Vyber motorky - jakou

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 25. 8. 2019 17:50

motohodin?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 8. 2019 17:54

Evlo brzdi. Fakt to nedavas.
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 25. 8. 2019 18:07

Goes dík, vidím to podobne... Myslím že 1000 musí stačit,. Když to nebude nějaká mimořádná... Bourky a tak
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod evlo 25. 8. 2019 18:21

tak zrovna tohle jsem i myslel vazne ten dotaz, tak nic no
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 25. 8. 2019 18:28

goes píše:Evlo brzdi. Fakt to nedavas.

Uz predbehol aj teba co.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 25. 8. 2019 18:35

Fakt by me zajimalo o co mu jde, protoze jsem tohle myslel vazne a zajimalo by me to i docela, ale tak to nevadi

a s matym je to takova tradice :D
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 8. 2019 18:38

Evlo nemyslels to vazne. Protoze takovy idiot ze bys pocital u motorky motohodiny zase nejsi. Takze brzdi a to nejen v tomto vlakne.
anonymni

Odeslat příspěvekod glider 25. 8. 2019 18:40

evlo píše:Fakt by me zajimalo o co mu jde, protoze jsem tohle myslel vazne a zajimalo by me to i docela, ale tak to nevadi

a s matym je to takova tradice :D

:D
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 25. 8. 2019 18:46

tak me dej zas ban no, vyreseno
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 8. 2019 18:47

To je tvoje rozhodnuti. Ja ti ban nedaval. Mi nevadis ale trochu se mirni.
anonymni

Odeslat příspěvekod evlo 25. 8. 2019 18:51

Tak tvrdej bob na youtube rikal, ze se to pocita u motorek na motohodiny, u motokor to mas taky tak, ale ok, stejne me prijde, ze v tomhle mas kramy ty, ale nedokazu to objektivne zhodit, to jedine anketou by slo a mas pravdu, ze si me ban nedaval ty, to jsem napsal nevhodne
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 25. 8. 2019 20:29

Retez by se mel mazat co 500 - 1000 km a cistit co 1000-2000, pripadne co nejdrive po jizde za deste
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 25. 8. 2019 22:48

Koupil sem cosi, co je v sadě. Je tam čistidlo i mazadlo. Čistidlo je prý dražší (dohromady to stálo 1000 kč). Dostal sem k tomu i ten kartáč. Doporučil mi to vždy!!! vyčistit a teprve po té aplikovat mazadlo. Mazadlo musí (to moje konkrétní) dvě hodiny schnout. Motul třeba schne 15 minut, ale nesmí se absolutně aplikovat na špinavý řetěz (doufám, že sem to neotočil). Takže Motul se dá aplikovat i před jízdou. To co sem koupil já je spíš prostě po jízdě vyčistit a pak namazat.

Takže já to teď zkusím aplikovat na tom litru (1000 km pro Evla) prvně očistit a pak namazat. A uvidím. Optám se i v servise.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 8. 2019 06:44

zase to tolik neprozivej. Uvedom si, ze hafo lidi co ma cestaky apod. pouziva automaticke mazani, ktere maze retez prubezne porad, bez cisteni apod. pak to jednou za cas sjedou kartacem a jedou dalsi tisice kilometru. Je to primarne byznys. Jako nerikam kaslat na to, ja proste jednou za 1000 km to vezmu na cisteni lehce sprejem + kartacem apod. a pak to postikam a mezi tim to striknu treba jednou kdyz si vzpomenu.
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 26. 8. 2019 07:31

Cajk
maincoonsback
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků