Politicky produktivní koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 9. 2019 08:22

goes píše:jakou prosim vetsinou? 28 % je vetsina? zajimave pocty. Ja tu volbu uznavam a respketuji i to, ze jsi mu dal bodik, na tom nic neni. Nevim proc se volici levice za sve hlasy stydi.

Hele goesi a nepsal jsi někde, že jsi v první veřejné volbě prezidenta Zemana volil? Já se za svou volbu Zemana nestydím, jenom aby to bylo stejné i u Tebe...
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 9. 2019 08:26

jiste, ja to taky nemam problem napsat. V te dobe mi to pripadalo jako lepsi volba, protoze jsem znal zemana jako politika, jehoz smer a nazory a idee sem nemusel, ale bylla to osobnost. Coz pro mne Karel nebyl. A protoze volim vzdy, tak jsem vybral jej.

Ty 4 roky ale stacily k tomu, aby ukazaly, ze i kdyby proti nemu podruhe stal Hitler, tak ten bude lepsi volbou, nez ten dobytek. Nemam problem toto priznat. Ale nepochopim ty, co mu dali hlas ve druhe volbe, tam uz neni omluvy zadnou, snad jen to, ze ti volici jsou stejci rusofilni dobytci jako on.
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 9. 2019 08:34

Pokud by nebyl zvolený v první volbě, v druhé by nejspíš vůbec nekandidoval. A že po druhé volbě která je poslední se trochu změnil není žádné tajemství. Jinak je to pořád Zeman. Který odsouhlasil třeba bombardování Srbska.
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 9. 2019 08:40

Az po druhe volbe se zmenil trosku? Aha... takze jeho nazorove otocky o 180 stupnu uz v prvnim obdobi napr. vuci andrejovi apod. jsou "trochu zmenil po druhe volbe" nebo jeho otocka vuci rusku apod. To nemyslis vazne. Chces si snad nejak obhajit tu druhou tvou volbu?
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 9. 2019 08:49

On se po první volbě choval nějak zásadně jinak než teď? Vždyť už tehdy byl nazývaný rusofilním, čínofilním atd. A S Babišem byl nějak na nože? Ale goesi...
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 9. 2019 08:52

https://www.youtube.com/watch?v=OhQwaK3nmss

+ dalsi jeho vyjadreni vuci nemu a najednou je to pro nej kristalova studanka

jinak ano, Zeman se dost promenil behem prvniho obdobi, hlavni gradace byla v zaveru o druhem ani nemluve. Pokud to nevidis napis to rovnou a mame jasno.
anonymni

Odeslat příspěvekod Jouda.III 13. 9. 2019 08:53

Krtvd píše:...odsouhlasil třeba bombardování Srbska.

A že to taky nenašeptal do ouška srbskýmu prezidentovi?
Bývalý místopředseda ruské centrální banky:
"V pondělí dojde na měnovém trhu ke katastrofě"
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 9. 2019 09:01

goes píše:https://www.youtube.com/watch?v=OhQwaK3nmss

+ dalsi jeho vyjadreni vuci nemu a najednou je to pro nej kristalova studanka


Tak asi zjistil, že je pro něj Babiš nejlepší volba. Podle lidové moudrosti -mezi slepýma jednooký králem.
To jouda: to mu nemusel šeptat, to srbský prezident věděl...
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 9. 2019 09:27

goes píše:A toto je uplne stejne. Je pravda, ze jsou zde takovi, co to umi lip, treba tvuj kamarad. Nicmene ani to neznamena, ze tu Jarda lidi neoznackovava za jine nazory ci je v ruzne forme neshazuje. To tu delaji vsichni.

No jarda není můj kamarád. Jen máme některé názory podobné a oběma nám každou chvíli vyhrožuješ BANem.
A ještě máme jedno společné, oba diskutujeme v rámci možností slušně.
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 9. 2019 10:10

anonymni

Odeslat příspěvekod ace2 13. 9. 2019 10:12

Tak jsem měl zase pravdu. Není nad to koukat na věci nezávisle a bez emocí. Trestní oznámení není odsouzení.

By mě zajímalo jak se nyní změní rétorika politické opozice když nikdo nechtěl spolupracovat s trestně stíhaným premiérem.

Ted podle jejich logiky budou muset. Nebo vymysli neco jineho za 3.2.1.... :D

se opozice docela dobre ztrapnila ted. Tolik času a energie to stálo jenom aby se zjistilo že to byla standardni a legalni vec.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.III 13. 9. 2019 10:30

No ještě to bude zkoumat nejvyšší státní zástupce, pokud nebude odvolaný. A jsem hodně zvědavý na důvody, proč Šaroch změnil názor
Bývalý místopředseda ruské centrální banky:
"V pondělí dojde na měnovém trhu ke katastrofě"
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod Jouda.III 13. 9. 2019 10:31

Ale přece tu máme další kauzy - reklama na Čapák - daňový únik, potom toustovej chleba a ono se ještě vyvrbí něco dalšího
Bývalý místopředseda ruské centrální banky:
"V pondělí dojde na měnovém trhu ke katastrofě"
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod ace2 13. 9. 2019 10:34

vzdycky se neco najde to je jasny. Otazkou je jak tyhle amatersky pokusy na urovni korporaci kde nikdo z nich nema zkusenosti budou uspesny.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 9. 2019 10:42

ace2 píše:Tak jsem měl zase pravdu. Není nad to koukat na věci nezávisle a bez emocí. Trestní oznámení není odsouzení.

By mě zajímalo jak se nyní změní rétorika politické opozice když nikdo nechtěl spolupracovat s trestně stíhaným premiérem.

Ted podle jejich logiky budou muset. Nebo vymysli neco jineho za 3.2.1.... :D

se opozice docela dobre ztrapnila ted. Tolik času a energie to stálo jenom aby se zjistilo že to byla standardni a legalni vec.


Nemel ale to je jedno. Cely tvuj nazor je psotaven opet jen na tom abys ti vysiral par lidi. Kdyby to dopadlo opacne tak ybs tu nevykrikival jak ses opet spletl. Takze se uklidni
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků