Malé auto pro začátečníka

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MV_cz 15. 10. 2019 15:37

MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 15. 10. 2019 15:59

PeTr7650 píše:to už mě přijde moc na tak starou vránu

Za pade musí jít najít něco většího a hlavně bezpečnějšího

Většího ne, spíš menšího.
myšpulín
Inventář

Odeslat příspěvekod pech. 17. 10. 2019 09:36

[

Super auto. Upřímné, spolehlivé, prostorné a za ty prachy super.
Není to.nejlepší auto na světě, ale je řádově lepší, než si většina lidí myslí....

Jestli chce pidiauto, tak ať si koupí kolínský trojče. Je to velmi spolehlivé, svižné a je jich dost na výběr.



A jak.psal Aikon. Měl by být rád za každé auto co si nemusí zaplatit. A Logan sice není úplně malý, ale zas není ani nijak velký. Ten kdo uváděl Focuse, ten je na rozměrově podobně.

Fabie za kilo bude Hurvinek Htp v holobytu starý 10let. To je logan lepší auto.

-- 17. 10. 2019 10:47 --

myšpulín píše:Mám nabídku Fabii combi 1.4 MPI rok 2003, 186 000km, El. okna, klima, dvě sady kol za asi 40000 Kč.
Má cenu o tom uvažovat, prý jsou tyhle motory držáci?

Jinak Fiesta jezdí, trochu žere olej a volnoběh běží občas ve vyšších otáčkách, zvuk má taky svůj, ale synovi slouží.


Bejvavalo. Na.kilometry vydrží neskutečně, ale lidi systémově srali na výměny fridexu a i ty nejezdené maj vyhnilé hlavy válců s následně utopené vložky. Navíc je to jen v nejstarších kusech s ty jsou už shnilé. ***** a nebrat. Za tyhle prachy se dá sehnat velmi pěkná 206, a mnoho dalšího (jako třeba Sandero po kroupách o 5-10 let mladší....)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 18. 10. 2019 13:09

Tohle je malé, svižné, spolehlivé a docela řidičské autíčko
https://www.sauto.cz/osobni/detail/suzu ... oFrom=list
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 18. 10. 2019 13:14

myšpulín píše:Jinak Fiesta jezdí, trochu žere olej a volnoběh běží občas ve vyšších otáčkách, zvuk má taky svůj, ale synovi slouží.

PCV ventil?
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod puk123 18. 10. 2019 14:05

puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod yndezit 18. 10. 2019 17:22

puk123 píše:Co Colt?

Kolegyně měla, velice spolehlivý autíčko.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 18. 10. 2019 19:19

pech. píše: Měl by být rád za každé auto co si nemusí zaplatit.

To on si to zaplatí, dostal Fiestu na kterou si zaplatil povinné ručení které bylo dražší než auto.

Mám teď tu Fabii půjčenou na víkend, jede dobře, možná i líp než Logan. :D Zatím jsem s ní jen přijel z práce domů.
Zkusil jsem jak funguje klima a je docela znát úbytek výkonu, to u Logana nepoznám.
Jo a to stahování a vytahování oken má ta stará Fabka taky líp řešený než Dacia.
myšpulín
Inventář

Odeslat příspěvekod tslany 18. 10. 2019 19:30

A ten PCV ventil na Fiestě už jsi vyměnil?
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod myšpulín 18. 10. 2019 19:36

Ne, co to je, kde to je? :D
Zeptám se na to.
myšpulín
Inventář

Odeslat příspěvekod tslany 18. 10. 2019 19:38

Neptej se na to, hlavně ne mechaniků, prostě to objednej a vyměň. Práce na chvilku a vyřeší ti to volnoběh a olej.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod myšpulín 18. 10. 2019 19:58

V pohodě, sice vím o tom úplně kulový, ale určitě si s tím poradím sám. :D

Díky za tip, už to googlim a mohlo by to být fakt ono, zrovna když jsem včera zase dolíval olej tak mi přišlo, že uniká ven tam jak ho dolévám, vyndávám ven celý ten plastový bazmek s těma hadičkama přímo z motoru, to víčko které by asi mělo jít otevřít nejde, zato vysunout to plastové jde z motoru docela snadno, až si říkám, že by to mělo možná víc těsnit.
myšpulín
Inventář

Odeslat příspěvekod tslany 18. 10. 2019 20:12

Já tomu taky nerozumím a měl jsem to na Hjondé vyměněný za 10 minut, přičemž 9 minut jsem hledal vhodný kleště a klíč.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod myšpulín 22. 10. 2019 17:51

Tak PCV ventil je nový, tím to není.
Fabii brát nebudeme, jezdí sice slušně, měl jsem ji na víkend, ale už je fakt stará, interiér taky nic moc.
Pokračování do měsíce. :)
myšpulín
Inventář

Odeslat příspěvekod hobitt 22. 10. 2019 19:01

Ja bych fiestu tak rok nechal a posetril na neco lepsiho. Treba Grande Punto. :)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků