Havarijni pojisteni - kurna kolik platite

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 8. 2019 20:39

Tak zakezi na aute. U auta za 2 kila bych na to taky kaslal
anonymni

Odeslat příspěvekod Tomas B 18. 8. 2019 20:40

ja ne, mam hranici sto
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 18. 8. 2019 20:42

goes píše:Tak zakezi na aute. U auta za 2 kila bych na to taky kaslal

Jop, na Zetku havarijko taky nemám.
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 18. 8. 2019 20:43

U me je to prave nejak na hranici. Ze to někdo ukradne mi neprijde pravdepodobne, ze to ***** si verim, nevim, no. Moc se mi za to platit nechce, vyhodu bych videl hlavne v nejake vetsi asistenci, ze se to brzo posere je naopak pravdepodobne :D
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 18. 8. 2019 20:45

Ja uz u Fiesty byl v tom, ze vezmu jen POV za 2tis a kaslu na to. Jenze Pov samotne bylo snad fakt za 4 tis. A pak me dali kompletku za 9.
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod motorol 18. 8. 2019 20:47

Sem pred lety vymenil celni sklo kvuli male praskline a pak zrusil havarijko i pojisteni skla. Asi za mesic jsem koupil kamen a behem 3 km mi puklo celni sklo vejpuj. Takze co jsem usetril za pojisteni to jsem dal za sklo... jinak ted jsem prudil a z 8 a neco mi zlevnili na 7 a neco
motorol
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 18. 8. 2019 20:47

JardaB píše:U me je to prave nejak na hranici. Ze to někdo ukradne mi neprijde pravdepodobne, ze to ***** si verim, nevim, no. Moc se mi za to platit nechce, vyhodu bych videl hlavne v nejake vetsi asistenci, ze se to brzo posere je naopak pravdepodobne :D


a ze te nekdo sejme a bude totalka ti prijde nemozny?
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal220 19. 8. 2019 06:05

Já mám do 15tkm ročně 11tkč za 2l cena ca 300t plus a 48 měsíců bezeškod.
Michal220
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 8. 2019 06:50

to mas nejak moc
anonymni

Odeslat příspěvekod addiction 19. 8. 2019 06:57

Tomas B píše:ja ne, mam hranici sto


My asi 60 :nenapadne :-[
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal220 19. 8. 2019 07:46

goes píše:to mas nejak moc

Ani ne.Zůstal jsem u Allianz(leasing).Jinak Česká mi to nabízela za 14-15 tisíc.
Michal220
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Ingos 19. 8. 2019 07:59

Major Kure píše:Ja uz u Fiesty byl v tom, ze vezmu jen POV za 2tis a kaslu na to. Jenze Pov samotne bylo snad fakt za 4 tis. A pak me dali kompletku za 9.


To tě jen omr.ali. Havarijko nemá na cenu Povka vliv, používají to jen jako trik, jak z tebe dostat prachy.
Ingos
Inventář

Odeslat příspěvekod dandy.f 20. 8. 2019 11:09

Páni,

zvažuju koupi tak 3-leté oktávky, něco kolem 300 tisíc, kromě celkového pojištění zvažuju i GAP, nikdy jsem to neměl. Jak to funguje, teoreticky sem o tom četl, ale o kolik to tak navýší částku, kterou budu ročně platit? Ta částka nza GAP se každým rokem zvyšuje, jak se snižuje hodnota auta, nebo jak to funguje? Je doba platnosti nějak omezena stárnutím auta - do kolika let věku auta to funguje?

Díky
Renault Megane 2.0i 2007 -> VW Golf VII 1.4 TSI
dandy.f
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod T.E.CH 20. 8. 2019 11:29

Si nech udělat návrh a nech si poslat podmínky. tam všechno bude. GAP má každá společnost jinak....ač základ je stejný, ale je hodně variant.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Pan domaci 20. 8. 2019 11:35

dandy.f píše:Páni,

zvažuju koupi tak 3-leté oktávky, něco kolem 300 tisíc, kromě celkového pojištění zvažuju i GAP, nikdy jsem to neměl. Jak to funguje, teoreticky sem o tom četl, ale o kolik to tak navýší částku, kterou budu ročně platit? Ta částka nza GAP se každým rokem zvyšuje, jak se snižuje hodnota auta, nebo jak to funguje? Je doba platnosti nějak omezena stárnutím auta - do kolika let věku auta to funguje?

Díky


GAP u tři letého auta již nemá ten význam protože se pojišťuje pořizovací cena spodní. Já bych to neřešil
Pan domaci
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků