Je iPhone/Apple nemoc?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod _maty_ 25. 9. 2019 12:28

ne, dvakrát rychle zmáčknu homebutton a ono to spustí wallet, když máš víc karet tak jen vybereš kterou a teda nebo to hned bere tu primární a jen přiložíš k termínalu, pípne a jdeš..
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 25. 9. 2019 12:29

já už tam mám taky jen jednu kartu, a firmowe paliwo malina platím kartou, takže v peněžence nosím firemní debetku a osobní debetku..
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod addiction 25. 9. 2019 12:47

_maty_ píše:ne, dvakrát rychle zmáčknu homebutton a ono to spustí wallet, když máš víc karet tak jen vybereš kterou a teda nebo to hned bere tu primární a jen přiložíš k termínalu, pípne a jdeš..


No u Iphonu bez Face ID nemusis ani mackat 2x homebutton, proste staci telefon priblizit k terminalu a von se sam odemkne a spusti Epl pej 8-)
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 9. 2019 12:48

Hele ted mi to podtexkovvava slova to je co
anonymni

Odeslat příspěvekod _maty_ 25. 9. 2019 12:49

addiction píše:
_maty_ píše:ne, dvakrát rychle zmáčknu homebutton a ono to spustí wallet, když máš víc karet tak jen vybereš kterou a teda nebo to hned bere tu primární a jen přiložíš k termínalu, pípne a jdeš..


No u Iphonu bez Face ID nemusis ani mackat 2x homebutton, proste staci telefon priblizit k terminalu a von se sam odemkne a spusti Epl pej 8-)

nj buržousti :-\
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 25. 9. 2019 12:50

jo BEZ Face ID?? hmhm to musím někde zkusit.. :hm
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 25. 9. 2019 12:52

nejlepší je apple pay na alze, jako člověk tam může mít uloženou platební kartu a je to skoro stejné, ale s apple pay ji tam mít nemusí, samo musí kupovat na Apple, na win to nejde
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 25. 9. 2019 15:18

Já mám apple pay vyřešenej tak, že mám peníze zastrčené ve futrálu telefonu. Funguje to taky.
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 25. 9. 2019 15:20

já už moc nenosím ani řidičák a občanku, jen telefon, max nějakou stovku pod futrálem kdyby náhodou
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 25. 9. 2019 21:34

Chci se zeptat, na Xs Max jsem sosal filmy přes VLC, kam jsem vkládal odkaz třeba z Ulož.to a film se stáhnul do VLC.
Teď u 11 Pro Max vložím odkaz do VLC a po kliknutí na stažení jen něco problikne a nic se nestahne. Funguje to nekomu?
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 26. 9. 2019 04:26

Zkusil jsem to… a nejde. Zachytil jsem, že tam jenom problikne tohle:
Majkl
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 26. 9. 2019 04:29

Než VLC vydá update a začne to fungovat (možná, pokud problém není na straně uložta), stahoval bych to přímo v Safari… a pak z Files otevřel ve VLC.
Majkl
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 26. 9. 2019 09:54

Děkuji Ti Míšo :-*
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 26. 9. 2019 11:00

Přemejšlim, že bych vyměnil 6S za novější. Jenže, jakej model? 30-40 tisíc za něj fakt nedám, ideál bych viděl něco do 25. Co 11? X? Nechal bych si ho zase minimálně aspoň 3-4 roky...
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 9. 2019 11:13

Iphone 8 ma nfc ze? Pokud to dobre chapu tak si zadam data karty do mobilu a pak ji prokladan misto karty ze?
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků