Škoda Kamiq pokec

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod jurajec 4. 9. 2019 13:51

videl jsem Kamiqa na vystave na naplavce a je to zvednuty proste jen o 6cm nerekl bych ze je to uplne kdovi jak jinej segment - je vetsi nez fabie ale to je asi tak vsechno, cenove je to nasponovany na muj vkus az moc (jak to u cool novych modelu byva...).

Prekvapilo me kolik starsich lidi ten Kamiq zajimal - asi se jim do toho lip bude nastupovat nebo nevim... rodinky s detma byly spis u Scaly a SUV :D
jurajec
Štamgast

Odeslat příspěvekod Lukas063 4. 9. 2019 20:15

Major Kure píše:uz jsem kouknul do ceniku a chteji za to pulmice s litrem, tak to at si strci :D

tvrdá realita :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 5. 9. 2019 13:58

tak jsem byl taky omrknout ten kami kvé, ale jak sem tak přesedal z kami kvé do skály a z5 tak jsem hledal těch 10 pověstných rozdílů a ... nic, jako intouš stejný, to si moc práce nedali škodováci, jako design vcelku jo, sezení vpředu i na nejvyšší polohu se mi zdálo poměrně nízko, trošku mi vadil ten hrb jak začíná střecha od předního skla, zadní sezení trochu utopené ale jinak ok, volant mohl byt o něco menší, místa habakuk, cena za ten 6kvalt mohla byt taky nižší ale to je asi zbožné přání, dědek
Přílohy
IMG_20190905_082714.jpg
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod Dix_ 5. 9. 2019 15:05

Jsem včera měl při jízdě 2 lidi,kteří jeli poprvé s automatem,tak jsem chvíli dělal instruktora. :-)
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FAN. 6. 9. 2019 18:33

Uvnitř vypadá Kamig menší než Yeti. Tak samo kufr.
YETI 1.4 TSI Outdoor elegance green tec - oranž terrakotta.
FAN.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomKQT 19. 9. 2019 09:11

Měl jsem 2 hodiny půjčeného a spíše zklamání. Se vzhledem zvenku nemám problém, až bych řekl, že se mi hodně líbí, i velikost se mi zdá fajn, ale uvnitř mi to nesedlo.
Při každém ne úplně pomalém rozjezdu a brždění se mi sedačka posunula o kousíček dopředu/dozadu, což prostě zadnicí cítíte (asi vada kusu, ale i tak to zamrzí).
Ale vůbec mi nesedl nový interiér (aplikovatelné i na Scalu). Že se mi ta až přílišná vzdušnost a jednoduchost palubky a "přilepený" displej nelíbí, je jedna věc. Ale že mi to přišlo nepraktické je horší. Proč tam nejsou tlačítka na ovládání směřování vzduchu (nohy, tělo, okna), na rychlost ventilátorů a dokonce ani na AC on/off? Jenže ještě horší je, že z nějakého důvodu nefungovalo na klimatizaci většinu jízdy tlačítko Menu (vada kusu? nebo nefunguje pokud je na displeji aktivní navigace s trasou?). Takže pro každou změnu klimatizace je potřeba jít přes hlavní menu infotainmentu (a Climatronic je ještě navíc až na druhé stránce), což za jízdy považuju za nebezpečné.
TomKQT
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 9. 2019 09:14

A jak to jezdí?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 19. 9. 2019 09:15

to uz dnes lidi vubec nezajima
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 19. 9. 2019 09:17

koukám kamiq a řikám si, že už jsem tu dlouho neviděl Détéčko
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 9. 2019 09:18

Jj, snad zase nebyl lyžovat :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 19. 9. 2019 09:18

Jean ViC píše:to uz dnes lidi vubec nezajima


smutné, ale pravdivé

-- 19. 9. 2019 10:19 --

Arnie J píše:Jj, snad zase nebyl lyžovat :)


:D
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomKQT 19. 9. 2019 09:25

Arnie J píše:A jak to jezdí?

Neměl jsem možnost s tím vyjet někam na zajímavé okresky, kde bych důkladně jízdní vlastnosti otestoval, časově jsem se ocitl spíše ve městě a spíše v odpolední špičce :)
Ale motor 1.0 TSI mě příjemně překvapil, manuální řazení bez problémů, plynový pedál trochu tuhý. Jízda v pořádku, proto jsem si všímal spíše "maličkostí" v interiéru, který pak člověk má před sebou celou dobu, takže to přece je taky potřeba ohodnotit ;)
TomKQT
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 19. 9. 2019 16:39

TomKQT píše:Měl jsem 2 hodiny půjčeného a spíše zklamání. Se vzhledem zvenku nemám problém, až bych řekl, že se mi hodně líbí, i velikost se mi zdá fajn, ale uvnitř mi to nesedlo.
Při každém ne úplně pomalém rozjezdu a brždění se mi sedačka posunula o kousíček dopředu/dozadu...

To je ten koncernem zmiňovaný nový "anti gé asistent", který má zabránit tomu, aby se ti při prudkém rozjezdu s 1.0 TSI 66kW neodtrhlo srdce od aorty :pozor
Naposledy upravil Hustoles dne 19. 9. 2019 16:39, celkově upraveno 1
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 9. 2019 16:39

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 19. 9. 2019 16:44

:D
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků