AUDI Q5 2.0 TDI DPF 7 st. Automat

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod 970ka 22. 7. 2019 19:11

Mě u všech automatů auta vystřelí jako šipka. :-)
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 7. 2019 19:13

goes píše:
Dela to taky. Jen to nebude pocitove moc silne. Kdysi automaty mely smahu se vice rozjizdet samy dnes chvili vCkavaji.

OK, možná to dělá v řádu 1-2 desetin sekundy. Prostě si toho nevšimnu, když šlápnu na plyn, vystřelí to stejně rychle, možná i rychleji, než když se rozjíždím s manuálem
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 7. 2019 19:38

Ok. Na decko to dela i golf ale polo ne. Beru.
anonymni

Odeslat příspěvekod Lukas063 22. 7. 2019 20:17

co já jezdím s automatama, tak rozjezdy jsou rychlejší jak u manuálů... ale jezdím jen s téměř novejma autama (řekněme najeto max do 5tis km...)
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 7. 2019 20:19

Pan je vatar. Kupi nove. Zajede. Vyhodi.
anonymni

Odeslat příspěvekod JardaB 22. 7. 2019 20:21

Tak clovek by cekal, ze to během zivotnosti auta, tak do tech 150kkm, bude fungovat tak nejak stejne :D
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 7. 2019 21:12

goes píše:Ok. Na decko to dela i golf ale polo ne. Beru.

ty tam nemáš eSko??? :shock: :hm
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 7. 2019 21:15

Ne. Je to tak pekelny stroj ze to ma jen decko. Jednou tam dali esko a utrhlo to vsem ruky
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 7. 2019 21:16

tak to je kulervoucí
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 7. 2019 21:18

To je
anonymni

Odeslat příspěvekod glider 22. 7. 2019 21:54

erccon píše:Pekný deň. Chcem sa opýtať, mám automat nie dlho, ale prvý krát v živote automat. Všimol som si že odkedy ho mám sa neskoro rozbieha. Všetko je v poriadku žiadne trhanie nič iba na križovatke alebo keď s autom zastavím, či do kopca, či na rovine a či dole z kopca a chcem pridať (rozbehnúť sa) tak auto ešte cca sekundu stoji až potom sa rozbehne. Keď pridám plyn viac tak o sekundu sa rozbehne viac, keď pridám jemne rozbehne sa jemne ( ale až o tú cca 1 sekundu ). Je to dosť klamlivé na kruhových objazdoch alebo v križovatkach keď si človek verí že stiha, pridám a auto ešte stojí ... Pýtal som sa znameho ktorý ma automat a vraví že to robí aj jemu, myslel som tak že to je normálne. No pýtal som sa ďalšieho a jemu t ovraj nerobí. A tak sa chcem opýtať je to vada alebo nie ?či je auto studené či je zohriate, robí to stále, pri každučkom rozbehu. Je tam aj ten asisetent rozjazdu zapnutý ( zapnutý je pri každom naštartovaní automaticky) už som rozmýšlal či by to nemohlo byť aj ním ale to asi nie.

Vypni si autohold..tu chvilu ti to drzi na brzdach.
Passat robil to iste.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 22. 7. 2019 21:55

Prodleva tam je.
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 22. 7. 2019 21:58

Pokial to drzis na brzde bez AH, tak je to minimalna prodleva.
Resp uz po pusteni brzdy sa to posuvalo.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 7. 2019 22:20

Ne. I bez AH to nema zasadni chut se rozjizdet. Proti dobam minulym je ten posun rapidni
anonymni

Odeslat příspěvekod glider 22. 7. 2019 22:23

Mne je to jedno.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků