Chytré hodziny

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod 970ka 15. 10. 2019 06:59

m.a.x.i.m.u.s píše:Placení a volání, jinak asi nic, nebo se pletu? Volat z toho bude asi málokdo, si myslím, a placení bude brát 00 nic, bych řekl...


Používám volání za jízdy,když nejedu svým autem,to je super a vysílačku,líbí se mi nové ciferníky,výdrž je ovšem slabota.
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 15. 10. 2019 08:12

Moucha píše:se mi líbí Amazfit GTS, ale nejsou kua, pořád se odkládají

Keby to dizajnovo nekopirovalo Apple...
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 15. 10. 2019 08:25

Tak by to ani neexistovalo lebo by nevedeli spraviť dizajn.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 15. 10. 2019 08:35

970ka píše:
m.a.x.i.m.u.s píše:Placení a volání, jinak asi nic, nebo se pletu? Volat z toho bude asi málokdo, si myslím, a placení bude brát 00 nic, bych řekl...


Používám volání za jízdy,když nejedu svým autem,to je super a vysílačku,líbí se mi nové ciferníky,výdrž je ovšem slabota.

Předváděl mi to kolega a fungovalo to opravdu pěkně.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 15. 10. 2019 18:35

brasci píše:Tak by to ani neexistovalo lebo by nevedeli spraviť dizajn.

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 17. 10. 2019 16:35

zoozledemence.jpg
zoozledemence.jpg (17.67 ) Zobrazeno 1120 krát

Co k tomu dodat?
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod tslany 17. 10. 2019 18:04

Tak je to vlastně jednoduchý. Zapnout debugging, připojit k PC, přes ADB sideloadnout permanent proxy, najít nějakej funkční server v Itálii nebo Polsku a hotovo, můžu platit hodinkama.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 17. 10. 2019 20:16

jasny no, zaplatil jsi 6000 za hodinky, ktery nefunguji, musis je nahackovat, abys s nima mohl platit, wow, fakt vyhra


ale ja mam furt headset za 9000 s kterym nejde volat, tak jsem mozna vetsi dement
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 17. 10. 2019 20:24

Evlo a jeho kopie se predhaneji :D
Jenže evlo je jen jeden, to si pamatuj...
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 17. 10. 2019 20:41

Tak změna: Google Pay zas z hodinek zmizlo. Ať si to slavnej Google strčí do řitě.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 17. 10. 2019 20:48

jako nerad se ti posmivam, ale to mas za to, zes koupil neco drahyho, proste opet se ukazalo, ze ty drahy veci jsou vetsi ***** nez ty levny, se nepoucis, u hodinek za petikilo by te to nesralo
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 17. 10. 2019 21:53

Nestalo, nemaj NFC a hlavně zkurvený WearOS. Nebýtvpolitiky Zoozlu, tohle by byly nejpoužitelnější hodinky, jaký jdou spárovat s androidem, i přes to, že jsou trochu pomalejšíy to díky tomu dvojitýmu displeji umí v idle držet šíleně dlouho oproti jiným chytřejším chytrým hodinkám.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod yndezit 17. 10. 2019 22:04

Furt vymejšlíte jak platit, kartou, hodinkama, mobilem.
Ale kdybyste vymysleli radši jak neplatit, to by bylo užitečnější!
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 17. 10. 2019 22:06

Přesně, já platím ponožkami


Ty tvoje kdyby to Google... Ale on to nehento
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 17. 10. 2019 22:12

No já vím že to nehento, prostě to *****, banda kreténů. Díky nim ty hodinky musí být vždy na wifi, aby to teklo přes proxy a myslelo si, že jsem v itálii, aby to fungovalo, řešení level google.

Nechce někdo TicWatch Pro? Jeden den používaný, černý, nový stojí 250 eček. Pořád je na displeji fólie, přihodím návod jak zprovoznit Google Pay.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků