Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Lexx 9. 10. 2019 05:45

Tak to je moc toto. Že tu bude někdo do krve obhajovat kamioňáka, k tomu nemám co říct.
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karf 9. 10. 2019 05:51

Jack111 píše:
karf píše:Ty vole na co teda na tý silnici staví víc pruhů, *****?

Ty si myslíš, že silnice maj víc pruhů, aby mohla auta stát vedle sebe? :hm

Ano pochopitelně. Není to jen o propustnosti a o zachování propustnosti v případě nehody. V řadě případů délka kolony ovlivňuje provoz stovky metrů nebo kilometry zpátky. Ve městě je rozdíl, jestli stojí auta v jedné řadě o délce třeba 500m a nebo ve třech řadách o délce 170m. Takže jsem toho názoru, že by se každý řidič měl snažit jet co nejplynuleji a snažit se i kolony co nejvíc zkracovat. Právě tím, že se zaplní oba pruhy.
Tady v tom případě není na tom kreténovi v kamionu skutečně není co obdivovat. Kdyby se zařadil do levého pruhu a dojel na jeho konec...ok. Ale blokovat oba pruhy? Stát přes dělící čáru? A ještě zlomit kamion doleva? Co nějaká ulička pro izs? Kde to jsme? :pozor :pozor
karf
Nováček

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 9. 10. 2019 07:37

Jack111 píše:
Koleckobetonucimalty píše:Asi jo, jen 50 tis. ročně. Ani žádné video s tím nebylo, což je divné když je to tak častý nešvar.


Nebylo? Jako od nikoho tady? Na youtubu jich je plno. Stačí zadat třeba "zip kolona" a máš tam hned první.


Tady to snad nikdy nebylo a na yt si jen tak videa nehledám. V reálu jsem to nezažil, neviděl.
Ale ok, děje se to taky, jen to není tak markantní jako když v tom levém *****í kamion - ten je prostě více vidět. A troufám si tvrdit, že to i dělají častěji. V podstatě to vidím v každé delší koloně v protisměru.

-- 9. 10. 2019 08:40 --

Sere mě to každopádně tak či tak, protože to zbytečně prodlužuje kolonu, která pak zasahuje i do exitu a nedá se sjet.
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.III 9. 10. 2019 07:42

Dělají to, aby tam náhodou nebyl někdo dřív, *****
Bývalý místopředseda ruské centrální banky:
"V pondělí dojde na měnovém trhu ke katastrofě"
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 10. 2019 17:27

Arnie J píše:A co kdyby jeli normálně ve dvou pruzích a na konci zipovali?

tak to by ale ti v levém pruhu byli v piči, protože na jeden kamion má připadat jeden osobák, čili by ten pravý pruh ubýval rychleji než levý. Jenže levoproudaři mají pocit, že kamion je pomalý a tak se jich tam *****á víc, a nakonec to skončí havárkou a zácpou a uzavírkou

-- 9. 10. 2019 18:32 --

karf píše:No ty číčo doprdele to je logika, že by jeden blil. Nějakej ***** neunese, že stojí jak dement v koloně, ostatní ho předjíždění a bude držkovat něco o ojebávání? Ty vole na co teda na tý silnici staví víc pruhů, *****? To se můžou rovnou na celý dálnice *****, postavit všude jen 1+1 okresky a můžeme stát jak kokoti v kolonách s dementama z východu v jednom vláčku.

jak kokot budeš stát ty. Já budu stát jako inteligent 8-)

-- 9. 10. 2019 18:35 --

Jouda.III píše:V okolí Šulingradu se mi toto stalo už několikrát. Když jsem pak takovýho kokota za zúžením předjel, musel dlouho akceptovat moje tempo jízdy. Blikal, troubil, snažil se předjíždět... Marná snaha

jo ty seš tenhleten ... pičus, když to řeknu slušně. Takový mám nejradši, spěchaj, a pak maj hromadu času vychovávat ...
anonymni

Odeslat příspěvekod tslany 9. 10. 2019 17:36

Wolfovi definitivně jeblo?
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 10. 2019 17:36

jen provokuje, řekl bych
anonymni

Odeslat příspěvekod Jouda.III 9. 10. 2019 17:41

ajif píše:jo ty seš tenhleten ... pičus, když to řeknu slušně. Takový mám nejradši, spěchaj, a pak maj hromadu času vychovávat ...

Až nás bude víc, tak to těm *****ům obechcávajícím kola možná dojde
Bývalý místopředseda ruské centrální banky:
"V pondělí dojde na měnovém trhu ke katastrofě"
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 10. 2019 19:08

a ještě k tomu naivní
anonymni

Odeslat příspěvekod Jouda.III 10. 10. 2019 05:02

Možná, ale v každém připadku se napil vlastní meducíny
Bývalý místopředseda ruské centrální banky:
"V pondělí dojde na měnovém trhu ke katastrofě"
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod PeTr7650 10. 10. 2019 06:09

Zapominas, ze kamionaci maji vysilacky a neni pro ne problem te zablokovat a rucne a strucne ti to vysvelit . . .
Uz sem par takovejchle akci na kanale slysel a dycky se tomu pak hrozne chlamali
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.III 10. 10. 2019 06:34

Vozím v autě scanner (taky jsem rád informovanej, co se kde děje) a koktavý železo... Asi by se chlamat přestali. Ale akorát potvrzuješ, jaký jsou obechcávači kol *****. Akorát nechápu, proč se toto děje akorát v okolí Šulingradu. Jinde jsem se s tím nesetkal
Bývalý místopředseda ruské centrální banky:
"V pondělí dojde na měnovém trhu ke katastrofě"
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 10. 2019 07:05

storm verze 2???
Vždycky mě pobaví, jak si někdo myslí, že oheň ohněm uhasíš ...
anonymni

Odeslat příspěvekod Jouda.III 10. 10. 2019 07:19

ajif píše:storm verze 2???
Vždycky mě pobaví, jak si někdo myslí, že oheň ohněm uhasíš ...

Neuhasíš, ale neshoříš
Bývalý místopředseda ruské centrální banky:
"V pondělí dojde na měnovém trhu ke katastrofě"
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 10. 2019 07:19

Jouda.III píše:Vozím v autě scanner (taky jsem rád informovanej, co se kde děje) a koktavý železo... Asi by se chlamat přestali. Ale akorát potvrzuješ, jaký jsou obechcávači kol *****. Akorát nechápu, proč se toto děje akorát v okolí Šulingradu. Jinde jsem se s tím nesetkal


A co tam s tim budes delat? Mavat a hulakat bubuhu a ze jsou to rude tlamy? No to tam nazenes strach teda. Uz ted vidim jak davy utikaji.

Spise je otazkou kdo za tebe chodi nabty psychotesty
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků