Audi R8 Spyder

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod stealth01 23. 9. 2019 16:33

Posílám zatím pár prvních fotek...

https://photos.app.goo.gl/woZH3TCW5zvpaMRj6
Auto nemám
stealth01
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Pierr3 23. 9. 2019 17:01

Pěkné.
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stealth01 23. 9. 2019 17:04

Jojo, musím říct, že jsem měl fakt štěstí na předchozího majitele. Staral se o to neskutečně...
Auto nemám
stealth01
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod burty s krenem 23. 9. 2019 17:06

Pěkné to je. Ale na zimu?
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stealth01 23. 9. 2019 17:12

Nechtěl jsem, aby mi ten kousek utekl. Co je zajímavé, cestoval jsem v neděli ráno, mikina a bunda plus teplá čepice, bylo kolem sedmi stupňů a bez nejmenších problémů. Pustil jsem si teplý vzduch od motoru a naprostá pohoda. Vždycky jsem měl zato, že kabriolety jsou jenom do teplého počasí...
Auto nemám
stealth01
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 23. 9. 2019 17:27

burty s krenem píše:Pěkné to je. Ale na zimu?


Tak jde především o štěstí na hezký kousek, nekupuje si to na rok, takže se nedá ohlížet na termín. Navíc ještě pár hezkých víkendů bude, takže doufám, že se slibotechna staví :kuk:
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 23. 9. 2019 17:49

Dnes jsem potkal uplne stejny v HK jen mel nemeckou znacku
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 23. 9. 2019 17:54

Kde to budes davat servisovat nebo opravovat? Ma to prasklej ram u tlumicu uz?
Podle me kabrio ideal tak 4-8 stupnu s cepici, bez cepice tak 18-24. s 35+ ani klima co fakt marazi nepomuze/
Naposledy upravil evlo dne 23. 9. 2019 18:01, celkově upraveno 1
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stealth01 23. 9. 2019 17:59

Asi Auto I.S.R.
Co že tam praská? Nikde jsem nic nečetl.

-- 23. 9. 2019 19:00 --

Marek Zrak píše:
burty s krenem píše:Pěkné to je. Ale na zimu?


Tak jde především o štěstí na hezký kousek, nekupuje si to na rok, takže se nedá ohlížet na termín. Navíc ještě pár hezkých víkendů bude, takže doufám, že se slibotechna staví :kuk:


Já se stavím, ale neměl jsem zatím na benzin, musím šetřit... ;-)

-- 23. 9. 2019 19:01 --

evlo píše:Kde to budes davat servisovat nebo opravovat? Ma to prasklej ram u tlumicu uz?
Podle me kabrio ideal tak 4-8 stupnu s cepici, bez cepice tak 18-24. s 35+ ani klima co fakt marazi nepomuze/


Jsem někde slyšel, že nejvíce kabrioletů v Evropě se prodá ve skandinávských zemích...
Auto nemám
stealth01
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod evlo 23. 9. 2019 18:02

Kazdou chvili se resi prodej r8, kde proste praskla kastle kdyz to najelo na vetsi nerovnost a protoze je to hlinik, tak to nejde opravit tak aby to bylo oficialne road legal, samo kdyz to svari nekdo, tak na stk na to naprijdou tuv taky cajk, ale nic moc vec asi mit to na aute.
Takovej extremnejsi priklad https://cdn.motor1.com/images/mgl/lVmqJ ... fram-2.jpg - ta karabina a dira tam je navic, se to asi snazi opravit - jsem jen rychle pogooglil a takhle to prej zacina https://www.r8talk.com/forums/attachmen ... ng-006.jpg
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 23. 9. 2019 18:05

Do Kyjova bych nejezdil. Tam technik na dotaz jak je možné, že shoří destičky na keramice za par kol v Brne, odpověděl, ze je to divné, ze v Brne se skoro nebrzdí. Jen dvě zatáčky jinak motorem...

Jinak ať slouží. Ten poslední facelift/verze se jeví zřejmě jako doladenejsi. Proč ne. Ale za me radši pomalejší Porsche :)
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 23. 9. 2019 18:06

lol @ Brno :D ale teda taky bych cekal, ze driv zrusis gumy

Ale kazdopadne mam velky obdiv pro kazdyho kdo si takovyhle auto koupi, ja bych na to nemel
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stealth01 23. 9. 2019 18:12

evlo píše:Kazdou chvili se resi prodej r8, kde proste praskla kastle kdyz to najelo na vetsi nerovnost a protoze je to hlinik, tak to nejde opravit tak aby to bylo oficialne road legal, samo kdyz to svari nekdo, tak na stk na to naprijdou tuv taky cajk, ale nic moc vec asi mit to na aute.
Takovej extremnejsi priklad https://cdn.motor1.com/images/mgl/lVmqJ ... fram-2.jpg - ta karabina a dira tam je navic, se to asi snazi opravit - jsem jen rychle pogooglil a takhle to prej zacina https://www.r8talk.com/forums/attachmen ... ng-006.jpg


Nevím, zatím to neřeším. Já jsem se informoval u několika servisů, co za závady řeší u R8 a třeba vedoucí servisu v Čestlicích mi řekl, že tam jezdí tři v podstatě jen na pravidelný servis. Mají tam jednu bílou 2009 se 159 tisíci a bez problémů... Kdyžtak se na ni budu chodit jen dívat do garáže.. :-)
Auto nemám
stealth01
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod evlo 23. 9. 2019 18:15

tak treba to v servisu a ty majitele neresi a proto jsou taky spokojeny ... nez to resit, ze
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 23. 9. 2019 18:28

Hezký auto.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků