Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Lukas063 19. 7. 2019 20:08

_maty_ píše:Jdu na pivo s kamosoj, dam si halusky se spekem a byl jsem taktne upozornen, ze se nemam ztriskat, ze dnes jeste budeme mit “jednani”...

a tak...těšíš se domů? :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 7. 2019 20:10

Proc domu. Treba ma jednani s tim kamosem
anonymni

Odeslat příspěvekod _maty_ 19. 7. 2019 23:42

Splneno :)

-- 20. 7. 2019 00:43 --

goes píše:Neumim si predtavit ze by mel nekdo zajem mit s tebou jednani. Krom toho kamose tedy

Byli jsme 4 kamosoj..
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 19. 7. 2019 23:55

Tak sláva.
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal220 20. 7. 2019 09:54

Jak mám z 20mb videa v délce 10sec udělat 1mb
Michal220
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Vagi 20. 7. 2019 10:12

Format Factory.
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 20. 7. 2019 19:01

JardaIIx píše:Vždyť jsem přece psal, že v tom konkrétním případě nešlo přidat, byl hustý provoz a já měl před sebou další auta plus normální mezeru, neznal jsem to tam, byla noc, takže těžko někde uhýbat, tím spíš to nejde, když máš za sebou kolos s poladěným omezovačem a nemůžeš ani šlápnout na brzdu, protože by neubrzdil ani ň. To byla fakt situace na...

V takovém případě je vhodné z důvodu bezpečnosti zpomalit...

goes píše:Neni to legalni u nas automaticky. Teoupit mas jen kdyz je to nutne. Me kdykoli a furt

Je to legální mimo obec automaticky. Mimo obec si můžu zcela legálně troubit při každém předjíždění třeba i na dálnici.

yndezit píše:
JardaIIx píše:Může invalidní elektrický vozík na silnice první třídy?

Jo na něm můžeš. Drž se však prosím při pravém okraji vozovky, nejlépe až za čárou.

Může i vlevo, pokud má rychlost do 6 km/hod a šířku do 60 cm. Je pak považován za chodce a může i na chodník.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 7. 2019 19:07

Nelzi s tim troubenim jako vzdy. Zakon to rika jasne..

Mimo obec může řidič dávat zvukové výstražné znamení i tehdy, je-li to nutné k upozornění řidiče předjížděného vozidla.


- takze zadne vzdy, ale jen je-li to nutne tak muze. Pokud to nutne neni tak to zakon neumoznuje.

Omluvu od burana necekam.
anonymni

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 20. 7. 2019 19:22

O tom, jestli je to nutné, rozhoduje kdo?
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 7. 2019 19:25

to je naprosto irelevantni. Podstatne je ze zakon nerika “trub si kdy chces” ale rika “jeli to nutne tak muzes”

Jak rikam necekam ze bys to uznal a je mi to vcelku burt. Jen dalsi z tvych failu
anonymni

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 20. 7. 2019 19:29

Aha, takže o tom rozhoduje řidič. Když to bude považovat za nutné, může si troubit při předjízdění mimo obec kdy chce.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal220 20. 7. 2019 19:32

Když jedu tuplem pod zátěží v tom hluku není za náma většíma slyšet ani sanitka a to jedu s otevřeným oknem a jen 20metrů od ní.
Michal220
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 7. 2019 19:42

GeneHawkins píše:Aha, takže o tom rozhoduje řidič. Když to bude považovat za nutné, může si troubit při předjízdění mimo obec kdy chce.


Zakon na mnoha mistech urcuje ridici povinnosti pokud je to nutne ci pokud si to vyzaduje situace a nemam pocit ze by se to deli porad. Nechapu proc to zenes do extremu.
anonymni

Odeslat příspěvekod Michal220 20. 7. 2019 20:52

Vagi píše:Format Factory.

Diky.Stáhl jsem to z 20mb na až 200kb s příšernou kvalitou ale sem to stejně nedám kvůli příponam mp4 až všechny přehrávače co jssou v f.faktory
Michal220
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod glider 20. 7. 2019 20:53

Ved to daj na jutub hlavo.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků