On board kamera

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod aikoN 18. 7. 2019 21:33

Jasně, že porušuju. Ale všechno má svou nějakou zdravou míru.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 7. 2019 21:34

Sem rad zes toto napsal. To je jak poslouchat vraha co zabil jednoho cloveka ze je vlastne ten slusny protoze zly clovek je az ten co zabije dva.

Takze ok. Zrejme prekracujea rychlost. Trena o 10 kmh. Takze stanovujes ze do 10 je to ok a nad to uz ne. Mas vlastni pravidla toho jake poruseni je ok a jake uz ne. Jsi pritom stejny.

-- 18. 7. 2019 22:35 --

Proste bud zakony porusujes nebo ne. Pokud ano tak tu nesij do druhych ze delaji to stejne co ty
anonymni

Odeslat příspěvekod aikoN 18. 7. 2019 21:38

Tak, nebudu tvrdit, že ne, když jo.

Vražda je vždycky vražda, na rozdíl od přestupku. Jeho materiální aspekt se vždy nekryje s formálním.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 7. 2019 21:39

Nehraj si tu na tyhle kokotiny. Pokud nechapes prirovnani jdi se vyspat. Moralizujes tu. Delas z druhych piraty a sam jezdis v rozporu se zakonem.
anonymni

Odeslat příspěvekod aikoN 18. 7. 2019 21:42

A co bych si nezamoralizoval, když vidím chuja který to přehání a je jen otázkou času, kdy mu to nevyjde.

Btw, chtěl jsem do příspěvku přidat citaci a píše mi to, že je zamklý. To ty? :D
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 7. 2019 21:43

Jj zamykam je. Lidi je dost meni zpetne. Snula

-- 18. 7. 2019 22:44 --

A co kdyz inty prehanis?
anonymni

Odeslat příspěvekod aikoN 18. 7. 2019 21:53

Tak si třeba někdo někdy zamoralizuje nade mnou a když u toho budu, třeba se chytnu za nos a popřemýšlím. Párkrát jsem se už takto zkorigoval.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 7. 2019 21:54

Nemam rad moralizovani pokud neco sam delam. Je to jako vychivavat decko a rikat mu at nehluli amit u toho cigaro v hube
anonymni

Odeslat příspěvekod aikoN 18. 7. 2019 22:02

Tak, když to bereš jako jeden celek, aneb když cokoliv, v jakékoliv míře a za jakýchkoliv okolností z těch pravidel porušuju, nemůžu moralizovat porušování kohokoliv jiného...

Když to vztáhnu na výchovu toho děcka, tak pokud máš jakýkoliv zlozvyk, nemůžeš mu vytknout žádný jiný zlozvyk. Aneb když hulí na pohřebním obřadu babičky, nemáš právo mu nic říkat, protože ty se šťouráš v nose ráno na záchodě.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 7. 2019 22:25

Pokud vedome a umyslne porusujes dopravni prespisy tak ano nema co moralizovat nad tim co delaji druzi. Protoze nejake urcivani meze co je ok a neni ok je jen legalizace tbeho pocinani.

Takze pokud to vadi neci chovani mad rsmec zakona na silnici tak si nejdeive zamet u sebe a pak vskakuj jak blbe jezdi druzi
anonymni

Odeslat příspěvekod robbert 19. 7. 2019 06:21

goes píše:Nemam rad moralizovani pokud neco sam delam. Je to jako vychivavat decko a rikat mu at nehluli amit u toho cigaro v hube

A víš, že zrovna s tím cigarem to může fungovat? Znám příklady že svého okolí, kdy dítě nekouří právě proto, že rodiče hulili jako fabrika.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 19. 7. 2019 06:37

To neznamená. Nevím proč bych nemohl odsuzovat někoho, kdo třeba na dálnici vybržďuje nebo jezdí nacamraný, jenom kvůli tomu, že třeba jezdím 10 nad limit. Tak to fakt nefunguje.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 7. 2019 06:46

Muzes cokoli. Ja ti nic mezakazuju. Jen zlodej krici chytte zlodeje.

Jinak vybrzdivani je trichu jiny skutek nez to ze ty jezdis 10 nad limit a morwlizujes u jinehi co jede 20
anonymni

Odeslat příspěvekod aikoN 19. 7. 2019 07:25

To zdaleka nebylo o 20, bylo to o mnohem víc a taky šlo o tu situaci a celkové provedení. Kdyby nejel po zadním, neflákl tam takový rychlostní rozdíl a počítal s tím, že mu tam může někdo vjet, jak skončí plná, neřeknu ani fň.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 7. 2019 07:36

Prestan hrat to divadlo.
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků