Pivní koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod JardaB 14. 9. 2019 16:24

Ale když jsme u toho, v Kauflandu v Zittau měli v akci HOLSTEN Extra Herb, asi za pul eura (sleva 40%) a to pivo je prekvapive pitelny… No nezkus to za ty prachy :D
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 14. 9. 2019 19:15

Ma to smysl, jezdit nakupovat do zitavy, nebos jel jen okolo?
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 14. 9. 2019 19:24

No samozrejme, ze to ma smysl, uz to mame vychytany, co se tam vyplati, tak 2x za mesic tam jedem udelat nakup za 80-100 ecek. A plus nejake ovoce-zelenina v Polsku za par stovek.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 14. 9. 2019 19:38

Hele me vzdycky nekdo presvedcuje a kdyz jsem kouknul na letak na netu, tak vsechno skoro stejne drahy jak u nas a kvuli trem vecem tam jezdit, abych usetril 50 Kc...
Do jakyho kramu jezdis?
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 14. 9. 2019 20:04

Aktualne jen Kaufland. Tak není to jen o cene, je tam sortiment, který u nas není. A drogerie obecne je proste o tretinu az pulku levnejsi. Maso v akci třeba koupim taky, kvalita uplne jinde. Zmrzliny, jogurty, maslo, sejry, kava… Ja to beru spis jako zpestreni nabídky. Když je tam něco v akci, je to pecka. Mame to cca 25km po slusne silnici, tak není problém. V tom Polsku po ceste se taky často něco zajímavého najde.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 14. 9. 2019 20:16

No, když už si zmínil maso...ano, kotletu v akci za 99,- za kilčo je velmi lákavá nabídka velkých obchoďáků, ale musím na druhou stranu říct, že tolik vody v mase jsem dlouho neviděl, takže to mám tak, že za cca 140,- koupím maso u místního řezníka a voda nikde...řízky jsou z toho masa úplně jinde. Takže asi tak.
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod JardaB 14. 9. 2019 20:37

No a v tom Nemecku to mas v akci za to kilo a bez vody... A jinak teda u nas je taky reseni kupovat maso v Makru, tam je kvalita i cena celkem vyvazena. Ale o maso primarne nejde, to je jen prilezitostny bonus. Proste mame vybrany sortiment, který se tam vyplati, no.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod agathodaimon 15. 9. 2019 15:13

JardaB píše:Tak na pivu zrovna nesetrim, preferuju kvalitu, to uz jste mohli postřehnout :D


To je správný přístup 8-)
kolik piv vypiješ tolikrát jsi člověkem.
Die With Beer In My Hand
agathodaimon
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.III 16. 9. 2019 10:11

JardaB píše:No a v tom Nemecku to mas v akci za to kilo a bez vody... A jinak teda u nas je taky reseni kupovat maso v Makru, tam je kvalita i cena celkem vyvazena. Ale o maso primarne nejde, to je jen prilezitostny bonus. Proste mame vybrany sortiment, který se tam vyplati, no.

Já si pamatuju, jak za totáče všichni jezdili do NDR pro kotlety, tam stály 10 M, tady 46 Kčs za kilo. Jednou jsem si to nechal přivézt, to maso tak nějak divně *****ělo. Podruhý jsem si ho tam koupil sám, *****ělo úplně stejně. Pak jsem zjistil, že tam krmí prasata granulema z kravskejch howen. A to německý maso *****í pořád stejně, přestal jsem kupovat maso v Globusu, protože od určité doby už nenabízí maso z českejch chovů, ale zrovna to, co se jim dostane pod ruku, nezřídka i z mraženejch půlek ze strategickejch zásob
Bývalý místopředseda ruské centrální banky:
"V pondělí dojde na měnovém trhu ke katastrofě"
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod opasino 17. 9. 2019 17:35

Obrázek
Už se chladí, už se těším. Z tohoto pivovaru jsem ještě nic neměl.
opasino
Inventář

Odeslat příspěvekod opasino 18. 9. 2019 13:27

Bylo dobrý, mohu doporučit.
opasino
Inventář

Odeslat příspěvekod Hustoles 18. 9. 2019 17:07

Kde koupit kromě Frýdlantu..?
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 18. 9. 2019 18:21

V makru jsem to myslim videl, mozna i u nas v kauflandu. Asi to zkusim ale moc od toho stejne necekam. Co za to vůbec chteji? to je 0.5 nebo 0.7l? Ja ted ujizdim na zastudena chmelenem sumeckovi od kocoura, ale je to drazsi nez stolni vino, no :D
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 18. 9. 2019 19:42

Beskydské hořké IPA 14 tu někdo doporučoval?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 21. 9. 2019 06:46

opasino píše:Obrázek
Už se chladí, už se těším. Z tohoto pivovaru jsem ještě nic neměl.

Tak jsem včera na zkousku koupil a vypil, není spatne ale pomer cena/vykon nic moc (0.7l asi 70Kc). Sumecek z Kocoura o dost lepsi, zastudena dochmelene, mam to rad hořké ;)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků