Zimní pneumatiky Nokian

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod glider 20. 7. 2019 22:40

Arnie J píše:V mém rozměru byl Matador za 2000 a Conti/UG za 4500. Jako špekuloval jsem hodně dlouho, ale pak jsem si řek, že mi ta ušetřená desítka za ty kydy tady nestojí :D Viz tady nahoře na stránce :roll:

:D :D :D
Maser.

-- 20. 7. 2019 23:41 --

Hankook prekcapil prijemne aj mna.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod pech. 20. 7. 2019 23:33

goes píše:
tycoon píše:goes: Holt jsme chudý národ a ještě dlouho budeme. Buďme rádi, že si někdo koupí Nexeny a nikoliv Linglongy. Ono taky záleží na rozměru. Někdy je příplatek za kvalitní pneumatiky velký, pak se nelze divit, že lidi spekulujou. Já jsem to zatím řešit nemusel, protože třeba za tuhle cenu
Clipboard01.jpg
nemělo smysl přemýšlet o něčem levnějším.

Nejsme chudy narod. I ten co bere minimalni mzdu patri mezi 10% nejbohatsich lidi. Zariven se tu nebavime o nekom kdo s vypetim sil koupul auto za 100. A zaroven se bavime o jedine veci co te dezi na silnici. Ja mel nejlepsi mizne fumy vudy i v dibe kdy jsem v 17ti sotva usetril na skodu 100 tsk jsem mel ty nejlepsi protektory Obniva Krnov co sly sehnat /)

Já bych dostal horko těžko 100 za obě ty auta :-)

-- 21. 7. 2019 00:42 --

No co to tady vidím tak se rozhodování změnilo na interval Conti/Hankook. Nojestli jsouty Hankooky fakt dobrý, tak proč ne na druhou stranu...

Na Š105 jsem měl první zimáky jako chudý student protektory "pneuservis internacional Český Krumlov" a ty byly kupodivu dobrý, Když jsem na ně přešel z univerzálek OR6, tak to bylo výrazně lepší... I na dálnici bez problémů, ve sněhu dobrý, na ledu nic moc, ale neházely, vydržely dost a ještě dlouho potom jezdily na valníku a dodnes je na něm jedna z nich na rezervě... Potom jsem měl Firestone Winterhawk a ty byly zase ještě lepší, především na tom ledu, potom ty Klébry, to byly asi nejlepší zimáky coj sem kdy měl. Na fáčku jsem začal s Polariskama, byly hrozný, potom ty conti, ty se rozesraly po pár letech, musel jsem koupit gumy na honem a skladem byly jen kormorány, debicy a Polaris3, no tak polraris z rumunska a docela dobrý ale už nejsou.... Nicméně ti co jezdili širší rozměry na ty Polarisky nadávali..
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sell: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod Michal220 20. 7. 2019 23:56

Arnie co máš za rozměr pneu že jedna stojí 4500kč?nebo kupuješ přímo u dealera Mazdy.
Michal220
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Arnie J 21. 7. 2019 06:49

To je na Kodiaka, 235/55 R18.
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod robbert 21. 7. 2019 07:37

Tak pokud se nic nestane i Membat doveze na místo, ne? Ale jak už tady padlo lepší pneu člověk minimalizuje případná rizika. Jinak Nokiany jsem měl na autě a v zimě za mě cajk. Letos budou Dunlopy5 tak uvidím.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod pech. 21. 7. 2019 16:27

Membat neznám, párkrát jsem viděl Tomket a Bestdrive... Rád bych si vybral z normálních značek.
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod Hustoles 21. 7. 2019 16:32

Polaris 5 jsou na běžné ježďění zcela v poho.
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod Jean ViC 21. 7. 2019 18:34

Membat letní
jsou garáž approved :)
TCe 120k 205Nm EDC
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod robbert 21. 7. 2019 18:43

Jebat Membat je approved?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod goes 21. 7. 2019 18:44

Jean ViC píše:Membat letní
jsou garáž approved :)

Jakou ma tato informace spojitost s zimnimi Nokian?
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Jean ViC 21. 7. 2019 18:59

Moc ne, ale zazněl membat tak jsem reagoval nehledě na téma ve kterém to je
TCe 120k 205Nm EDC
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod goes 21. 7. 2019 19:22

Dobre delas
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Lukas063 21. 7. 2019 20:09

Hustoles píše:Polaris 5 jsou na běžné ježďění zcela v poho.

tááááááák 8-)
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod jirka mz 10. 10. 2019 09:56

Mam Nokiany WRD 4ky (už druhou sadu, předtím WRD 3) a nejsou špatný, pravda, na vodě jsou lepší pneumatiky, ale sníh a led bez problémů. Záleží kde člověk jezdí. Do města, kde je většinou mokro nebo břečka bych volil jiný...
jirka mz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 10. 2019 11:19

tak jsem objednal Nokian WR SUV 4 ... píšou že B, B, tak jsem zvědav
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka