 9 tisíc km? :hm), ale tak good luck, na něčem ty servisy vydělávat musí.
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Inventář

Odeslat příspěvekod tombas 21. 10. 2019 07:00

Ten céčkový mercedes je hrozná jebka z asi nejhoršího období, co mercedes kdy měl.
Raději bych vzal něco takového:
https://www.sauto.cz/osobni/detail/volv ... oFrom=list
no a kdybych byl fajnšmekr
https://www.sauto.cz/osobni/detail/saab ... oFrom=list
tombas
Inventář

Odeslat příspěvekod 970ka 21. 10. 2019 07:48

Já bych si to koupil,netřeba být possera,já měl prvního mergla v roce 86 a to tu na ty auta bylo úplný howno a japa jsme jezdili a ta radost. Paknjsem jich měl desítky a ještě několik starých kousků mám,neposlouchej lidí,kteří to nikdy neměli,svezení je fakt parádní.Je třeba vybrat slušnej kus,jak už tady někteří zmínili,třeba:

https://auto.bazos.cz/inzerat/110815729 ... pekne-.php

S Fiatem děte do pr... :-)
Carrera S,Ex Alpina B4 Biturbo AWD,BMW X5 3,0 D,Kuga 1,5EB New,MB SL 320,MB Sprinter 213 CDi,Ex Porsche Carrera 4,Ex Porsche Panamera 4S
970ka
Inventář

Odeslat příspěvekod glider 21. 10. 2019 07:57

Ten vyzera lepsie.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod metyn 21. 10. 2019 08:05

že to není nikomu blbé psat na 15 či 20 leté auto 120 k nebo 150 k km a, asi to garážují a jezdí iba v létě :hm , dědek
metyn
Inventář

Odeslat příspěvekod MV_cz 21. 10. 2019 08:05

jj to evidentně všechny tyhle mergly :D
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Inventář

Odeslat příspěvekod aikoN 21. 10. 2019 09:05

kdoa píše:Je ale lepší servisovat auto, které se ti líbí, než opravovat pojebaného Fiata

:mrgreen: tak určitě

Kurde já vůl jsem si měl místo nového Rapida koupit třeba patnáctiletou RS6 nebo dvanáctiválcový Phaeton a mohl jsem být ze servisování šťastný jak blecha. Nebo počkat..? :D
aikoN
Inventář

Odeslat příspěvekod tslany 21. 10. 2019 09:09

Místo nového Rapidu jsi měl pořídit novou i30.
tslany
Nováček

Odeslat příspěvekod aikoN 21. 10. 2019 09:11

Za ty prachy nová nebyla.
aikoN
Inventář

Odeslat příspěvekod K86 21. 10. 2019 09:26

970ka píše:Já bych si to koupil,netřeba být possera,já měl prvního mergla v roce 86 a to tu na ty auta bylo úplný howno a japa jsme jezdili a ta radost. Paknjsem jich měl desítky a ještě několik starých kousků mám,neposlouchej lidí,kteří to nikdy neměli,svezení je fakt parádní.Je třeba vybrat slušnej kus,jak už tady někteří zmínili,třeba:

https://auto.bazos.cz/inzerat/110815729 ... pekne-.php

S Fiatem děte do pr... :-)

No jo Venco, jenze ty nedelas nic jinyho nez auta, to se pak vi jak se opravuje za levno. Nevim jestli je vhodny radit sice nadrzenymu klukovy na Mergla ze to je nejlepsi variant kdyz o tom vi prd.
Seat Leon ST TGI
Mondeo IV C FL 1,6EB 160 chcíplejch kobyl

Používejte pravý jizdní pruh, idioti!!!
K86
Guru

Předchozí stránkaDalší stránka